My Market Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου για Υπαλληλος

Υπαλληλος2 αξιολογήσεις
Ελλάδα2 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 2 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 52 ανασκοπήσεις
Εργαζόμουν στην ΜΕΤΡΟ 4 χρόνια. Αν και λίγα κατάλαβα αρκετά πράγματα όπως το ότι πολλά από τα άτομα που εργάζονται σε αυτή δεν έχουν αξίες. Έχουν λάθος άτομα σε λάθος θέσεις. Αν δεν είσαι ρουφιάνος δεν έχεις και εξέλιξη και αυτό έχει ως αποτέλεσμα να ανέβουν άτομα εις βάρος των υπολοίπων. Σε κάνουν μπαλάκι σε όλα τα πόστα την ίδια μέρα και το λέω αυτό γιατί ειμουνα και μανάβης και τυρας και κρεοπωλης ταυτόχρονα. Αν δεν έχουν άτομα σου κόβουν το ρεπό ή κάνεις υπερωρία. Δεν περνούν προσωπικό γιατί λένε δεν χρειάζεται απλά τρέξτε παραπάνω. Αποριπτουν τις ιδέες σου χωρίς αιτιολογία, με ένα απλό απαγορεύεται (χωρίς να απαγορεύεται φυσικά). Μου πρότειναν θέση εξέλιξης είναι η αλήθεια αλλά τι να την κάνω αν θέλουν να συμπεριφερομαι στο συνάδελφο σαν να ήταν κανένας άχρηστος. Προσπαθείς να κάνεις κάτι καλύτερο και πάντα σου λένε δεν ξέρεις να δουλεύεις (χωρίς υπερβολές είναι η αλήθεια). Το 80% των στελεχών έχουν απαράδεκτη συμπεριφορά (ούτε καλημέρα). Μπορώ να πω και αλλά εδώ ο καθένας γράφει ότι θέλει και μπορεί να μην γίνω πιστευτος. Μακάρι να βάλουν μυαλό και να προωθήσουν άτομα με αξίες μπας και δουν και οι πρώην συνάδελφοι καμία άσπρη μέρα. Για εμένα θέλουν πέτρες.
Δεν έχει.
Κατά
Δουλευε και μην μιλας αν δεν εισαι ρουφιάνος.
Διευθυντες να προσβαλλουν και να απειλουν! Παιζουν με τις θεσεις μας! Τιποτα δεν αλλαξε ακομα και τωρα!Η εταιρεια εθελοτυφλη και δεν επεμβαινει! Και ουτε προκειται γιατι τους συμφερει ολο αυτο!Αν σε αντιπαθουν οι ανωτεροι κινδυνευεις και συνεχεια σε εκβιαζουν!! Μια εταιρεια που δεν προκειται ποτε να παει μπροστα!
Τιποτα
Κατά
Ολα
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία My Market
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,1
2,4