McDonald's

McDonald's Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Θεσσαλονίκη

Αξιολογήστε αυτή την εταιρία

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Βρέθηκαν 4 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτησηΔείτε και τις 202,707 ανασκοπήσεις

Kako

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
to mono kalo einai ta standart lefta pou mpainoun kathe mina , manager mas milane les kai eimaste to teleutaio skato sthn koinwnia to idio kai to afentiko , na fonazei sto magazi tha sou kopso ta xeria se sunadelfo einai trelo , treles apaitisis mia trela epikrati , kai exoun ena ufos otan se koitane oi anwteri apapa sou xalane thn mera pas xaroumenos kai se xeftilizoun me to pou mpeis gurnaw spiti apo douleia kai niwthw xalia katathlipsi kai oxi ap thn douleia gt tis kathimerines den einai kai tipota trelo alla oi anoteroi se pidane. Kai to xeirotero mporei na sou zitisoun na xeskatiseis olo to magazi na se koitane me ufos upotimitiko kai prepei na peis kai euxaristo apo panw den to sunistw oti xeirotero gt o manager tou magaziou logariasmo se kanenan den dinei ap oti fainete kai to mono pou kanei einai na se tromokrati

lefta kathe mina

Κατά

ola ta upoloipa
Διοίκηση

Απαιτητική δουλειά με πολύ άγχος και πίεση

Δεν θα ξανά προτιμούσα αυτή την εταιρία διότι απαιτούν πολλά από τον εργαζόμενο για ψίχουλα δεν δίνουν ευκαιρίες υπάρχει τρελή πίεση και εκμετάλλευση

Δωρεάν γευμα

Κατά

Υγειονομική κάλυψη μίνι άδειες

Μεγάλη εμπειρία

Με την εργασία μου στο χώρο της εταιρείας απέκτησα πολλές επικοινωνιακές δεξιότητες.

Απιστευτη

Πολλη καλη εκπεδευση Πολλη καλο κλιμα εργασιας Απιστευτη προσοχη υγειονομικης καθαριοτητας

ΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΕΥΜΑ ΔΩΡΕΑΝ

Κατά

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην McDonald's. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

3.5

Βασισμένο σε 202,707 αξιολογήσεις