Αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της Leroy Merlin

Χαμηλές αποδοχές, Πολύ πίεση, έλλειψη αξιοκρατίας
Customer Service (Πρώην Υπάλληλος) –  Μαρούσι, Αττική20 Σεπτεμβρίου 2018
Πολύ πίεση, χαμηλές αποδοχές, μηδαμινή εκπαίδευση, κακές συνθήκες εργασίας, υπεύθυνοι και διευθυντές χωρίς γνώσεις και μόρφωση που διατηρούνται για χρόνια μέσα στην εταιρία. Ο κάθε υπάλληλος, υπεύθυνος ή διευθυντής έχει βάλει τουλάχιστον έναν συγγενή του μέσα στην εταιρία. Μηδενική αξιοκρατία και μηδενικές δυνατότητες εξέλιξης. Η εταιρία εξελίσσει υπαλλήλους χωρίς να λαμβάνει υπόψη το μορφωτικό υπόβαθρο,το βιογραφικό τους ή την προσπάθεια τους. Προωθεί ανειδίκευτους σε θέση ευθύνης αρκεί να δεχτούν τα πάντα και φυσικά τις χαμηλές αποδοχές που προσφέρει ακόμα και σε υπεύθυνους ή διευθυντές.

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

Αξιοκρατια μηδεν.
Customer Service (Πρώην Υπάλληλος) –  Nicosia11 Σεπτεμβρίου 2019
Εργαστηκα στο καταστημα της Λευκωσιας στην Κυπρο στο τμημα του κηπου. Δυστυχως επρεπε να γλειφω την manager προκειμενου να παραμεινω στην ομαδα κατι που ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν εκανα με αποτελεσμα να απολυθω.
Εργασια σε καλο εργασιακο περιβαλλον με κανονες ασφαλειας
Κατά
Αξιοκρατια μηδεν.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Θέλουν να γίνεις ερείπιο για να περνάνε αυτοί καλα 10 παλέτες την μέρα να τοποθετούμε όπαα
Αποθήκη (Πρώην Υπάλληλος) –  Πειραιάς, Αττική22 Αυγούστου 2019
Χάλια θέλουν να γίνεις ερείπιο μας είχε πει να βάζουμε για αρχή μια με 2 παλέτες και μετά από λίγο ερχόταν από πάνω μας και πίεζε τελιωνεται και τε ωνεται λες και είμαστε ρομπότ θελαν να βγάζουμε όλη τη δουλειά σε 4 ώρες και μέτα οι επόμενοι να βγάλουν την αυριανή δουλειά ψάχνουν Σκλαβους
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 3ΌχιΑναφορά
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Leroy Merlin. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

4,1
Βασισμένο σε 2.951 αξιολογήσεις