Lidl Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Βρέθηκαν 53 ανασκοπήσεις που ταιριάζουν με την αναζήτηση Δείτε και τις 5.683 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
περιβαλλον φιλικο με κουζινα και χωρο αναπαυσης προσωπικου
ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΤΑΜΙΑΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Λάρισα3 Οκτωβρίου 2018
Πολυ καλες αποδοχες βελτιστο κλιμα εργασιας οι παροχες εξαιρετικες με ιδιωτικη ασφαλεια ζωης .μια τυπικη μερα ειναι αγχωτικη με αρκετη σωματικη κουραση αλλα με πολυ συναδελφικοτητα
αποδοχες παροχες
Κατά
βαρος χρονομετρηση
Καλο εργασιακό περιβάλλον
Πωλητής -Ταμίας (Πρώην Υπάλληλος) –  Ελλάδα21 Σεπτεμβρίου 2018
Είναι μια σοβαρή και σωστή εταιρεία ,με προοπτικές εξέλιξης .
Κουπόνια για αγορές στα super market lidl
Κατά
Όχι σταθερό ωράριο
Πιεστικό περιβάλλον με συνεχείς επιπλήξεις
Ταμίας (Τωρινός υπάλληλος) –  Αλεξανδρούπολη, Ανατολική Μακεδονία και Θράκη20 Σεπτεμβρίου 2018
Πολυ πιεση, οι παλιοι φερονται πολυ ασχημα στους νεους. Ανίκανοι διευθυντές που μολις δουν πτυχιούχο φοβούνται κ πεφτουν να τον φανε. Αδικίες συνεχώς κ δεν βρίσκεις το δικιο σου.
Χρηματα
Κατά
Πιεση, υψηλές απαιτήσεις
Βαρια δουλεια,πολλες ωρες
ΤΑΞΙΝΟΜΙΤΗΣ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ (Τωρινός υπάλληλος) –  Αττική17 Αυγούστου 2018
-Χωρις προοπτικες για εξελιξη
-Λογο της μεγαλης παραγωγικοτητας και των λιγων ατομων,οι ωρες εργασιας ειναι υπερβολικα πολλες για το συγκεκριμενο ποστο
-Ως προς το περιβαλλον εργασιας,υπαρχει συνενοηση,καλη διαθεση για βοηθεια
ΔΩΡΟΕΠΙΤΑΓΕΣ-ΚΟΥΠΟΝΙΑ
Κατά
ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ
Στην χαλεπα εξαιρετικες συνθηκες
ΤΑΜΕΙΟ ΠΩΛΗΤΗΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Χανιά11 Ιουλίου 2018
Στο καταστημα της χαλεπας οι συνθηκες εργασιας ηταν αψογες..Στο καταστημα των μουρνιων ηταν απαραδεκτες.
ΣΤΗΝ ΧΑΛΕΠΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΕ ΙΚΑΝΟΤΑΤΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ
Κατά
ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
σκληρη εργασια απιστευτη πιεση-ανοργανωτοι
Καθαριστής (Τωρινός υπάλληλος) –  Πελοπόννησος16 Ιουνίου 2018
7 Χρονια σε μια δουλεια, που λογο οικονομικων προβληματων ανεχομαι και αντεχω.Ζητανε το ακατορθωτο, να καθαριζεις μεσα σε 2-2,30 ωρες ενα καταστημα 700τμ και βαλε + αποθηκη αλλα 700τμ γραφεια + τουαλετες + παρκινγκ 4.000τμ .Με σπασμενες μπυρες, μελια κρασια και οτι αλλο μπορει να λερωσει σε ενα σουπερ μαρκετ.
Μου εχει ζητηθει αρκετες φορες να χτυπησω καρτα και να συνεχισω την εργασια μου απο απαραδεκτους προισταμενους.Ευτυχως τα τελευταια χρονια ''ξυπνησα'' και τους το κοψα.Τωρα αν δεν προλαβω και ''καιγονται'' μου κανουνε ''χαρη'' και μου δινουνε 20 λεπτα υπερωρια για να τους καθαρισω!!!Διαφορετικα ουρλιαζουνε να φυγω. Ολοι οι ακριβοπληρωμενοι [διευθυντης -προισταμενοι]κανουνε ατελειωτες υπερωριες χωρις κανενα προβλημα. ""Ακριβοι στο πιτουρο και φθηνοι στο αλευρι". Βεβαια οταν περιμενουμε 'επισκεψεις' ξαφνικα ειμαι υποχρεωμενη απο 2ωρη να γινω και 5ωρη για να καθαρισω και την παραμικρη γωνια μαζι με τα συνεργεια καθαρισμου.ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ!!!! ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!!!
μισθος στην ωρα του, καρτα μμμ
Κατά
σκληρη εργασια, πιεση, εκμεταλευση.
Great Company
Area Manager (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα29 Απριλίου 2018
Great Business Concept, Great Colleagues and good Products)
Απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
Πωλητής-ταμίας (Πρώην Υπάλληλος) –  Ξάνθη, Ανατολική Μακεδονία και Θράκη24 Απριλίου 2018
Θετικά:Οργάνωση,ευελιξία,τυπικοί στις πληρωμές.
Αρνητικά:Απασχολεί μόνο 4ωρους και 3ωρους κατα βάση,τρομερές απαιτήσεις για παραγωγικότητα και κόψιμο των υπερωριών για να επιτευχθούν οι στόχοι.Στα μείον και η συμπεριφορά των προισταμένων και επιθεωρητών που ποτέ δεν στηρίζουν τους ανθρώπους που βγάζουν όλη την δουλεια και πολλές φορές με πολύ χαμηλού επιπέδου συμπεριφορες!
Οι θέσεις δεν απαιτούν μόνο δεξιότητες/ικανότητες αλλά γερό στομάχι, νου που να ξεχνάει και καρδιά που να μην αγχώνεται.
Διευθυντής (Πρώην Υπάλληλος) –  Ελλάδα16 Απριλίου 2018
Θα είμαι δίκαιος και αντικειμενικός διότι θέλω και εμένα να με αξιολογούν δίκαια και αντικειμενικά οι άλλοι.

Αρχίζοντας από τα θετικά, η Lidl είναι μεγάλο σχολείο. Αν το καθετί στη ζωή αλλά κυρίως στον επαγγελματικό χώρο δε το βλέπεις καθημερινά ως μάθημα, απλά έχεις μείνει πίσω. Δεν προοδεύεις, απλά κοιτάς τους άλλους να σε προσπερνάνε. Η Lidl ώς πολυεθνική έχει τρομερά συστήματα διαχείρισης και οργάνωσης προϊόντων, εργασιών, προσωπικού κ.τ.λ. Κινείται απίστευτα γρήγορα σε όλα και πρέπει να τρέχεις να την προλάβεις. Ένα κατάστημα έχει τεράστιες ευθύνες, αλλά μέσα από αυτές γίνεσαι ακόμα καλύτερος. Αναπτύσσεσαι επαγγελματικά, ουσιαστικά αναπτύσσεις επιπλέον δεξιότητες, μαθαίνεις να σκέφτεσαι καλύτερα και γρηγορότερα. (Αυτό γιατί μερικοί νομίζουν ότι μόνο όταν ανεβαίνεις ώς θέση, μόνο τότε αναπτύσσεσαι επαγγελματικά.) - Απολαμβάνεις συνεχή τρομερή εκπαίδευση, και ένα όντως σύγχρονο περιβάλλον (βέβαια εξαρτάται από το κατάστημα που θα είσαι, ή αν είσαι στα κετρικά. ΑΥΤΟ είναι το πιο σημαντικό.) Σου προσφέρουν όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό για να εργαστείς και οι αποδοχές είναι πάντοτε στην ώρα τους. Κάποιοι άνθρωποι που είναι σωστοί και σώφρονες περιλαμβανομένου και αυτών που είναι σε μεγάλες διοικητικές θέσεις, ξέρουν να ξεχωρίζουν πραγματικά την ειλικρίνεια, την αλήθεια και την εργατικότητα, τους ανθρώπους. Αλλά αυτό δεν αρκεί... Θέλω να είμαι δίκαιος το λέω ξανά. Όλα αυτά ισχύουν. Η εταιρία είναι απίθανη σε αυτά. Άλλοι παράγοντες την χαλάνε.

Το πιο ευχάριστο κομμάτι της εργασίας πάντα ήταν η εκπαίδευση των συναδέλφων που είχαν πρόθυμο πνεύμα να μάθουν και όχι να του την
  περισσότερα... πουν. Και φυσικά η επικοινωνία με τους πελάτες. Ακόμα και όταν οι πελάτες έρχονταν νευριασμένοι για κάποιο λόγο και εσύ τους καθυσήχαζες ικανοποιώντας το αίτημα τους, ήταν το καλύτερο αίσθημα για εμένα.

Στα αρνητικά τώρα.
Έχοντας στο νου όλα τα παραπάνω θετικά, είναι πολύ εύκολο να γκρεμιστούν όταν έχεις να κάνεις με τον ανθρώπινο παράγοντα.
Τεράστια και τερατώδης ψυχολογική πίεση για να καλύψεις στόχους και παραγωγικότητα. (αυτό δύσκολα περιγράφεται με λόγια, πρέπει να το ζήσεις για να καταλάβεις).

Είσαι υπεύθυνος για εμπορεύματα εκατομμυρίων ευρώ (κάτι το οποίο το ήξερες από την αρχή που μπήκες στην εταιρία), αλλά είσαι υπεύθυνος και για αρκετούς ανθρώπους απο τους οποίους μερικοί στις περισσότερες περιπτώσεις, βιάζονται να κρίνουν, κουτσομπολεύουν, εργάζονται μόνο όταν είσαι κοντά τους, μιλάνε πίσω απο την πλάτη, ενώ εσύ προσπαθείς να τους εκπαιδεύσεις να τους υποκινήσεις και να τους καλύψεις-βοηθήσεις πάρα πολλές φορές όταν αργούν, η κάνουν ζημιές η μαλώνουν μεταξύ τους η δεν έρχονται επειδή είναι "άρρωστοι".
Ουσιαστικά λίγοι εκτιμάνε το αληθινό προσωπικό ενδιαφέρον για τον συνάδελφο. Λίγοι απο τους "παλιούς" είναι άνθρωποι, οι υπόλοιποι με ψέμματα και δολοπλοκίες προσπαθούν να ανέβουν ή να σταθεροποιήσουν την θέση τους παρά την κακή τους συμπεριφορά. (όπως στις περισσότερες επιχειρήσεις.)
Τουλάχιστον υπάρχουν κάποιοι αληθινοί άνθρωποι με αληθινές αξίες, δεν τους παίρνει όλους η μπάλα. Ένα τρομερό μάθημα που πήρα είναι, μην εμπιστεύεσαι κανέναν, κυρίως τους παλιούς. Φοράνε μάσκα συμπονετικού και αγαπητού συναδέλφου και απο πίσω αφου ζηλεύουν λένε ένα σωρό ψέμματα γιατί φοβούνται για τη θέση τους ότι είναι ανεπαρκείς. (Και εδώ δεν μετράει η άποψη, "άν είσαι σωστός δεν πάει ό άλλος να πηδήξει στο ποτάμι..." όχι, αυτό δεν μετρά καθόλου) Οι αξιολογήσεις που γίνονται εντός του καταστήματος τις περισσότερες φορές είναι στημένες.

Κεντρική ιδέα; Αν στο κατάστημα που είσαι δεν υπάρχει ειρήνη, την έβαψες. Απλά είσαι αυτός / αυτή που θα σχολιάζουν συνέχεια και θα προσπαθήσουν να σε φάνε. Καταστήματα σε τουριστικές περιοχές συχνά υποφέρουν από αυτό το πρόβλημα. Τι γίνεται λοιπόν αν εσύ προσπαθείς να διευθύνεις διαφορετικούς ανθρώπους με διαφορετική ψυχολογία, υπόβαθρο και χαρακτήρα και συμβαίνουν όλα αυτά;
Είναι πολύ δύσκολο γιατί οι μισοί απο αυτούς κουβαλάνε τα προβλήματά τους στη δουλειά τους και φέρονται απερίσκεπτα και δόλια. Πάλι λέω, λίγοι εκτιμάνε.

Η τεράστια ψυχολογική πίεση έρχεται και όταν έχεις επίσκεψη από ανωτέρους, που για αυτούς απλά είναι ένα νούμερο τζίρου. Ζητάνε εξωπραγματικά πράγματα σε χρόνο 0. Το χρονόμετρο ισχύει για όλους, από τη πιο μικρή θέση έως την πιο μεγάλη. Σε πληρώνουν "καλό μισθό" σε σχέση με τις υπόλοιπες επιχειρήσεις, αλλα απαιτούν τα 10πλάσια απο εσένα. Προσωπική ζωή 0. Είναι δική τους η ζωή σου. Πρέπει να διαβάζεις και να ενημερώνεσαι συνέχεια για την επόμενη μέρα. Μπορεί να εργάζεσαι 5 μέρες (αν και νιώθεις ότι δουλεύεις για 15), όμως τις άλλες 2 διαβάζεις σε συνδυασμό με την ξεκούραση / άλλες υποχρεώσεις.

Αν κάποιοι άνθρωποι απλά έφευγαν από την εταιρία θα ήταν το καλύτερο για αυτήν. Η πρόοδος έρχεται όταν μία επιχείρηση έχει τα σωστά άτομα. Οι κομπίνες όμως πάνε και έρχονται. Δυστηχώς δεν εντοπίζονται εύκολα οι άνθρωποι που ζουν διπλή ζωή, δηλαδή έχουν τη μάσκα του καλού εκεί που πρέπει και την μάσκα του κακού εκεί που δεν πρέπει.

Την εταιρία δεν την χαλάνε οι διαδικασίες, τα πρότυπα, οι αρχές, τα συστήματα. Όχι! Μια χαράα κερδοφόρα είναι και καλά κάνει εφόσον έχουν βρεί τον τρόπο. Την εταιρία την χαλάνε αυτοί οι λίγοι-πολλοί ψεύτικοι άνθρωποι που έχουν κολλήσει σαν βδέλλες πάνω της και με απανθρωπιά και ίντριγκες νοιάζονται για τον εαυτούλη τους, όχι για την εταιρία. Δεν πηράζει, αργά η γρήγορα θα ξεσκεπαστούν. Οι περισσότεροι από αυτούς είναι αποτυχημένοι σε αληθινές αξίες όπως η οικογένεια. Βρίσκουν πρόσφορο έδαφος στην εταιρία όμως.

Παρ'ολα αυτά ευχαριστώ αυτή την εταιρία και για τα θετικά και για τα αρνητικά. Ήταν ένα μεγάλο μάθημα.
  λιγότερα
Μεγάλο Σχολείο
Κατά
Μερικοί ψεύτικοι άνθρωποι
Αυστηρο-ενταση
ΠΩΛΗΤΗΣ-ΤΑΜΙΑΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Χίος4 Απριλίου 2018
Πολυ ενταση και πανικοσ.Εμαθα να συνεργαζομαι με πολλους ανθρωπουσ.Πολυ καλο μανατζμεντ.
4,0
It was a chill place as my colleagues helped me out to understand the basics that required for the job
Supermarket Assistant (Πρώην Υπάλληλος) –  Greece28 Μαρτίου 2018
I had to carry all the time, but that wasnt a problem. My colleagues was very helpful and motivated. I used to work there part time as I was still student.
Free lunches
Κατά
Long hours
πιεστικο περιβαλλον
ταμιας (Πρώην Υπάλληλος) –  αττικη11 Μαρτίου 2018
καλος μισθος οσον αφορα μονο στους παλιους συμβασιουχους. με τις νεες συμβασεις περνεις 3 κ 60 οσα και στος υπολοιπες εταιριες δηλαδη. πολυ απαιτητικοι και παραλογοι.δεν υπάρχει κλιμα συνεργασιας και συναδελφικοτητας. κοιτανε μονο το κέρδος και καμια φορα και εις βαρος του πελατη.το μονο καλο παρεχει καρτες μετακινησης
καρτες μετακινησης
Κατά
αγχωτικο περιβαλλον
Πιεση..πιεση...νουμερα...
Υποδιευθυντης καταστηματος για 9 χρονια. (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθηνα18 Φεβρουαρίου 2018
Πολυ πιεστικο εως εξοντωτικο περιβαλλον εργασιας. Αγενοις, αγχωμενοι, ανικανοι να διοικησουν , να εμπνευσουν, να οργανωσουν την βαρδια οταν παροντες, να εκπαιδευσουν, αδικοι διευθυντες καταστηματων. Υπευθυνοι πωλησεων μιλανε μονο με τον διευθυντη και δεν μπορουν να πιασουν το κλιμα του καταστηματος. Αν εχεις το θαρρος της γνωμης σου, εντοπιζεις παρανομιες, κακοδιαχειρησεις, υγειονομικες παραβασεις, κανεις με την αποδοση σου τον προισταμενο σου να φαινεται λιγος...εφυγες...το πιο αστειο και γελοιο κομματι ηταν οτι ενω σου ζητουσαν υψηλα νουμερα παραγωγικοτητας και υπηρχαν μερες που θα σου ελεγαν κλεισε και ασε το μαγαζι χαλια για να πιασεις το νουμερο...οταν θα ειχαν πληροφοριες οτι θα ειχαν επισκεψεις απο ανωτερους...κατσε υπερωριες!!! Τις οποιες μετα βεβαια η ομαδα θα σκιζοταν στην πιεση για να καλυφθουν...παντα ειχα την απορια για τις προγραμματισμενες επισκεψεις ανωτερων στελεχων...γιατι αραγε δεν πανε ποτε απροειδοποιητα στα μαγαζια για να δουν τι πραγματικα γινεται...lidl...ποιοτητα και ταλαιπωρια ...και για τον εργαζομενο και για τον πελατη...θα με ρωτησετε...δεν εχει τιποτα θετικο? Μηπως απλα εισαι πικραμενος? Εχει..εγρηγορση, δυναμικη, πρεπει να εχεις,κοφτερο μυαλο, μπορεις παρα την πιεση αν εισαι κοινωνικος να φτιαξεις καλες σχεσεις με τους πελατες και να σε ψαχνουν μετα, μεγαλο σχολειο γενικα αλλα παντα θα μου μεινει η απορια...ειναι τοσο μεγαλη εταιρεια με συστηματα πρωτοποριακα και γραπτες εταιρικες αξιες...αλλα το χανουν στην εφαρμογη..κριμα και πεταγα...το καλυτερο οι απολαβες και το πενθημερο αλλα δυστυχως αλλαζουν και αυτα...θα ακολουθησει την υπολοιπη αγορα...το  περισσότερα... χειροτερο...αν τους μπεις στο ματι ειναι ικανοι και απο οτι μαθαινω σιγα σιγα απο πρωην συναδελφους να σε απομακρυνουν με πλαγιους και ανηθικους για το μεγεθος τους τροπο!! Ουσιαστικα σκοτωνοντας σε μεχρι να ξαναβρεις δουλεια...σας ευχομαι το ταξιδι σας σε αυτη την εταιρεια να εχεις ελεγχομενες αναταραξεις και ανοδικη πορεια. Τα καλυτερα σε ολους!!!! 🌞  λιγότερα
Productive and easy going environment
Store assistant (Πρώην Υπάλληλος) –  Greece14 Φεβρουαρίου 2018
Nice and hardworking people that I gained a lot of experience of
Never sick
Αρκετά ευχαριστημένη
Συνεργάτες (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία30 Ιανουαρίου 2018
Αρκετά ευχαριστημένη σαν εποχιακή.
Στα συν η αξιοκρατία ο σεβασμός η ευγένεια από όλους στελέχη και συνεργάτες.
Ο μισθός παραπάνω από τα υπόλοιπα σούπερ πάντα στην ώρα του.
Στα μείον το φόρτο εργασίας αλλά υπάρχει παντού
Τα συστήματα τους φοβερά πλήρης οργάνωση.
Ανεβαίνεις σχετικά εύκολα σε αντίθεση με άλλη μεγαλη αλυσίδα του Βελγίου που για να γίνεις στέλεχος πρέπει να είσαι κουμπάρος η γνωστός ή βύσμα.
Μισθός
Κατά
Κωδικοί απομνημόνευση
Τμήματα της εταιρείας με πολύ μεγάλη ευθύνη και μηδενική εταιρική υποστηριξη
UMBAU manager (Πρώην Υπάλληλος) –  Τρίκαλα, Θεσσαλία29 Δεκεμβρίου 2017
Με εξαίρεση το κάθε αυτό πόσο της μισθοδοσίας η εταιρεία γενικά ζητά να εργάζεται για 5 άτομα και να πληρώνεσαι για 1,5 σε σχέση με υπόλοιπη αγορά εργασίας.
Κατά
Μηδενική προσωπική ζωή
Οργάνωση
ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη9 Δεκεμβρίου 2017
Γνωστή η εταιρία για την οργανωτικότητα και τη σωστή κάλυψη των αναγκών της με το εργατικό της δυναμικό.
πιεστικο περιβαλλον εργασιας,καλος μισθος για την εποχη
πωλητρια-ταμιας (Τωρινός υπάλληλος) –  νοτια προαστια αττικης23 Νοεμβρίου 2017
Ολα εχουν να κανουν απο το καταστημα στο οποιο εργαζεσαι,καθως αν εχεις την τυχη να εχεις σωστους προισταμενους ειναι καλη ευκαιρια για να εχεις ενα καλο μισθο και ισως προοπτικες εξελιξης..Αν παλι βρεθεις κατω απο αγενεις και μην αξιοκρατικους προισταμενους οπως συμβαινει στην δικη μου περιπτωση την εβαψες με λιγα λογια..Αρκετα πιεστικο περιβαλλον καθως εχεις χρονομετρηση σε οτι και να κανεις .Πολυ ελκυστικο ειναι το γεγονος οτι σαν 4ωρο εχεις αρκετο ελευθερο χρονο ομως με τις καινουριες συμβασεις τα χρηματα του 4ωρου δεν αξιζουν για την πιεση που δεχεσαι και λογω κυλιομενου ωραριου δεν μπορεις να κανεις και μια δευτερη δουλεια..Το σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι και τοσο κορυφαιος εργοδοτης..

Συμβουλη αν δεν εχεις γερο στομαχι και μεγαλη υπομονη μην μπεις στη διαδικασια να κανεις αιτηση...
αναγνωριση επιδοματων, υπερωριες, μηνιαια καρτα μεσων
Κατά
ψυχολογικη πιεση, χρονομετρηση, κακη συμπεριφορα προισταμενων
Αρκετά πρακτικό και λειτουργικό περιβάλλον τόσο στην άνεση εκτέλεσης της εργασίας όσο και την προσωπική άνεση και εξυπηρέτηση
Πωλητής-Ταμiας (Πρώην Υπάλληλος) –  Γλυφάδα, Αττική23 Οκτωβρίου 2017
Μια τυπική μέρα στην δουλειά ήταν το "strosimo" των προϊόντων στα ράφια, το μάζεμα των άδειων κουτιών, συλλογή των ληγμένων η των ελαττωματικών προϊόντων, ταμείο.

Έμαθα την εύρυθμη επικοινωνία μεταξύ των υπαλληλων καθώς και την ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών, την σωστή και ταχύτατη χρήση του ταμείου.

Το περιβάλλον ήταν ποιοτικό, πρακτικό και λειτουργικό με πραγματικά υψηλά στάνταρ για την διευκόλυνση τις εργασίας.

Το πιο δύσκολο μέρος ήταν ο ελάχιστος χρόνος ανάμεσα στην συλλογή και στρώσιμο των προϊόντων και το ταμείο.

Το πιο εύκολο ήταν το ταμείο
ιδιωτική ασφάλιση, υποχρεωτικό διάλειμμα, μηνιαία κάρτα απεριορίστων διαδρομων, extra δώρα, ημιαπασχόληση
λιγοστό προσωπικό
πωλήτρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Κορωπί31 Αυγούστου 2017
καλή εταιρία συνεπείς στις πληρωμές άλλα πολύ ελάχιστο προσωπικό.
δώρο επιταγές Χριστούγεννα, πασχα
Κατά
μικρές αδειες
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Lidl. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

3,3
Βασισμένο σε 5.683 αξιολογήσεις