Αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της Leroy Merlin

Κακό περιβάλλον εργασίας
Πωλητής (Πρώην Υπάλληλος) –  Πειραιάς, Αττική27 Φεβρουαρίου 2019
Κακό περιβάλλον εργασίας, χαμηλές αποδοχές, μη τήρηση ωραρίων, δυσκολία στην παροχή άδειας, έλλειψη αξιοκρατίας, τυπικές αξιολογήσεις υπαλλήλων που δεν προσφέρουν κάτι εκτός από το να αναφέρουν ότι αν δεν σου αρέσει μείνε άνεργος, έλλειψη υπευθύνων και διευθυντών με στοιχειώδη ανάληψη ευθύνης, με χαμηλό μορφωτικό επίπεδο και με κακή νοοτροπία, κουτσομπολιό, άσχημη νοοτροπία εκμετάλλευσης εργαζομένων από άλλους εργαζόμενους, άσχημες καταστάσεις που συμβαίνουν ή φτάνουν στα αυτιά σου καθημερινά και που δυστυχώς έχουν αναφερθεί και σε σχόλια άλλων εργαζομένων
Κατά
Κακό περιβάλλον εργασίας

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

Αξιοκρατια μηδεν.
Customer Service (Πρώην Υπάλληλος) –  Nicosia11 Σεπτεμβρίου 2019
Εργαστηκα στο καταστημα της Λευκωσιας στην Κυπρο στο τμημα του κηπου. Δυστυχως επρεπε να γλειφω την manager προκειμενου να παραμεινω στην ομαδα κατι που ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν εκανα με αποτελεσμα να απολυθω.
Εργασια σε καλο εργασιακο περιβαλλον με κανονες ασφαλειας
Κατά
Αξιοκρατια μηδεν.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Θέλουν να γίνεις ερείπιο για να περνάνε αυτοί καλα 10 παλέτες την μέρα να τοποθετούμε όπαα
Αποθήκη (Πρώην Υπάλληλος) –  Πειραιάς, Αττική22 Αυγούστου 2019
Χάλια θέλουν να γίνεις ερείπιο μας είχε πει να βάζουμε για αρχή μια με 2 παλέτες και μετά από λίγο ερχόταν από πάνω μας και πίεζε τελιωνεται και τε ωνεται λες και είμαστε ρομπότ θελαν να βγάζουμε όλη τη δουλειά σε 4 ώρες και μέτα οι επόμενοι να βγάλουν την αυριανή δουλειά ψάχνουν Σκλαβους
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 3ΌχιΑναφορά
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Leroy Merlin. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

4,1
Βασισμένο σε 2.951 αξιολογήσεις