My Market Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για Αποθηκαριος

Βρέθηκαν 9 ανασκοπήσεις που ταιριάζουν με την αναζήτηση Δείτε και τις 38 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
Πρωην αποθηκαριος
Πρωην αποθηκαριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αττική9 Σεπτεμβρίου 2019
Αθλιες συνθηκες εργασιας, μεσα εχει μονο ανθρωπους με μεσον και επιβιωνουν μονπ οι ρουφιανοι,αν εχετε σκοπο να κανετε σωστα τη δουλεια σας για να μπορεσετε να ζησετε αξιοπρεπος ουτε καν να σκεφτειτε να στειλε τε σε αυτη την εταιρεια!!θελουν να σε ξεζουμισουν οσο δε παει μεχρι να μην αντεχεις αλλο και να παραιτηθεις,δε τους νοιαζει αυτο γιατι για εκεινους εισαι αναλωσιμος,θα βρουν αλλα θυματα και φρεσκο αιμα να ξεζουμισουν,σε αντιμςτωπιζουν σα τον υποδιεστερο εργατη,ειναι Ελληνικη εταιρεια αλλα αν ησουν μεταναστης σε αλλη χωρα για να μπορεσεις να ζησεις θα σε αντιμςτωπιζαν με μεγαλυτερη αξιοπρεπεια!πραγματικα μη στελνετε και αν ειναι δυνατον αποφευγεται να ψωνιζεται απο εκει γιατι εκμςταλευοντε την αναγκη του εργαζομενου και τα δικαιωματα του.πρωην υπαλληλος τροφοδοσιας στη πιο αθλια εταιρεια που δουλεψα ποτε και γνωρισα τους πιο σηχαμενους ανθρωπους και στελεχη, οχι μονο σε συγκεκριμενο καταστημα αλλα ολη η αεταιρεια δουλευει με αυτο το καθεστος.Ντροπη πραγματικα.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 8ΌχιΑναφορά
Πιεστικο περιβαλλον
Αποθηκαριος (Τωρινός υπάλληλος) –  Θεσσαλία4 Σεπτεμβρίου 2019
Ουδεν σχολιον.Πολυ εσωστρεφεια.Φοβικο κλιμα.Χωρις καμια εξελιξη
Μισθοδοσια στην ωρα της
Κατά
Οχι εξελιξη, πιεση, τραγικες συνθηκες
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 12ΌχιΑναφορά
Μοντέρνο Αουσβιτς
Αποθηκάριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Χαλκίδα18 Ιουλίου 2019
ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΤΕ ΕΚΕΙ!!!!!Το περιβάλλον εργασίας στο κέντρο είναι άριστο για τους χαφιέδες,τους διπρόσωπους και τους ρουφιάνους.Οι ανώτεροι,είμαι σίγουρος,ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται.Οι εργοδηγοί ανάγωγοι,χαμηλοτάτου επιπέδου,αμόρφωτοι με πολλά κόμπλεξ και με ύφος σαράντα καρδιναλίων βγάζουν όλα τα απωθημένα τους στους εργάτες.Εξουσία είναι αυτή,πως να το κάνουμε.Ψυχολογική κατάρευση!!Δεν ενδιαφέρονται ούτε καν τα στελέχη για την καλή λειτουργία του κέντρου.Υπερηφανεύονται για τον τζίρο τους και πληρώνεις 25 ευρώ το μήνα το λεωφορείο,άσχετα με αυτά που σου τρώνε!!! Πληρώνεις ακόμα και το νερό που θα πιείς!!!Η επιθεώρηση εργασίας έχει κάνει πάρτι εκεί,απ' 'οτι κατάλαβα,απο το λίγο που ''εργάστηκα'' στο μπάχαλο τους.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 22ΌχιΑναφορά
Καμια πιθανοτητα εξελιξης
Αποθηκάριος (Τωρινός υπάλληλος) –  Ωραιόκαστρο31 Μαΐου 2019
Ότι και να κάνεις , κάθε χρόνο σου βάζουν χαμηλή αξιολόγηση για να μην έχεις δικαίωμα προαγωγής.
8ωρο σε κάνουν μόνο αν γίνεις υπεύθυνος τμήματος .Δηλαδή σχεδόν ποτέ εκτος αν υπάρχει ανάγκη απο παραίτηση κάποιου.Οι ταμίες 4ωρες και οι άλλοι εργαζόμενοι 6ωροι. Εκτός φυσικά απο τους παλιούς του Βερόπουλου που είναι 8ωρο.
Αλλά μπορώ να πω πως το κλίμα είναι καλό γενικά , οι διευθυντές (τουλάχιστον όσοι έχω συνεργαστεί εγώ) δεν αδιαφορούν για τις ανάγκες του εργαζομένου , είναι εξυπηρετικοί.
Πληρωμή στην ώρα, καλό κλίμα
Κατά
καμία προοπτική εξέλιξης, πλήρης απασχόληση πάρα πολύ δύσκολα.
Μην στέλνετε βιογραφικά σε αυτό το μπουρδελο και μην ψώνιζεται
Αποθηκαριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αποθηκάριος18 Μαρτίου 2019
Τέτοιο γαμησι πουθενά μακάρι να καούν όλα τα μπουρδελα που έχει για καταστήματα να πέσει ο τζίρος να ψάχνει για δουλειά με 300 ευρώ άρρωστα πράγματα χουντικό περιβάλλον δεν μπορείτε να φανταστείτε τι γίνεται ρουφιανιες αποφασίζω και διατάζω εκβιασμόι
Παραίτηση
Κατά
Ένα χαλί
Ξεζουμισμα μεχρι θανατου
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική8 Μαρτίου 2019
Το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν το "φαίνεσθαι" για τους πελάτες πως όλα λειτουργούν άψογα και μέσα γινόταν της π....άνας. Στελέχη παντελώς ανίκανα να διαχειρισθούν οποιοδήποτε πρόβλημα (βύσματα γαρ) , γλύφτες , ρουφιάνοι.Στα παράπονα των πελατών ή των προμηθευτών κρυβόντουσαν για να μη χρεωθούν αρνητική κριτική.Συμπεριφορά αλαζονική , υπεροπτική με ύφος χιλίων καρδιναλίων από ανθρώπους με έλλειψη παιδείας και έλλειψη διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού...Μετά την συγχώνευση οι αρχιρουφιάνοι υπάλληλοι του MY MARKET "έδιναν" στεγνά τους υπαλλήλους του πρώην ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ...Ευτυχώς που μας έλεγαν πως πλέον είμαστε όλοι μια οικογένεια...Που? Στην ρουφιανιά? Συνεχή τρομοκρατία πως πρέπει να δουλεύουμε ακατάπαυστα και πέραν του 8ώρου για να μη χάσουμε την δουλειά μας με την πρόφαση πως είναι δύσκολοι καιροί , όταν κάναμε διάλειμμα μας στραβοκοίταζαν , γυναίκες μεγάλες σε ηλικία που έκλαιγαν σχεδόν κάθε μέρα από την ανάρμοστη συμπεριφορά και μάλιστα παρουσία των πελατών, απειλές περί προσέλευσης ανά πάσα στιγμή του ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΟΥ μυστικού επισκέπτη , έλλειψη προσωπικού με αποτέλεσμα να κάνεις δουλειά για δύο άτομα , παράνομη κατάληψη πεζοδρομίων επί ώρες προκειμένου να ξεφορτώσουν τα φορτηγά με αποτέλεσμα την δύσκολη πρόσβαση σε ηλικιωμένους και γυναίκες με παιδιά , πληρωμή των υπερωριών μετά από μήνες , δυσμενείς μεταθέσεις σε όσους αντιδρούσαν με εντολή περιφερειάρχη και φυσικά του ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ. Το αποκορύφωμα? ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΩΝ ΣΑΚΙΔΙΩΝ που είχαμε μαζί μας για νερό ή κάτι φαγώσιμο μη τυχόν και έχουμε προβεί σε κλοπή.Αυτά με λίγα λόγια ήταν η 2χρονη εμπειρία μου στο ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ  περισσότερα... ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ...Να τα φάνε στα νοσοκομεία ΤΑ ΥΠΕΡΚΕΡΔΗ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΑΤΟΓΛΥΦΤΕΣ..  λιγότερα
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ
Κατά
ΟΛΑ
Ασχημη
Αποθηκαριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Χαλκίδα12 Νοεμβρίου 2018
Χαμηλό επίπεδο στελεχών και παντελής έλλειψη του τμήματος ανθρωπίνου δυναμικού. Περιββάλον εργασίας, πολύ πιεστικό και μή αξιοκρατικό. Συνθήκες εργασίας ιδανικές για κολλητούς και ρουφιάνους!!!!
Το όνομα
Κατά
Τα περισσότερα
4,0
πιεστικο περιβαλον εργασιας
αποθηκαριος (Τωρινός υπάλληλος) –  μεταμορφωση λοφος σκουζε αγ ελευθεριος14 Δεκεμβρίου 2017
Δεν εμεινα ικανοποιημένος σε θεματα εκπαιδευσης!!!

Δείτε περισσότερες My Market ανασκοπήσεις

Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

2,2

My Market Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας