Leroy Merlin Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Πειραιάς

Πειραιάς3 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 3 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 3.773 ανασκοπήσεις
Θα πρότεινα ανεπιφύλακτα σε κάποιον να εργαστεί στην Leroy merlin, διότι είναι μια εταιρεία με ειλικρινή άνθρωποκεντρικό χαρακτήρα, που ξέρει να εκτιμήσει σωστά τους ανθρώπους με ήθος αρχές και αξιοπρέπεια και να τους εξελίσσει δίκαια βάσει των δυνατοτήτων τους.
Ιδιωτική ασφάλιση, εξαιρετικο περιβάλλον εργασίας
Χάλια θέλουν να γίνεις ερείπιο μας είχε πει να βάζουμε για αρχή μια με 2 παλέτες και μετά από λίγο ερχόταν από πάνω μας και πίεζε τελιωνεται και τε ωνεται λες και είμαστε ρομπότ θελαν να βγάζουμε όλη τη δουλειά σε 4 ώρες και μέτα οι επόμενοι να βγάλουν την αυριανή δουλειά ψάχνουν Σκλαβους
Κακό περιβάλλον εργασίας, χαμηλές αποδοχές, μη τήρηση ωραρίων, δυσκολία στην παροχή άδειας, έλλειψη αξιοκρατίας, τυπικές αξιολογήσεις υπαλλήλων που δεν προσφέρουν κάτι εκτός από το να αναφέρουν ότι αν δεν σου αρέσει μείνε άνεργος, έλλειψη υπευθύνων και διευθυντών με στοιχειώδη ανάληψη ευθύνης, με χαμηλό μορφωτικό επίπεδο και με κακή νοοτροπία, κουτσομπολιό, άσχημη νοοτροπία εκμετάλλευσης εργαζομένων από άλλους εργαζόμενους, άσχημες καταστάσεις που συμβαίνουν ή φτάνουν στα αυτιά σου καθημερινά και που δυστυχώς έχουν αναφερθεί και σε σχόλια άλλων εργαζομένων
Κατά
Κακό περιβάλλον εργασίας
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Leroy Merlin
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Leroy Merlin. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
4,1
Βασισμένο σε 3.773 αξιολογήσεις