My Market Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Βρέθηκαν 31 ανασκοπήσεις που ταιριάζουν με την αναζήτηση Δείτε και τις 37 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
Σαδισμός και ξεφτιλα
Πωλητης (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθηνα12 Σεπτεμβρίου 2019
Άθλιο εργασιακό περιβάλλον στεγνή ρουφανια από Διεύθυνση και υποδιεύθυνση. Απειλές στους υπαλλήλους παράνομες παρακολουθήσεις από κάμερες,κατάχρηση εξουσιών συμπεριφορές αισχρες επιπέδου Τρούμπας. Γλείψιμο ακόμα και στους πιο ελεεινους πελάτες με αποτέλεσμα να υποφέρουν οι εργαζόμενοι και να αναγκάζοντας να καταπίνουν άθλιες συμπεριφορές με τις ευλογίες της διεύθυνσης. Μακριά από αυτήν την ελεεινή εταιρεία που θέλει να φέρει εργασιακό μεσαίωνα για εργαζόμενους του εικοστού πρώτου αιώνα.... Κ
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Πρωην αποθηκαριος
Πρωην αποθηκαριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αττική9 Σεπτεμβρίου 2019
Αθλιες συνθηκες εργασιας, μεσα εχει μονο ανθρωπους με μεσον και επιβιωνουν μονπ οι ρουφιανοι,αν εχετε σκοπο να κανετε σωστα τη δουλεια σας για να μπορεσετε να ζησετε αξιοπρεπος ουτε καν να σκεφτειτε να στειλε τε σε αυτη την εταιρεια!!θελουν να σε ξεζουμισουν οσο δε παει μεχρι να μην αντεχεις αλλο και να παραιτηθεις,δε τους νοιαζει αυτο γιατι για εκεινους εισαι αναλωσιμος,θα βρουν αλλα θυματα και φρεσκο αιμα να ξεζουμισουν,σε αντιμςτωπιζουν σα τον υποδιεστερο εργατη,ειναι Ελληνικη εταιρεια αλλα αν ησουν μεταναστης σε αλλη χωρα για να μπορεσεις να ζησεις θα σε αντιμςτωπιζαν με μεγαλυτερη αξιοπρεπεια!πραγματικα μη στελνετε και αν ειναι δυνατον αποφευγεται να ψωνιζεται απο εκει γιατι εκμςταλευοντε την αναγκη του εργαζομενου και τα δικαιωματα του.πρωην υπαλληλος τροφοδοσιας στη πιο αθλια εταιρεια που δουλεψα ποτε και γνωρισα τους πιο σηχαμενους ανθρωπους και στελεχη, οχι μονο σε συγκεκριμενο καταστημα αλλα ολη η αεταιρεια δουλευει με αυτο το καθεστος.Ντροπη πραγματικα.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 8ΌχιΑναφορά
Πιεστικο περιβαλλον
Αποθηκαριος (Τωρινός υπάλληλος) –  Θεσσαλία4 Σεπτεμβρίου 2019
Ουδεν σχολιον.Πολυ εσωστρεφεια.Φοβικο κλιμα.Χωρις καμια εξελιξη
Μισθοδοσια στην ωρα της
Κατά
Οχι εξελιξη, πιεση, τραγικες συνθηκες
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 12ΌχιΑναφορά
Μοντέρνο Αουσβιτς
Αποθηκάριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Χαλκίδα18 Ιουλίου 2019
ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΤΕ ΕΚΕΙ!!!!!Το περιβάλλον εργασίας στο κέντρο είναι άριστο για τους χαφιέδες,τους διπρόσωπους και τους ρουφιάνους.Οι ανώτεροι,είμαι σίγουρος,ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται.Οι εργοδηγοί ανάγωγοι,χαμηλοτάτου επιπέδου,αμόρφωτοι με πολλά κόμπλεξ και με ύφος σαράντα καρδιναλίων βγάζουν όλα τα απωθημένα τους στους εργάτες.Εξουσία είναι αυτή,πως να το κάνουμε.Ψυχολογική κατάρευση!!Δεν ενδιαφέρονται ούτε καν τα στελέχη για την καλή λειτουργία του κέντρου.Υπερηφανεύονται για τον τζίρο τους και πληρώνεις 25 ευρώ το μήνα το λεωφορείο,άσχετα με αυτά που σου τρώνε!!! Πληρώνεις ακόμα και το νερό που θα πιείς!!!Η επιθεώρηση εργασίας έχει κάνει πάρτι εκεί,απ' 'οτι κατάλαβα,απο το λίγο που ''εργάστηκα'' στο μπάχαλο τους.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 22ΌχιΑναφορά
Μια ακόμη κακή ελληνική εταιρεία.
Υπ.Πωλ (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία5 Ιουλίου 2019
Είναι μια κακή ελληνική εταιρεία,που καταπιέζει και εκμηδενίζει τους εργαζομένους της.Όντως συνθήκες εργασιακού μεσαίωνα.
Ανίκανα και κακά στελέχη και είναι φυσικό άλλωστε αφού και το ψάρι βρωμάει απο το κεφάλι!!
Ούτε ένα..εδώ πρέπει να μένει μόνιμα ο επόπτης εργασίας.
Κατά
Τα πάντα..Περιβάλλον..Συνθήκες εργασίας..Ωράριο εργασίας..Μισθοί..Τα στελέχη της
Μια εταιρεία που δεν σέβεται και δεν εκτιμά τους εργαζομένους της..
Υπεύθυνος κατ/τος (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία5 Ιουλίου 2019
Απαράδεκτη εταιρειά .Κλίμα τρομοκρατίας και εκμετάλλευσης.
Απαράδεκτα στελέχη.
Ούτε ένα..εκεί πρέπει μα μένει μόνιμα ο επόπτης εργασίας.
Κατά
Περιβάλλον, ωράριο εργασίας, συνθήκες εργασίας, καταπίεση, μισθοί, εταιρεία χωρίς ουσιαστική οργάνωση.Μία κακή ελληνική εταιρεία..κρίμα
Κλιμα τρομοκρατιας
Στελεχος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθηνα3 Ιουλίου 2019
Εργαστηκα για 4 χρονια ως στελεχος στο My Market. Στην αρχη εισαι ενθουσιασμενος γιατι σε πειθουν οτι ηρθες στην πιο ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνικη εταιρία που δεν χρωσταει σε κανεναν και θα εχεις σιγουρη δουλεια για ολη σου τη ζωη. Σε εκπαιδεύουν και σε εχουν απο κοντα απο το Hr της εταιρίας και σου δημιουργουν την ψευδαίσθηση οτι οι δυσκολες συνθηκες που συναντας στα μαγαζια ειναι προς όφελος σου για να ψηθεις στη δουλεια. Μολις κατσει λιγο η χρυσόσκονη που σου πετανε διαπιστώνεις οτι εχεις πιασει δουλεια σε συγχρονα Νταχάου. Εχουν την απαίτηση αφου ειναι τοσο καλοι εργοδοτες οπως πιστευουν να εισαι μεσα σε ενα μαγαζι το λιγοτερο 10 ωρες επι 6 μερες την βδομαδα.Ο δντης και ο υποδντης εχουν 2 ρεπο το μηνα και οταν λειπει ο ενας απο τους 2 για ρεπο ο αλλος καθεται απο τις 7 το πρωι μεχρι το κλεισιμο στις 10 το βραδυ. Το ιδιο συμβαινει με τις αδειες.Εχω κανει ολες τις αδειες σερι 2 βδομαδες χωρις ρεπο απο τις 7 εως τις 10 το βραδυ.Εαν τυχει και μπει επιθεωρηση εργασιας γιατι φυσικα ολα αυτα ειναι παρανομα τρεχεις να κρυφτείς και εαν σε ανακαλυψουν και φαει προστιμο η επιχειρηση τοτε κοβουν τα μπονους απο τα στελεχη του καταστηματος λες και ολα αυτα εγιναν με δικη μας ευθυνη. Απο τα κεντρικα γραφεια που φυσικα οι περισσοτεροι δουλευουν 9-5 και ειναι βησματα των προνομιούχων της εταιριας σου μιλανε λες και εισαι κανενανας παρακατιανος που σου κανουν χαρη και σε κρατανε στη δουλεψη τους.Ειναι μακραν απο τις χειροτερες εταιριες οσον αφορα τις συνθήκες εργασιας. Πελατοκεντρικοι μεχρι αηδίας(οι φυσιολογικοι πελατες που δεν εχουν απωθημένα το καταλαβαινουν αυτο και τους κουράζει),προσπαθουν  περισσότερα... να βγαζουν προς τα εξω ενα ψευτικο προσωπείο και ολα αυτα για να γεμιζει η τσεπη του πατερ φαμίλια κ.Π...και της οικογενειας του εις βαρος των απλων εργαζομενων.Το μονο θετικο ειναι οτι πληρωνουν στην ωρα τους και οτι για την εποχη της κρισης παιρνεις εναν ικανοποιητικό μισθο που φυσικα για τις ωρες που εχεις δουλεψει ειναι αστειος.  λιγότερα
Τυπικοι στις πληρωμες
Κατά
Αθλιες συνθηκες εργασιας, Απειλες, Μηδενικη προσωπικη ζωη
εργασιακος μεσαιωνας
αποθηκη (Πρώην Υπάλληλος) –  πειραιας16 Ιουνίου 2019
εταιρεια αποκλειστικα για ρουφιανους μη στελνεται βιογραφικα θα το μετανιώσετε η πραγματικοτητα είναι πολύ χειροτερη συνθήκες εργασιας αθλιες αν δεν εισαι τις κλικας θα περασεις πολύ δυσκολα ετσι λειτουργει το συστημα εκει μακρια αν μπορειτε βρητε κατι άλλο θα εχετε τουλάχιστον την αξιοπρεπεια σας. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ με πολλα κομπλεξ
σταθερος μησθος
Κατά
ολα τα υπολοιπα
δεν εχω κανενα θεμα
πολυσεις (Πρώην Υπάλληλος) –  polisis ipeythinos2 Ιουνίου 2019
Δεν εχω κατη να αναφερο εκτημο την την.ετερια κι θα ηθελα να σηνεργαστω μαζισας ειμαι απο φητος ιεκ gran foyager
ohi
Κατά
ok
Καμια πιθανοτητα εξελιξης
Αποθηκάριος (Τωρινός υπάλληλος) –  Ωραιόκαστρο31 Μαΐου 2019
Ότι και να κάνεις , κάθε χρόνο σου βάζουν χαμηλή αξιολόγηση για να μην έχεις δικαίωμα προαγωγής.
8ωρο σε κάνουν μόνο αν γίνεις υπεύθυνος τμήματος .Δηλαδή σχεδόν ποτέ εκτος αν υπάρχει ανάγκη απο παραίτηση κάποιου.Οι ταμίες 4ωρες και οι άλλοι εργαζόμενοι 6ωροι. Εκτός φυσικά απο τους παλιούς του Βερόπουλου που είναι 8ωρο.
Αλλά μπορώ να πω πως το κλίμα είναι καλό γενικά , οι διευθυντές (τουλάχιστον όσοι έχω συνεργαστεί εγώ) δεν αδιαφορούν για τις ανάγκες του εργαζομένου , είναι εξυπηρετικοί.
Πληρωμή στην ώρα, καλό κλίμα
Κατά
καμία προοπτική εξέλιξης, πλήρης απασχόληση πάρα πολύ δύσκολα.
Εκμεταλλευση
Κάποιος (Τωρινός υπάλληλος) –  Κάπου29 Μαΐου 2019
Εργάζομαι στην εταιρεία και είμαι πλήρως απογοητευμένος. Η αξιολογήσεις θετικές και ο ρόλος μου στο τμήμα αποδεδειγμένα καταλυτικός, ωστόσο ο μισθός παραμένει σταθερός για πολλά χρόνια και δεν συνάδει σε καμία περίπτωση με την προσφορά μου. Το "μέσον" επικρατεί και η αναξιοκρατία βασιλεύει. Η πίεση στη δουλειά μεγάλη και μόνιμη. Η "Νούμερο 1" ελληνική εταιρεία , είναι νούμερο 1 σε εκμετάλλευση αλλοδαπών χαμηλής μόρφωσης επίσης καθώς το ποσοστό των Ινδών, Αλβανών,Πακιστανών στις αποθήκες είναι πολύ μεγάλο. Επίσης μεγάλη είναι και η συμμετοχή των συνεργαζόμενων εργολάβων.. Άλλη εκμετάλλευση από κει. Εργατοώρες απλήρωτες πάρα πολλές , ειδικά για τα γραφεία που δεν δικαιολογούν οι συμβάσεις τους υπερωρίες και στην πράξη το 8 Ώρο επιεικως γίνεται 9 Ώρο. Τα παράπονα των προηγούμενων σχολίων είναι όλα δικαιολογημένα. Δυστυχώς εκμεταλλεύονται την ανεργία και την ανασφάλεια που υπάρχει και πατούν στην σταθερότητα της μισθοδοσίας που προσφέρουν η οποία σε πολλές άλλες εταιρίες δεν είναι δεδομένη.
Σταθερότητα
Κατά
Υποχρεωτικές άδειες, Αναξιοκρατια, Εργασιακή εκμετάλλευση
Απανθρωπο περιβαλλον
Υπαλληλος (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική3 Απριλίου 2019
Διευθυντες να προσβαλλουν και να απειλουν! Παιζουν με τις θεσεις μας! Τιποτα δεν αλλαξε ακομα και τωρα!Η εταιρεια εθελοτυφλη και δεν επεμβαινει! Και ουτε προκειται γιατι τους συμφερει ολο αυτο!Αν σε αντιπαθουν οι ανωτεροι κινδυνευεις και συνεχεια σε εκβιαζουν!! Μια εταιρεια που δεν προκειται ποτε να παει μπροστα!
Τιποτα
Κατά
Ολα
Μην στέλνετε βιογραφικά σε αυτό το μπουρδελο και μην ψώνιζεται
Αποθηκαριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αποθηκάριος18 Μαρτίου 2019
Τέτοιο γαμησι πουθενά μακάρι να καούν όλα τα μπουρδελα που έχει για καταστήματα να πέσει ο τζίρος να ψάχνει για δουλειά με 300 ευρώ άρρωστα πράγματα χουντικό περιβάλλον δεν μπορείτε να φανταστείτε τι γίνεται ρουφιανιες αποφασίζω και διατάζω εκβιασμόι
Παραίτηση
Κατά
Ένα χαλί
Απογοήτευση
Στελεχος (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική13 Μαρτίου 2019
Για αρχή θα ήθελα να τονίσω ότι το email της δ/ντριας που δημοσιεύτηκε είναι πραγματικότητα και όποιος εργάζεται στην εταιρεία το γνωρίζει. Εάν κάποιος εργαζόμενος της εταιρείας δεν το δέχεται Θα έχει βύσμα. Διότι ένα από τα άσχημα είναι ότι όποιος έχει γνωστό (και δυστυχώς είναι πολλοί) δεν το κρύβει και το χρησιμοποιεί σε κάθε ευκαιρία.Όσο άσχημα είναι για τους υπαλλήλους άλλο τόσο είναι και για τους υπεύθυνους (στην ουσία υπάλληλοι και αυτοί) στα καταστήματα οι οποίοι δουλεύουν 10-15ωρες την ημέρα 6ημερο με δύο ρεπό το μήνα και πολλές φορές εάν φύγεις στο 10ωρο θα σου πούνε ότι δεν ενδιαφέρεσαι για το μαγαζί. Χρηματικές αποδοχές 2ταχυτητων, πίεση και απειλές αλλά τηλεφωνικά για ευνόητους λογους...Όλο το στήσιμο έχει σαν βάση ένα ψέμα που αργά ή γρήγορα το καταλαβαίνεις. Μακριά...
Κανένα
Κατά
Ρουφιάνοι, απειλές, κανένα ίχνος αξιοκρατίας, συνεχής πιεση
Χουντικό περιβάλλον
Στέλεχος (Τωρινός υπάλληλος) –  Επαρχία9 Μαρτίου 2019
Ό,τι ανέφερε η επιστολή της απολυμένης διευθύντριας, είναι η πραγματικότητα των My Market. Αυτή είναι η πολιτική τους. Αν τα στελέχη συμφωνούν με αυτή, κάνουν δύσκολη τη ζωή των υφισταμένων τους και πέρνουν τα bonus. Αν δεν συμφωνούν, μπαίνουν στη λίστα για απόλυση. Τους πιέζουν οι περιφερειακοί, σε σημείο που τους αναγκάζουν να παραιτηθούν. Αν δεν παραιτηθούν, τους κριτικάρουν υπερβολικά και τους κάνουν να αισθάνονται ότι τίποτα δεν μπορούν να καταφέρουν και το μαγαζί τους είναι για κλάματα. Το πλεονέκτημα είναι ότι δεν σε απολύουν εύκολα γιατί δεν θέλουν να χάνουν χρήματα. Οπότε ναι, δεν φοβάσαι ότι θα χάσεις τη δουλειά σου και πληρώνουν στην ώρα τους.
Ξεζουμισμα μεχρι θανατου
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική8 Μαρτίου 2019
Το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν το "φαίνεσθαι" για τους πελάτες πως όλα λειτουργούν άψογα και μέσα γινόταν της π....άνας. Στελέχη παντελώς ανίκανα να διαχειρισθούν οποιοδήποτε πρόβλημα (βύσματα γαρ) , γλύφτες , ρουφιάνοι.Στα παράπονα των πελατών ή των προμηθευτών κρυβόντουσαν για να μη χρεωθούν αρνητική κριτική.Συμπεριφορά αλαζονική , υπεροπτική με ύφος χιλίων καρδιναλίων από ανθρώπους με έλλειψη παιδείας και έλλειψη διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού...Μετά την συγχώνευση οι αρχιρουφιάνοι υπάλληλοι του MY MARKET "έδιναν" στεγνά τους υπαλλήλους του πρώην ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ...Ευτυχώς που μας έλεγαν πως πλέον είμαστε όλοι μια οικογένεια...Που? Στην ρουφιανιά? Συνεχή τρομοκρατία πως πρέπει να δουλεύουμε ακατάπαυστα και πέραν του 8ώρου για να μη χάσουμε την δουλειά μας με την πρόφαση πως είναι δύσκολοι καιροί , όταν κάναμε διάλειμμα μας στραβοκοίταζαν , γυναίκες μεγάλες σε ηλικία που έκλαιγαν σχεδόν κάθε μέρα από την ανάρμοστη συμπεριφορά και μάλιστα παρουσία των πελατών, απειλές περί προσέλευσης ανά πάσα στιγμή του ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΟΥ μυστικού επισκέπτη , έλλειψη προσωπικού με αποτέλεσμα να κάνεις δουλειά για δύο άτομα , παράνομη κατάληψη πεζοδρομίων επί ώρες προκειμένου να ξεφορτώσουν τα φορτηγά με αποτέλεσμα την δύσκολη πρόσβαση σε ηλικιωμένους και γυναίκες με παιδιά , πληρωμή των υπερωριών μετά από μήνες , δυσμενείς μεταθέσεις σε όσους αντιδρούσαν με εντολή περιφερειάρχη και φυσικά του ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ. Το αποκορύφωμα? ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΩΝ ΣΑΚΙΔΙΩΝ που είχαμε μαζί μας για νερό ή κάτι φαγώσιμο μη τυχόν και έχουμε προβεί σε κλοπή.Αυτά με λίγα λόγια ήταν η 2χρονη εμπειρία μου στο ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ  περισσότερα... ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ...Να τα φάνε στα νοσοκομεία ΤΑ ΥΠΕΡΚΕΡΔΗ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΑΤΟΓΛΥΦΤΕΣ..  λιγότερα
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ
Κατά
ΟΛΑ
Ότι χειρότερο
Ταμίας (Πρώην Υπάλληλος) –  Κορυδαλλός, Αττική6 Μαρτίου 2019
Ότι χειρότερο πραγματικά... Ο χλαπάτσας ήταν πιο τίμιος από τα σαλιγκάρια που δουλεύουν στο κωλο μαγαζί σας... Διευθυντές σκουπίδια "συνάδελφοι" ρουφιάνοι...
Ρουφιανιά
Κατά
Μισθός, άδειες, δώρα περιβάλλον
Μη τηρηση υποσχεσεων
Εκπαιδευόμενος. (Πρώην Υπάλληλος) –  Γαλατσιου25 Ιανουαρίου 2019
Εντάχθηκα στην εταιρεία για εκπαιδευόμενος υποδιευθυντής. Θα περνούσα μια εκπαίδευση 3 μηνών απο όλα τα πόστα με μισθό 650ευρω και μετά από την εκπαίδευση θαβπηγαινε στα 1100. Δυστυχώς, ενώ έκανα την εκπαίδευση μου, έπεσα σε μια διευθύντρια εντελώς εριστικη η οποια είχε πολύ καλές σχέσεις με ένα ανίκανο περιφερειακό (Μη ηγέτης, μη εκπαιδευτικός, ρουφιάνοι του κέρατα και οι δυο) κατά τη διάρκεια της εκπαίδευσης μου ενώ έπαιρνα πολύ καλές κριτικές από τις υπεύθυνες μου στην τελική μου αξιολόγηση(την οποία η διευθύντρια ποτέ δε μου έδειξε) πάγωσα και έτσι αποφασίστηκε η απόλυση μου. Η διευθύντρια με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά μου ανακοίνωσε ότι δε θαβσυνεχιστει η συνεργασία μας και να υπογράψω την απόλυση για να μπω ΟΑΕΔ. Μάλλον θεωρουσε πως εργάζεται στη μοναδική εταιρεία της Ελλάδας κ δεν υπάρχουν άλλες. Ευτυχώς εγώ την είχα ψιλιαστεί κάνα μήνα πριν και είχα ήδη στείλει βιογραφικά και μου έκατσε κουτί. Γενικά,στη συγκεκριμένη εταιρεία μην ακούτε υποσχέσεις. Πρέπει να είστε τυχεροί και να σας πηγαίνουν οι ανώτεροι. Βέβαια, εγώ ρουφιάνοι για λίγα ευρώ δεν θα γίνω ποτέ.
Τιποτα.
Κατά
Συμπεριφορά
Τραγικό εργασιακό περιβάλλον
ταμειο (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική10 Δεκεμβρίου 2018
Έγινα με τη σειρά μου ένας από τους πολλούς που αναγκάστηκαν σε παραίτηση μιας και η πίεση, τα παράλογα ''σενάρια'', οι απειλές για τους δήθεν ''μυστικούς επισκέπτες'', η ασυνεννοησία, το χαμηλό επίπεδο σε όλους τους τομείς, οι ψεύτικες ευγένειες για να ψαρεύεις κόσμο, αλλά κυρίως η Εξάντληση για το τίποτα με οδήγησαν να τα παρατήσω κ να φύγω.
Οι τύποι εκεί μέσα δεν υπάρχουν.....
Εργασία...
Εργατης (Τωρινός υπάλληλος) –  Πάτρα, Δυτική Ελλάδα22 Νοεμβρίου 2018
Το κλίμα είναι καλό...Στα My market δεν υπάρχει αξιοκρατία.Οσοι έχουν γνωστούς και συγγενείς οι οποίοι είναι σε θεσεις απο διευθυντές και πάνω ανεβαινουν και αυτοι χωρις να το αξίζουν.Εχεις δοντι λεει ο λαος....τρωως το κατι παραπανω.Αυτο που κανουν δεν ειναι καλο για την εταιρια.Εγω πχ απο τη στιγμη που ξερω οτι δεν προκειτε να ανεβω θεση γιατι να δωσω το κατι παραπανω;;;;;;;;;;Εσεις θα τρεχατε σαν βλαξ;;;;
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

2,2

My Market Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας