Leroy Merlin Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για Σύμβουλος Πώλησης

Σύμβουλος Πώλησης1 αξιολόγηση
Ελλάδα1 αξιολόγηση
Βρέθηκε 1 αξιολόγηση που αντιστοιχεί στην αναζήτηση
Δείτε και τις 3.808 ανασκοπήσεις
Είμαι τωρινός υπάλληλος στο κατάστημα του Αεροδρομίου. Δυστυχώς η κατάσταση είναι όπως περιγράφεται από πολλούς υπαλλήλους και ισχύει σε όλα τα καταστήματα της αλυσίδας. Καθημερινά άσχημα περιστατικά της εταιρίας απέναντι στους υπαλλήλους, εκμετάλλευση υπαλλήλου από υπάλληλο, συνεχόμενη πίεση, έλλειψη αξιοκρατίας, κάνουν υπεύθυνο ή διευθυντή όποιον τύχει και όχι όποιον έχει τα προσόντα και το μορφωτικό επίπεδο. Δεν επιλέγουν αυτοί υπεύθυνο, αλλά εκείνος λέει ότι θέλει να γίνει κι ας είναι άσχετος με το αντικείμενο εφόσον φυσικά δεχτεί τον χαμηλό μισθό που του προσφέρει και την αυξανόμενη πίεση. Σου δίνουν την αίσθηση ότι ακόμα και οι αξιολογήσεις ή οι συνεντεύξεις γίνονται απλά για να γίνονται, καθώς οι μισοί υπάλληλοι έχουν μπει με κάποιο μέσο ή γνωστό στην εταιρία και όχι αξιοκρατικά. Είναι μια πολυεθνική με καθαρά ελληνική κακή νοοτροπία σε όλα τα επίπεδα.
Κανένα
Κατά
Πίεση, απολύσεις, έλλειψη αξιοκρατίας, υπάλληλοι από γνωστό ή κάποιο μέσο, χαμηλοί μισθοί
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Leroy Merlin
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Leroy Merlin. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
4,1
Βασισμένο σε 3.808 αξιολογήσεις