Lynne Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα3 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 3 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 4 ανασκοπήσεις
Παρά πολύ άσχημες συνθήκες εργασίας και παρά πολύ άσχημες συμπεριφορές υπευθύνων που η μύτη είναι πιο ψηλά από το μπόι τους και σου απαγορεύουν να πουλήσεις για να φαίνεται νεκρός ο κωδικός υπαλλήλου να σε διώξουν με δικαιολογία,λάθος άτομα σε λάθος θέσεις λυπάμαι που έχασα το χρόνο μου και έχω και αλλά να πω αλλά σας τα χαρίζω γιατί δεν αξίζετε
Κανενα
Κατά
Κανενα
Ειναι μια εταιρεια που πιεζει παρα πολυ τους υπαλληλους να κανουν πωληση σε παρα πολλα τεμαχια.. Οταν το αποτελεσμα δεν ειναι αυτο που θελουν σε αντιμετοπιζουν σαν σκουπιδι. Ειναι απαραδεκτη εταιρεια. Δημιουργουν ανταγωνισμο μεταξυ των υπαλληλων μονο κ μονο για να προσπαθει ο ενας να φαει τον αλλον στις πωλησεις και να μη χασει τη δουλεια του. Δυστυχως δεν υπαρχει σεβασμος στον υπαλληλο. Σε υποχρεωνουν να ψωνιζεις κ να ντυνεσαι μονο απο εκει και σου κανουν μια πολυ μικρη εκπτωση στα ακριβα ρουχα τους. Δεν υπαρχει σωστη αξιολογηση.. Η υπευθυνη κρατα τη θεση της γλειφοντας και καρφωνοντας τι κανει η καθε μια.. Κ οποια δεν εχει καλη σχεση με την υπευθυνη οσο καλα κ αν κανει τη δουλεια της την διωχνουν..
Αναγνωριση προυπηρεσιας
Κατά
Πιεση, αγχος, ασχημη συμπεριφορα, σ δινουν αδεια οποτε θελουν, σε αναγκαζουν να ψωνιζεις μονο απο εκει
4,0
Καλη συνεργασια με συναδελφους,καλο κλιμα στο χωρο
20 ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ, ΡΕΠΟ
Κατά
ΛΙΓΟ ΠΙΕΣΗ
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Lynne
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Lynne. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,8
3,5