McDonald's
3.5 από 5 αστέρια.

McDonald's Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για Crew

Αξιολογήστε αυτή την εταιρία
Crew1 αξιολόγηση
Ελλάδα1 αξιολόγηση

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Βρέθηκε 1 αξιολόγηση που αντιστοιχεί στην αναζήτησηΔείτε και τις 204,709 ανασκοπήσεις

Kako

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
to mono kalo einai ta standart lefta pou mpainoun kathe mina , manager mas milane les kai eimaste to teleutaio skato sthn koinwnia to idio kai to afentiko , na fonazei sto magazi tha sou kopso ta xeria se sunadelfo einai trelo , treles apaitisis mia trela epikrati , kai exoun ena ufos otan se koitane oi anwteri apapa sou xalane thn mera pas xaroumenos kai se xeftilizoun me to pou mpeis gurnaw spiti apo douleia kai niwthw xalia katathlipsi kai oxi ap thn douleia gt tis kathimerines den einai kai tipota trelo alla oi anoteroi se pidane. Kai to xeirotero mporei na sou zitisoun na xeskatiseis olo to magazi na se koitane me ufos upotimitiko kai prepei na peis kai euxaristo apo panw den to sunistw oti xeirotero gt o manager tou magaziou logariasmo se kanenan den dinei ap oti fainete kai to mono pou kanei einai na se tromokrati

lefta kathe mina

Κατά

ola ta upoloipa

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην McDonald's. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

3.5

3.2Επαγγελματική Σταθερότητα / Εξέλιξη
3.2Διοίκηση
3.3Μόρφωση

McDonald's Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία

Πείτε μας πώς μπορούμε να βελτιώσουμε αυτήν τη σελίδα
Τι θα θέλατε να προσθέσετε ή να αλλάξετε;