Kotsovolos

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Εμφανίζονται και οι 7 ανασκοπήσεις
Διοίκηση

Πάντα υπήρχε δουλειά να κάνεις όταν το ήθελες και για όσους το ήθελαν.

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
Σαν εταιρία είναι τυπικότατη στις υποχρεώσεις της απέναντι στον εργαζόμενο. Το εργασιακό περιβάλλον διαφέρει ανάλογα με το κατάστημα. Αν η διεύθυνση κάποιων καταστημάτων δεν λειτουργούσε με το σκεπτικό ότι είναι το μαγαζάκι τους, τότε είναι σίγουρο ότι η απόδοση των εργαζόμενων θα ξεπέρναγε κάθε προσδοκία. Και καλό θα ήταν η αξιολόγηση του εργαζόμενου να μη γίνεται εν αγνοία του, σε χρονικό διάστημα αδείας ή εκπαίδευσης. Η εμπειρία μου στην εταιρία ήταν ενδιαφέρουσα με τα συν και τα πλην της.

Παραγωγικό περιβάλλον, φιλικοί άνθρωποι

Η εταιρεία δίνει τη δυνατότητα σε νέους να εξελιχθούν και να αναδείξουν τα ταλέντα τους αξιοκρατικά και μέσα από ενδιαφέρουσες διαδικασίες και αξιολογήσεις. Τα άτομα που απαρτίζουν το hr είναι υπέροχα, πολύ βοηθητικά και αντικειμενικά. Την προτείνω ανεπιφύλακτα. Θεωρώ πως είναι από τις εταιρείες σχολεία, που κάποιος μπορεί να μάθει πώς είναι να αποτελεί μέρος μιάς ομάδας!!!

Ομαδικότητα, εργασιακή κουλτούρα

Κατά

Υπάρχουν πολλά περιθώρια για βελτίωση σε θέματα διαδικασιών

Τραγικά σχόλια

Είμαι ή μάλλον ήμουν πελάτισσα της συγκεκριμένης επιχείρησης. Εννοείται πως έπειτα από την τυχαία ανάγνωση των σχολίων, δεν πρόκειται να ξαναπατήσω το πόδι μου εκεί και θα συμβούλεψω φίλους και γνωστούς για το ιδιο. Το λιγοτερο τραγική σαν επιχείρηση και τα άτομα που την στελεχώνουν ακόμα πιο τραγικά. Γελο*οι

Δυναμικό περιβάλλον

Σίγουρα δεν πρόκειται να χάσεις δεδουλευμένα, πληρώνουν πάντα στην ώρα τους. Αρκετά καλό εργασιακό περιβάλλον και ισορροπία ζωής - εργασίας. Μισθοί και παροχές σε καλό επίπεδο, συγκριτικά με την υπόλοιπη αγορά.

Άνισες ανταμοιβές

Ο φόρτος εργασίας και η συνολική προσπάθεια δεν έχει αντίκρισμα μισθολογικό.

Διοίκηση

Πολυ καλο περιβαλλον οσο ηταν ιδιοκτησια φουρλη

Σταθεροτητα ασφαλεια κινητρα,καταννοηση καλοι συναδελφοι-προισταμενοι

ΠΡΙΜΟΔΟΤΗΣΕΙΣ

Another field of retail

A typical day at work started with restocking merchandise and price tag checking.I learned working and technical details of major home appliances.My co-workers where alwaqys there to help me out when i first got started and there was a great sence of team work.The hardest part of the job was lifting heavy appliances such us washing mashines and stoves for display.The most enjoyable part of the job was being thanked by a customer that just trusted me with over 4000 euros of his money for his home appliances, while meeting my daily quotas at the same time.

good working environment

Κατά

low salary

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Kotsovolos. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

3.7

4.0Ισορροπία Εργασίας/Ζωής