Αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της Leroy Merlin

Πιεστικη χωρις οργανωση επαγγελματισμο και προοπτικες εξελιξης
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ (Πρώην Υπάλληλος) –  Ελ. Βενιζελος24 Σεπτεμβρίου 2018
Μια εταιρια που σε βαθος χρονου κοβει τους υπευθυνους τμηματων δημιουργει τους agile που παιρνουν μισθο πωλητη με εξτρα ευθυνες.Δεν εξελισει το υπαρχον προσωπικο της και φαιρνει μεσω της ακαδημιας νεους.Υπερβολικες ευθυνες με διευθυντες του γραφειου που μοιραζουν τις υποχρεωσεις τους στους πωλητες.Υπερβολικος φορτος ασφικτικα χρονοδιαγραμματα,συνεχομενα remodeling.Απωλησεις σχεδον ολων των εργαζομενων με παλιες συμβασεις.Τραμπουκισμοι και απειλες σε περιπτωσεις αντιπαραθεσεων και εχει ενα συστημα επιπληξεων σε οσους δεν μπορουν να ανταπεξελθουν στις υπερβολικες απαιτησεις.Χαμηλοι μισθοι σε μια ανεπτυσομενη εταιρια που κανει ανοιγματα δεν δινει καθολου ευκολα αυξησεις και ουτε πληρωνει τις τριετιες με δικαιολογια την ελευθεριοτητα.Ο γνωστος του γνωστου στις θεσεις των στελεχων και οχι μονο.Πολυ κακο συστημα παραγγελιων με αποτελεσμα τα πολλα καθημερινα παραπονα πελατων και γενικα πολλες δυσλειτουργιες ως προς την εξυπηρετηση του πελατη.Οποιος θελει μια δουλεια πωλητη μην περιμενει πως αυτο θα ειναι το βασικο του κομματι.Γεμισμα ραφιων ξεσκονισματα κουβαληματα και μην σε δουν να καθεσε λες και η αρμοδιοτητα του πωλητη ειναι εργατης σε παραγωγη γραμμης.Οποιος επιθυμει να κανει καριερα δεν εχει και πολλες ελπιδες.Μια εταιρια χωρις σεβασμο στους εργαζομενους της,με ελλειπες προσωπικο και στελεχη που δεν γνωριζουν την δουλεια τους.
ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ, ΑΔΕΙΕΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙΣ
Κατά
ΣΤΕΛΕΧΗ, ΜΙΣΘΟΣ, ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ, ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ, ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ, ΕΠΙΠΛΗΞΕΙΣ, ΚΥΡΙΑΚΕΣ, ΑΠΩΛΗΣΕΙΣ, ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟΣ

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

Αξιοκρατια μηδεν.
Customer Service (Πρώην Υπάλληλος) –  Nicosia11 Σεπτεμβρίου 2019
Εργαστηκα στο καταστημα της Λευκωσιας στην Κυπρο στο τμημα του κηπου. Δυστυχως επρεπε να γλειφω την manager προκειμενου να παραμεινω στην ομαδα κατι που ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν εκανα με αποτελεσμα να απολυθω.
Εργασια σε καλο εργασιακο περιβαλλον με κανονες ασφαλειας
Κατά
Αξιοκρατια μηδεν.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Θέλουν να γίνεις ερείπιο για να περνάνε αυτοί καλα 10 παλέτες την μέρα να τοποθετούμε όπαα
Αποθήκη (Πρώην Υπάλληλος) –  Πειραιάς, Αττική22 Αυγούστου 2019
Χάλια θέλουν να γίνεις ερείπιο μας είχε πει να βάζουμε για αρχή μια με 2 παλέτες και μετά από λίγο ερχόταν από πάνω μας και πίεζε τελιωνεται και τε ωνεται λες και είμαστε ρομπότ θελαν να βγάζουμε όλη τη δουλειά σε 4 ώρες και μέτα οι επόμενοι να βγάλουν την αυριανή δουλειά ψάχνουν Σκλαβους
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 3ΌχιΑναφορά
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Leroy Merlin. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

4,1
Βασισμένο σε 2.947 αξιολογήσεις