Αξιολογήσεις εργαζομένων για Lidl

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της Lidl

σκληρη εργασια απιστευτη πιεση-ανοργανωτοι
Καθαριστής (Τωρινός υπάλληλος) –  Πελοπόννησος16 Ιουνίου 2018
7 Χρονια σε μια δουλεια, που λογο οικονομικων προβληματων ανεχομαι και αντεχω.Ζητανε το ακατορθωτο, να καθαριζεις μεσα σε 2-2,30 ωρες ενα καταστημα 700τμ και βαλε + αποθηκη αλλα 700τμ γραφεια + τουαλετες + παρκινγκ 4.000τμ .Με σπασμενες μπυρες, μελια κρασια και οτι αλλο μπορει να λερωσει σε ενα σουπερ μαρκετ.
Μου εχει ζητηθει αρκετες φορες να χτυπησω καρτα και να συνεχισω την εργασια μου απο απαραδεκτους προισταμενους.Ευτυχως τα τελευταια χρονια ''ξυπνησα'' και τους το κοψα.Τωρα αν δεν προλαβω και ''καιγονται'' μου κανουνε ''χαρη'' και μου δινουνε 20 λεπτα υπερωρια για να τους καθαρισω!!!Διαφορετικα ουρλιαζουνε να φυγω. Ολοι οι ακριβοπληρωμενοι [διευθυντης -προισταμενοι]κανουνε ατελειωτες υπερωριες χωρις κανενα προβλημα. ""Ακριβοι στο πιτουρο και φθηνοι στο αλευρι". Βεβαια οταν περιμενουμε 'επισκεψεις' ξαφνικα ειμαι υποχρεωμενη απο 2ωρη να γινω και 5ωρη για να καθαρισω και την παραμικρη γωνια μαζι με τα συνεργεια καθαρισμου.ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ!!!! ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!!!
μισθος στην ωρα του, καρτα μμμ
Κατά
σκληρη εργασια, πιεση, εκμεταλευση.

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για Lidl

Πιεση δουλειας / συνομοσιες προισταμενων με διευθυντες
ΥΠΕΥΘΥΝΗ (Πρώην Υπάλληλος) –  Άρτα, Ήπειρος15 Ιουλίου 2019
καλησπέρα εργαστηκα στην εταιρια αυτη 3 ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ως απλη ταμιας... στην αρχη τα παρουσιαζουν ολα τελεια για το ποσες ευκαιρίες επαγγελματικές έχουμε κλπ.Εμένα μου προτείναν να ανέβω να γίνω υποδιευθύντρια, προφανώς κανένας δεν με εκπαίδευσε, οι παλιοτερες συναδέλφισσες ήταν τα αποκούμπια της διευθύντριας, μου φωνάζανε με βρίζανε και στην ουσία δεν μου μάθανε τίποτα.η προισταμένη μου ένω ηξερε την κατασταση δεν έκανε τπτ και επομένως έτρεξα μονη μου την εκπαίδευση μου διοτι είχα ανάγκη τα περισότερα χρήματα..ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΙΧΩΣ ΑΥΡΙΟ....ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ....ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΜΗ ΗΞΕΡΕ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΠΤ
ΜΙΣΘΟΣ
Κατά
ΑΔΕΙΕΣ/ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 50ΌχιΑναφορά
παραγωγικό περιβαλλον
φορτωτης (Πρώην Υπάλληλος) –  Σαλαμίνα11 Ιουλίου 2019
έχω εργαστεί ως φορτωτης στην αποθήκη αλλά γνωρίζω όλους τους τομεις
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Lidl. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

3,3
Βασισμένο σε 5.095 αξιολογήσεις