Lidl Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Κόρινθος

Κόρινθος2 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 2 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 6.213 ανασκοπήσεις
Παραγωγικό περιβάλλον σίγουρα αλλά πολύ πιεστικό!Χωράει μεγάλη βελτίωση πιστεύω..
Η Lidl Hellas είναι μια εξαιρετική εταιρία με ευκαιρίες αλλά!Στην γνωριμία μας με το κατάστημα αλλιώς τα είδαμε και αλλιώς είναι στην πράξη.Ρα πράγματα αλλιώς πρέπει να γίνονται και αλλιώς γίνονται (τσαπατσουλιές) λόγω υπερβολικής πίεσης χρόνου. Αν δε έχεις και προϊστάμενό με λανθασμένη κρίση για τις δυνατότητες του υπαλλήλου την δεδομένη στιγμή τότε τα πράγματα γίνονται ακόμη χειρότερα. Ένα παράδειγμα. Δεν γίνεται να κάνεις όλο το κατάστημα ξεχαρτωνιασμα και στρώσιμο ενώ είναι μια μέρα με πολύ κόσμο και είσαι το δεύτερο ταμείο. Πόσο μαλλων να το κάνεις στην αρχή της βάρδιας. Πρώτων δεν προλαβαίνεις γιατί όλο σε φωνάζουν και δεύτερον και να τα καταφέρεις εκτός από το ότι δεν το χεις κάνει άψογα στο κλείσιμο θα ναι πάλι χάλια..Μετά φταις εσύ που έχεις άσχημους χρόνους. Γιατί όλα μετριούνται. Πίεση πολύ και κούραση αλλά με σωστή κρίση και συνεργασία κάτι μπορεί να γίνει σαφώς καλύτερο!
Καλές αποδοχές και τυπικότητα.
Κατά
Πίεση, κούραση και κυλιόμενο ωράριο.
Τραγικοί!!!!
Τραγικοί!!! Όποιος έγραψε παραπάνω οποίος έφυγε ούτε από έξω δεν περναει Έχει απόλυτο δίκιο.. σε Απόσταση.. όλα μπορείς να τα πάλεψεις αλλά οι ρουφιάνοι οι γλειφτες κ οι αυλικοί των υποτιθέμενων προϊσταμένων δεν παλεύονται.. διευθύντριες που ήταν πωλητριες κ πηραν προαγωγή επειδή κάποιος ανώτερος τις γουσταρε Διευθύντρια που δεν ξέρει που να βάλει το στοκ ψυγείο κ το βαζει στην κατάψυξη.. κ αυτές μπορούν να σε προσβάλλουν να σε μειώσουν να σε απολύσουν... Καμία αξιοκρατία καμία αξιοπιστία μόνο ρουφιανιλικι κ πας μπροστά κ γίνεσαι σαν τα μούτρα τους!!! Thanks but no thanks!!! Έφυγα κ ηρέμησε το κεφαλάκι μου!!! Κ φυσικά ούτε ξαναπατήσα.
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Lidl
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Lidl. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
3,3
Βασισμένο σε 6.213 αξιολογήσεις