Αξιολογήσεις εργαζομένων για JYSK

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της JYSK

Μη τήρηση ωραρίου, κακή συνεννόηση με τους προϊσταμένους, ελάχιστες αποδοχές
Ειδικός πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) –  Ελλάδα18 Μαΐου 2019
Λοιπόν παιδιά.. Εγώ δούλεψα στην εταιρεία ένα χρόνο. Πολύ σκληρή δουλειά,σε προσλαμβάνουν ως πωλητή κ σε χρησιμοποιούν ως εργάτη. Παρά πολλά βάρη κ απίστευτο τρέξιμο. Γενικά κάθε κατάστημα έχει γύρω στους οχτώ υπαλλήλους.. Οπότε όλοι κάνουν τα πάντα.. Από καθαριότητα μέχρι παραγγελίες κ κουβάλημα.. Κ τα λεφτά.. Στην κυριολεξία ψίχουλα..υποχρεωτικά meeting που κρατούσαν μέχρι αργά το βράδυ. Το ωράριο πολλές φορές δεν τηρούνταν.Το μόνο θετικό είναι πως αν σε έστελναν σε κατάστημα άλλης πόλης για δουλειά, σου έβαζαν τα λεφτά που ξόδεψες εκεί, τον επόμενο μήνα.
Κάλυψη εξόδων για μετακινήσεις λόγω δουλειάς
Κατά
Αποδοχές, μη τήρηση ωραρίου, ελάχιστο προσωπικό.

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για JYSK

Μη χάσετε το χρόνο σας !!!!!
Ειδικός πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) –  Ελλάδα22 Αυγούστου 2019
Καλησπέρα,
Στη συγκεκριμένη εταιρία δούλεψα για παραπάνω από ένα χρόνο και είδα αρκετά πράγματα ώστε να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα. Πρώτα από όλα από όσα άκουσα στη συνέντευξη τίποτα δεν συνέβαινε στη πραγματικότητα. Καμία κουλτούρα και κανένα όμορφο εργασιακό περιβάλλον!! Ενώ μπορεί να είσαι Ταμείο εξυπηρέτηση, παράδοση η καθαριότητα γινόταν επίσης από όλους τους υπαλλήλους και οι εξωτερικές μεγάλες τζαμαρίες παρόλο τα 2 ΑΤΟΜΑ σε όλο το μαγαζί. Και όταν ερχόντουσαν οι προϊστάμενοι και λέγαμε δε προλαβαίνουμε ή δε φτάναμε η απάντηση ήταν ότι είναι δουλειά μας !! Άντρες και γυναίκες σήκωναν βάρη από 10 έως 50,60++++ κιλά! Ντουλάπες, συρταριέρες και στρώματα διπλά αυτά ήταν αυτονόητα! Πολύ δουλειά με 2 άτομα βάρδια οι πελάτες να σε βρίζουν και η εταιρεία να σε παίρνει τηλέφωνο και να λέει γιατί δεν έγιναν όλες οι δουλειές . Και απειλούσε με διώξιμο! Απαράδεκτοι!!!
Συγκεκριμένη ημερομηνία πληρωμής
Κατά
Ασταθές ωράριο, αδήλωτες υπερωρίες, βάρη προϊόντων(10 - 50+++ κιλα), 2 άτομα βάρδια .... και όλα αυτά με βασικό μισθό!
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 16ΌχιΑναφορά
αξιολόγηση συνέντευξης για θέση Διευθυντή Καταστήματος
ενδιαφερομενος (Πρώην Υπάλληλος) –  ελλδα21 Ιανουαρίου 2019
Γεια σας υποψήφιοι και υποψήφιες ..
θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την δικιά μου εμπειρία ως υποψήφιος για την παραπάνω θέση. Αρχικα με τηλεφωνικό ερωτηματολογιο 15 με 20 λεπτά διάρκεια και εν συνεχεία απο skype διάρκειας 1 ώρας, το ενδιαφέρον της εταιρείας για την αξιολόγηση μου ως ικανό άτομο δεν ήταν μόνο πάρα να ερωτουμε σε όλη την διάρκεια γιατί τελείωσε η προηγούμενη συνεργασία με την εταιρεία όπου και εργαζόμουν,και αν πότε απολυσα συνεργατη και αν πότε είχα προβλήματα με το προσωπικό ,από μεριάς μου δόθηκαν απάντησης,άλλα φυσικά δεν ήταν αυτές που έπρεπε να ακούσουν, η προϊσταμένη φυσικά μου έδωσε την εντύπωση πως είχε σχέσει με την προηγούμενη εταιρεία όπου εργαζόμουν, η πιθανόν να έχει έμμεση σχέσει κάποιου γνωστού της όπου έχει πληροφορίες και γνωρίζει καλά, εγώ αισθάνθηκα πραγματικά πως έδινα συνέντευξη ,ξανά για την προηγουμένη εταιρεία ,διότι είχε πολλές αντίρρησης,της έκανε μεγάλη εντύπωση πως δεν είχα θέμα με τους πωλητές μου , οτι για λόγους μη αποδοτικοτητας κάποιου συνεργάτη μέσα στο κατάστημα δεν απολυσα συνεργάτη,η απάντηση μου ήταν πως είμαι υπέρ της επανεκπαιδευσης,είμαι υπέρ της εποικοδομητικης εργασιακής σχέσεις μέσα στο κατάστημα,εκτιμώ την αλληλουποστηριξη,είμαι αντικειμενικος και ειλικρινείς,φυσικά δεν πρέπει να είμαστε πάντα καλοί άλλα όταν οι σχέσεις σου είναι επικοδομιτικες παρακινείς και αναπτύσσεις τους συνεργάτες δεν προκύπτει να έχεις προβλήματα,μου μίλησε για στόχους και τις απάντησα,πως στο καταστημα μου ημουν παντα μεσα δεν το πιστεψε και παλι και το αξιολογο ειναι( να μου φέρνει παράδειγμα τζίρου σε κατάστημα της προηγούμενης εταιρείας
  περισσότερα... όπου ήμουν ) λέγοντάς μου πως δεν είναι δυνατόν να μου λες ότι εσύ είσαι μέσα στους στόχους και το ταδε κατάστημα δεν τους πιάνει ,πραγματικά ένιωσα αηδία και πως σκέφτομαι εκείνη την στιγμή τι κάθομαι πραγματικά εδώ και συζητάω με την κυρία,καμιά πληροφορία δεν πήρα από την κυρία για την θέση που προσφέρει,σε καποιες ερώτησης μου που έκανα εγώ για να μάθω της θεώρησε λεπτομέρειες,δεν ξέρω πραγατικα τίποτα για την θέση για τις αρμοδιότητες των χώρο οπού θα είναι ,πόσα άτομα θα είναι ,τιποτα από αυτά,και σημερα δεχομαι ενα τηλεφωνημα μετα απο παραπανω απο 2 εβδομαδες την απάντηση πως δεν είμαι το κατάλληλο άτομο για την θέση δεν έχω το προφίλ ... ρεζιλίκια πράγματα καλό ξεκίνημα στο νέο σας κατάστημα που θα ανοίξετε,και σας παρακοινω κυρία προϊσταμένη να σας μάθουν να παίρνετε συνέντευξης...  λιγότερα
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην JYSK. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

3,3

JYSK Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία