Αξιολογήσεις εργαζομένων για JYSK

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της JYSK

Πολυ μέτρια εταιρεία
Ειδικός πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) –  Ελλάδα25 Ιουνίου 2018
Εκμεταλευεται τους υπαλλήλους της και του πληρώνει ψίχουλα

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για JYSK

Μη χάσετε το χρόνο σας !!!!!
Ειδικός πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) –  Ελλάδα22 Αυγούστου 2019
Καλησπέρα,
Στη συγκεκριμένη εταιρία δούλεψα για παραπάνω από ένα χρόνο και είδα αρκετά πράγματα ώστε να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα. Πρώτα από όλα από όσα άκουσα στη συνέντευξη τίποτα δεν συνέβαινε στη πραγματικότητα. Καμία κουλτούρα και κανένα όμορφο εργασιακό περιβάλλον!! Ενώ μπορεί να είσαι Ταμείο εξυπηρέτηση, παράδοση η καθαριότητα γινόταν επίσης από όλους τους υπαλλήλους και οι εξωτερικές μεγάλες τζαμαρίες παρόλο τα 2 ΑΤΟΜΑ σε όλο το μαγαζί. Και όταν ερχόντουσαν οι προϊστάμενοι και λέγαμε δε προλαβαίνουμε ή δε φτάναμε η απάντηση ήταν ότι είναι δουλειά μας !! Άντρες και γυναίκες σήκωναν βάρη από 10 έως 50,60++++ κιλά! Ντουλάπες, συρταριέρες και στρώματα διπλά αυτά ήταν αυτονόητα! Πολύ δουλειά με 2 άτομα βάρδια οι πελάτες να σε βρίζουν και η εταιρεία να σε παίρνει τηλέφωνο και να λέει γιατί δεν έγιναν όλες οι δουλειές . Και απειλούσε με διώξιμο! Απαράδεκτοι!!!
Συγκεκριμένη ημερομηνία πληρωμής
Κατά
Ασταθές ωράριο, αδήλωτες υπερωρίες, βάρη προϊόντων(10 - 50+++ κιλα), 2 άτομα βάρδια .... και όλα αυτά με βασικό μισθό!
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 16ΌχιΑναφορά
Μη τήρηση ωραρίου, κακή συνεννόηση με τους προϊσταμένους, ελάχιστες αποδοχές
Ειδικός πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) –  Ελλάδα18 Μαΐου 2019
Λοιπόν παιδιά.. Εγώ δούλεψα στην εταιρεία ένα χρόνο. Πολύ σκληρή δουλειά,σε προσλαμβάνουν ως πωλητή κ σε χρησιμοποιούν ως εργάτη. Παρά πολλά βάρη κ απίστευτο τρέξιμο. Γενικά κάθε κατάστημα έχει γύρω στους οχτώ υπαλλήλους.. Οπότε όλοι κάνουν τα πάντα.. Από καθαριότητα μέχρι παραγγελίες κ κουβάλημα.. Κ τα λεφτά.. Στην κυριολεξία ψίχουλα..υποχρεωτικά meeting που κρατούσαν μέχρι αργά το βράδυ. Το ωράριο πολλές φορές δεν τηρούνταν.Το μόνο θετικό είναι πως αν σε έστελναν σε κατάστημα άλλης πόλης για δουλειά, σου έβαζαν τα λεφτά που ξόδεψες εκεί, τον επόμενο μήνα.
Κάλυψη εξόδων για μετακινήσεις λόγω δουλειάς
Κατά
Αποδοχές, μη τήρηση ωραρίου, ελάχιστο προσωπικό.
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην JYSK. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

3,3

JYSK Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία