Αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της Leroy Merlin

Κάκιστο περιβάλλον εργασίας
Πωλήσεις (Πρώην Υπάλληλος) –  Μαρούσι, Αττική1 Ιανουαρίου 2019
Ας είμαστε λίγο σοβαροί. Η συγκεκριμένη εταιρία τα τελευταία χρόνια λειτουργεί με όλο και πιο άσχημες συνθήκες, κάνοντας οικονομία ακόμα και στο ρεύμα στις τουαλέτες, οι απλοί υπάλληλοι παίρνουν πολλές φορές ρούχα ή μπουφάν από το σπίτι τους για να ντυθούν, στις διαφημίσεις τους χρησιμοποιούν υπαλλήλους τους για να κάνουν οικονομία, κάνουν οικονομία ακόμα και στο πόσα φύλλα θα εκτυπώσουν για τα φυλλάδια τους, έρχονται υπάλληλοι από απομακρυσμένες περιοχές και δεν τους βγάζει ούτε μια κάρτα απεριορίστων διαδρομών ακόμα και στους 4ωρους που αμείβονται ελάχιστα, οι περισσότεροι υπάλληλοι είναι 4ωροι, οι υπεύθυνοι λουφάρουν μεταφέροντας ευθύνες στους απλούς υπαλλήλους, δεν μιλάνε με πελάτες και βάζουν τους απλούς υπαλλήλους να κάνουν την δουλειά που θα έπρεπε οι ίδιοι να κάνουν, οι διευθυντές επίσης το ίδιο, λένε στους από πάνω τους ότι όλα πηγαίνουν καλά για να κρατήσουν έστω και λίγο παραπάνω τη θεσούλα τους, οργάνωση μηδενική, μια μειοψηφία υπαλλήλων δουλεύει σωστά και οι υπόλοιποι λουφάρουν, οι ευθύνες πηγαίνουν μπαλάκι, κανείς δεν νοιάζεται, κοιτάει απλά να διώξει την ευθύνη από πάνω του για να την πληρώσει κάποιος άλλος πιο φιλότιμος και η εταιρία πηγαίνει από το κακό στο χειρότερο. Ο ένας υπάλληλος εκμεταλλεύεται τον άλλον με διάφορους τρόπους. Πονηριά και κουτσομπολιό έχουν κατακλύσει την εταιρία. Οι σωστοί τους υπάλληλοι έχουν φύγει και απλά έχουν μείνει άνθρωποι με οικογένειες που έχουν ανάγκη τα χρήματα και τους εκμεταλλεύονται.
Κατά
Κάκιστο περιβάλλον εργασίας

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

It was a normal job
Security Guard (Πρώην Υπάλληλος) –  Athens2 Δεκεμβρίου 2019
We had to make a lot of checking around the facility so noone was committing any kind of stealing action.
It was a regular job with no big obligations but it was also difficult becouse you were always worried about stolen stuff from the shop.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Αξιοκρατια μηδεν.
Customer Service (Πρώην Υπάλληλος) –  Nicosia11 Σεπτεμβρίου 2019
Εργαστηκα στο καταστημα της Λευκωσιας στην Κυπρο στο τμημα του κηπου. Δυστυχως επρεπε να γλειφω την manager προκειμενου να παραμεινω στην ομαδα κατι που ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν εκανα με αποτελεσμα να απολυθω.
Εργασια σε καλο εργασιακο περιβαλλον με κανονες ασφαλειας
Κατά
Αξιοκρατια μηδεν.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 5ΌχιΑναφορά
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Leroy Merlin. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

4,1
Βασισμένο σε 3.524 αξιολογήσεις