Lidl Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για Ταμίας - Πωλήτρια

Ταμίας - Πωλήτρια6 αξιολογήσεις
Ελλάδα6 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 6 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 6.303 ανασκοπήσεις
Απαίσια συμπεριφορά και ανικανότητα των υπευθύνων και της διεύθυνσης, πολύ τρέξιμο και φωνές μεταξύ διεύθυνσης και υπαλλήλων. Το μόνο θετικό είναι ότι είναι καλός ο μισθός.
Η Lidl Hellas είναι μια εξαιρετική εταιρία με ευκαιρίες αλλά!Στην γνωριμία μας με το κατάστημα αλλιώς τα είδαμε και αλλιώς είναι στην πράξη.Ρα πράγματα αλλιώς πρέπει να γίνονται και αλλιώς γίνονται (τσαπατσουλιές) λόγω υπερβολικής πίεσης χρόνου. Αν δε έχεις και προϊστάμενό με λανθασμένη κρίση για τις δυνατότητες του υπαλλήλου την δεδομένη στιγμή τότε τα πράγματα γίνονται ακόμη χειρότερα. Ένα παράδειγμα. Δεν γίνεται να κάνεις όλο το κατάστημα ξεχαρτωνιασμα και στρώσιμο ενώ είναι μια μέρα με πολύ κόσμο και είσαι το δεύτερο ταμείο. Πόσο μαλλων να το κάνεις στην αρχή της βάρδιας. Πρώτων δεν προλαβαίνεις γιατί όλο σε φωνάζουν και δεύτερον και να τα καταφέρεις εκτός από το ότι δεν το χεις κάνει άψογα στο κλείσιμο θα ναι πάλι χάλια..Μετά φταις εσύ που έχεις άσχημους χρόνους. Γιατί όλα μετριούνται. Πίεση πολύ και κούραση αλλά με σωστή κρίση και συνεργασία κάτι μπορεί να γίνει σαφώς καλύτερο!
Καλές αποδοχές και τυπικότητα.
Κατά
Πίεση, κούραση και κυλιόμενο ωράριο.
Πολυ καλες αποδοχες βελτιστο κλιμα εργασιας οι παροχες εξαιρετικες με ιδιωτικη ασφαλεια ζωης .μια τυπικη μερα ειναι αγχωτικη με αρκετη σωματικη κουραση αλλα με πολυ συναδελφικοτητα
αποδοχες παροχες
Κατά
βαρος χρονομετρηση
Ολα εχουν να κανουν απο το καταστημα στο οποιο εργαζεσαι,καθως αν εχεις την τυχη να εχεις σωστους προισταμενους ειναι καλη ευκαιρια για να εχεις ενα καλο μισθο και ισως προοπτικες εξελιξης..Αν παλι βρεθεις κατω απο αγενεις και μην αξιοκρατικους προισταμενους οπως συμβαινει στην δικη μου περιπτωση την εβαψες με λιγα λογια..Αρκετα πιεστικο περιβαλλον καθως εχεις χρονομετρηση σε οτι και να κανεις .Πολυ ελκυστικο ειναι το γεγονος οτι σαν 4ωρο εχεις αρκετο ελευθερο χρονο ομως με τις καινουριες συμβασεις τα χρηματα του 4ωρου δεν αξιζουν για την πιεση που δεχεσαι και λογω κυλιομενου ωραριου δεν μπορεις να κανεις και μια δευτερη δουλεια..Το σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι και τοσο κορυφαιος εργοδοτης..

Συμβουλη αν δεν εχεις γερο στομαχι και μεγαλη υπομονη μην μπεις στη διαδικασια να κανεις αιτηση...
αναγνωριση επιδοματων, υπερωριες, μηνιαια καρτα μεσων
Κατά
ψυχολογικη πιεση, χρονομετρηση, κακη συμπεριφορα προισταμενων
Έύχάρίστό πέρίβάλλόν νά ύπάρχέί καλή σύνέργάσιά μέ όλόύς/ές τους/της σύνάδέλφόυς
Όχί
Κατά
Ρέπο ίσώς
Ειναι απο τους καλυτερους εργοδοτες με πολυ καλους συναδελφους
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
Κατά
ΚΟΥΡΑΣΗ
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Lidl
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Lidl. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
3,3
Βασισμένο σε 6.303 αξιολογήσεις