Αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της Leroy Merlin

Ο, τι καλύτερο έχω συναντήσει σε εργασιακό περιβάλλον.
Συμβ. Πώλησης (Τωρινός υπάλληλος) –  Πειραιάς16 Ιουλίου 2019
Θα πρότεινα ανεπιφύλακτα σε κάποιον να εργαστεί στην Leroy merlin, διότι είναι μια εταιρεία με ειλικρινή άνθρωποκεντρικό χαρακτήρα, που ξέρει να εκτιμήσει σωστά τους ανθρώπους με ήθος αρχές και αξιοπρέπεια και να τους εξελίσσει δίκαια βάσει των δυνατοτήτων τους.
Ιδιωτική ασφάλιση, εξαιρετικο περιβάλλον εργασίας

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για Leroy Merlin

Θέλουν να γίνεις ερείπιο για να περνάνε αυτοί καλα 10 παλέτες την μέρα να τοποθετούμε όπαα
Αποθήκη (Πρώην Υπάλληλος) –  Πειραιάς, Αττική22 Αυγούστου 2019
Χάλια θέλουν να γίνεις ερείπιο μας είχε πει να βάζουμε για αρχή μια με 2 παλέτες και μετά από λίγο ερχόταν από πάνω μας και πίεζε τελιωνεται και τε ωνεται λες και είμαστε ρομπότ θελαν να βγάζουμε όλη τη δουλειά σε 4 ώρες και μέτα οι επόμενοι να βγάλουν την αυριανή δουλειά ψάχνουν Σκλαβους
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 2ΌχιΑναφορά
Υπάλληλοι από γνωστό ή μέσο, διαρκής πίεση, χαμηλοί μισθοί, έλλειψη αξιοκρατίας
Σύμβουλος Πώλησης (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική18 Ιουλίου 2019
Είμαι τωρινός υπάλληλος στο κατάστημα του Αεροδρομίου. Δυστυχώς η κατάσταση είναι όπως περιγράφεται από πολλούς υπαλλήλους και ισχύει σε όλα τα καταστήματα της αλυσίδας. Καθημερινά άσχημα περιστατικά της εταιρίας απέναντι στους υπαλλήλους, εκμετάλλευση υπαλλήλου από υπάλληλο, συνεχόμενη πίεση, έλλειψη αξιοκρατίας, κάνουν υπεύθυνο ή διευθυντή όποιον τύχει και όχι όποιον έχει τα προσόντα και το μορφωτικό επίπεδο. Δεν επιλέγουν αυτοί υπεύθυνο, αλλά εκείνος λέει ότι θέλει να γίνει κι ας είναι άσχετος με το αντικείμενο εφόσον φυσικά δεχτεί τον χαμηλό μισθό που του προσφέρει και την αυξανόμενη πίεση. Σου δίνουν την αίσθηση ότι ακόμα και οι αξιολογήσεις ή οι συνεντεύξεις γίνονται απλά για να γίνονται, καθώς οι μισοί υπάλληλοι έχουν μπει με κάποιο μέσο ή γνωστό στην εταιρία και όχι αξιοκρατικά. Είναι μια πολυεθνική με καθαρά ελληνική κακή νοοτροπία σε όλα τα επίπεδα.
Κανένα
Κατά
Πίεση, απολύσεις, έλλειψη αξιοκρατίας, υπάλληλοι από γνωστό ή κάποιο μέσο, χαμηλοί μισθοί
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 3ΌχιΑναφορά
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Leroy Merlin. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

4,1
Βασισμένο σε 2.942 αξιολογήσεις