Lidl Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Σαλαμίνα

Σαλαμίνα3 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 3 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 6.357 ανασκοπήσεις
έχω εργαστεί ως φορτωτης στην αποθήκη αλλά γνωρίζω όλους τους τομεις
Είναι γρήγοροι ρυθμοί και πολλά πράγματα που πρέπει να κάνει κανείς όμως για αυτό μας ενημερώνουν στη συνέντευξη και πάμε με γνωρίζοντας τι πρέπει να κάνουμε δεν πάμε με το ζόρι!οι υπερωρίες πληρώνονται κανονικά γιατί χτυπάς κάρτα ρεπό ,άδειες κανονικά και τα ωράρια σωστά.. Υπάρχει συνεργασία και κατανόηση πράγμα που βοηθά να κάνουν ολοι τη δουλειά τους οπως πρέπει! Θα ήθελα να παραμείνω στο κατάστημα.
Τυπικότητα σε όλα ευχάριστο προσωπικό
Κατά
Λίγες ώρες.
Με αφορμή την πολύ πρόσφατη συνέντευξη που είχα σε κατάστημα του Lidl έχω να πω αρχικά ότι είμαι έξαλλος/η με το γεγονός ότι συνεχίζουν να "πατάνε" ανθρώπους που έχουν ανάγκη από εργασία και όχι από δουλία!
Συγκεκριμένα...Φτάνω στο κατάστημα όπου και περίμενα αρκετά μέχρι να βρουν το όνομά μου στο πρόγραμμα και απ'ότι είπαν, τους είχαν στείλει λίστα στην οποία εγώ δεν συμπεριλαμβανόμουν. Το προσπερνώ. Συνέντευξη από την υποδιευθύντρια και από μια πιτσιρίκα υπεύθυνη κάτι, η οποία παπαγάλιζε ό,τι της είχαν μάθει αναφορικά με την εταιρεία. Έκανε μπαμ πόσο άπειρη είναι, το πόσο με εκνευρίζουν άτομα που φαίνεται ότι δεν έχουν δουλέψει σκληρά στη ζωή τους και προσπαθούν να σε πείσουν ότι ειναι οκ να κουβαλάς και να ξεφορτώνεις σαν τον είλωτα ένα φορτηγό ΜΟΝΟΣ-Η ΣΟΥ. Χαζή ερώτηση: Τί ξερετε για την εταιρεία μας; Εκεί αρχίζει το νευρικό μου σύστημα να ταράζεται. Μιας και μένω σχετικά κοντά στο κατάστημα, υπέθεσε κιόλας ότι ψωνίζω και από εκεί, ότι παρακολουθώ την πορεία της εταιρείας κτλ κτλ. Φυσικά, γιατί αν δεν ενημερωθώ κάθε πρωί για το πώς πάει το LIdl, η μέρα μου δεν έχει κανένα νόημα. Αυτά ειπώθηκαν απ΄την ανεκδιήγητη υπεύθυνη κάτι, η οποία πάσχιζε να με πείσει για το πόσο γαμάτη είναι αυτή η εταιρεία απέναντι στο προσωπικό της. Πρέπει να είχα πάρει μια έκφραση λες και με πότιζαν λεμόνι. Στη συνέχεια παίρνει το λόγο η υποδιευθύντρια, οκ, πιο προσγειωμένη, μιας και φαντάζομαι ότι θα έχει χρειαστεί να εργασθεί εκεί μέσα. Μου παρουσιάζει την ρουτίνα της ημέρας. Απ'το πρωί μέχρι το βράδυ. Σε κάθε περιγραφή που έκανε, στεκόταν πάντα στο αν έχω κάποια παρατήρηση να κάνω. Και έκανα
 - περισσότερα...
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Lidl
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Lidl. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
3,3
Βασισμένο σε 6.357 αξιολογήσεις