McDonald's
3,5 από 5 αστέρια.
Γράψτε μια κριτική
Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της McDonald's
Αξιολογήστε αυτή την εταιρία

McDonald's

Αξιολογήσεις εργαζομένων για McDonald's

Απαιτητική δουλειά με πολύ άγχος και πίεση

Δεν θα ξανά προτιμούσα αυτή την εταιρία διότι απαιτούν πολλά από τον εργαζόμενο για ψίχουλα δεν δίνουν ευκαιρίες υπάρχει τρελή πίεση και εκμετάλλευση

Δωρεάν γευμα

Κατά

Υγειονομική κάλυψη μίνι άδειες

2,0 από 5 αστέρια για το θέμα Ισορροπία Εργασίας/Ζωής
2,0 από 5 αστέρια για το θέμα Αποζημίωση/Παροχές
1,0 από 5 αστέρια για το θέμα Επαγγελματική Σταθερότητα / Εξέλιξη
1,0 από 5 αστέρια για το θέμα Διοίκηση
2,0 από 5 αστέρια για το θέμα Μόρφωση

Παρόμοιες αξιολογήσεις

Ίδια τοποθεσία

Δύσκολο περιβάλλον, γεμάτο άγχος κ πολλοί τραυματισμοί.

Δύσκολος χώρος εργασίας, μεγάλο σχολείο, προοπτικές εξέλιξης, κάνεις δεν είναι σταθερός στον τομέα του όλοι κάνουν όλες τις εργασίες, αργίες-ΣΚ δουλειά, έχουν τη λογική ότι ο πελάτης έχει πάντα δίκιο άρα κάτσε να σε πατήσει κ κανε ο,τι σου ζητήσει.

Kako

to mono kalo einai ta standart lefta pou mpainoun kathe mina , manager mas milane les kai eimaste to teleutaio skato sthn koinwnia to idio kai to afentiko , na fonazei sto magazi tha sou kopso ta xeria se sunadelfo einai trelo , treles apaitisis mia trela epikrati , kai exoun ena ufos otan se koitane oi anwteri apapa sou xalane thn mera pas xaroumenos kai se xeftilizoun me to pou mpeis gurnaw spiti apo douleia kai niwthw xalia katathlipsi kai oxi ap thn douleia gt tis kathimerines den einai kai tipota trelo alla oi anoteroi se pidane. Kai to xeirotero mporei na sou zitisoun na xeskatiseis olo to magazi na se koitane me ufos upotimitiko kai prepei na peis kai euxaristo apo panw den to sunistw oti xeirotero gt o manager tou magaziou logariasmo se kanenan den dinei ap oti fainete kai to mono pou kanei einai na se tromokrati

lefta kathe mina

Κατά

ola ta upoloipa

Μεγάλη εμπειρία

Με την εργασία μου στο χώρο της εταιρείας απέκτησα πολλές επικοινωνιακές δεξιότητες.

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην McDonald's. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

Βασισμένο σε 215.770 αξιολογήσεις

3,4 από 5 αστέρια για το θέμα Ισορροπία Εργασίας/Ζωής
2,9 από 5 αστέρια για το θέμα Αποζημίωση/Παροχές
3,2 από 5 αστέρια για το θέμα Επαγγελματική Σταθερότητα / Εξέλιξη
3,2 από 5 αστέρια για το θέμα Διοίκηση
3,3 από 5 αστέρια για το θέμα Μόρφωση
Πείτε μας πώς μπορούμε να βελτιώσουμε αυτήν τη σελίδα
Τι θα θέλατε να προσθέσετε ή να αλλάξετε;