McDonald's

Αξιολογήστε αυτή την εταιρία
Αθήνα9 αξιολογήσεις

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Βρέθηκαν 9 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτησηΔείτε και τις 215.770 ανασκοπήσεις

Καλή δουλειά, ευέλικτο ωράριο, δυνατότητα εξέλιξης

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
Είναι μια δουλειά που μπορεί κάποιος να μάθει γρήγορα και να προσαρμοστεί. Λόγο του φόρτου της δουλειάς χρειάζεται συνεπεία και πειθαρχία

Μόνο η παραγωγή τους ενδιαφερε

Δουλεύαμε σαν τα σκυλιά χωρίς αναγνώριση με άσχημη συμπεριφορά προς τους υπαλλήλους από τους ανώτερους προφανώς επειδή μας βλέπανε ως τσέπες τους κ το λέω μετά λύπης μου

Οτι χειροτερο

Η πολιτικη ειναι μονο μερικη απασχοληση,με καβαλημενους μανατζερ απο τα lidl που νομιζουν με το να φωναζουν στους κατωτερους τους θα τους κανουν να φοβηθουν κ να είναι πιο αποδοτικοι. Μεγάλες απαιτησεις για μισθο ψιχουλων. Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσός. Καμια εξελιξη, σπανιο φαινομενο. Κοιτανε απλα και μονο να βολευτεί το καθε καταστημα χωρίς να το ενδιαφερει ο υπάλληλος. Αμα εχει περιοδο μια γυναίκα και τυχει να εχει πολυ δουλεια εκεινη τη στιγμη δεν προκειται να την αφησουν να παει τουαλέτα για την "καθιερωμενη" αναγκη!! Μακρυα.

Δωρεαν, μεχρι ενα οριο, γευμα

Κατά

Αδειες οποτε τους βολευει, μισθος, σεβασμος, εκμεταλευση

Τιποτα το σπουδαιο

Οχι οτι καλυτερο για χωρο εργασιας και κακη αντιμετωπισει εργαζομενου

Ευχάριστο αλλά πιεστικό περιβάλλον εργασίας με προοπτικές εξέλιξης.

Τα McDonald's είναι σχολείο για όσους εργάζονται για πρώτη φορά. Πιεστική δουλειά και γρήγορη, χωρίς αργίες και Σαββατοκύριακα, εκτός αν συμπέσουν με ρεπό και με βραδινές βάρδιες. Ωστόσο τα χρήματα είναι περισσότερα σε τέτοιες περιπτώσεις οπότε ανταμείβεται η δουλειά σου. Οι μάνατζερς μπορεί να γίνουν απότομοι λόγω πίεσης και φόρτου ερασίας, αλλά είναι στον άνθρωπο και που θα πέσεις. Ως επί το πλείστον γνώρισα καλά άτομα. Υπάρχει ευελιξία στο ωράριο μιας και είναι κυλιόμενο, ιδανικό για φοιτητές. Με τους συναδέλφους είμαστε ακόμα φίλοι και ήταν ευχάριστο να εργάζομαι μαζί τους. Υπάρχουν προοπτικές εξέλιξης με σεμινάρια και εξετάσεις της εταιρείας.

Δωρεάν Γεύματα, Ασφάλιση ΙΚΑ, Πληρωμή εγκαίρως, Δώρα, Έξτρα μπόνους αργίες, βραδινά, Ευέλικτο Ωράριο.

Κατά

Ορθοστασία, Πίεση, Δουλειά αργίες και βραδινές ώρες, Managers

Απαιτητικό περιβάλλον,ευχάριστο κλίμα.

'Ένα σχολείο με πολλές και διαφορετικές απαιτήσεις σε πολλούς και διαφορετικούς τομείς (επικοινωνίας-εξυπηρέτησης-ευγένειας-ταχύτητας-υπευθυνότητας-ασφάλειας και ελέγχου. Δύσκολα και απαιτητικά ωράρια. Ικανοποιητικό περιβάλλον.

Συνέπεια πληρωμών.

Κατά

Πολλές ώρες πέραν του ωραρίου.

fine

as a first job, this place taught me a lot about staying productive. the management and ethics leave something to be desired. not anymore terrible than most jobs

Fun activities when certain store goals are reached.

McDondalds was a great first job. Although it was fast-paced and got hectic pretty often, we always had fun with the job. management was great. We were often rewarded when certain store goals were met. For example, if our store had the fastest drive-thru time, we would get a pizza party, or free food. The management was laid back, but orderly.

Polu kalh ekpaideysh

Poly kalh ekpaideysh ston tomea trofimon ki gnika sto prosopiko

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην McDonald's. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

Βασισμένο σε 215.770 αξιολογήσεις

3,4 από 5 αστέρια για το θέμα Ισορροπία Εργασίας/Ζωής