Αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της My Market

Καμια πιθανοτητα εξελιξης
Αποθηκάριος (Τωρινός υπάλληλος) –  Ωραιόκαστρο31 Μαΐου 2019
Ότι και να κάνεις , κάθε χρόνο σου βάζουν χαμηλή αξιολόγηση για να μην έχεις δικαίωμα προαγωγής.
8ωρο σε κάνουν μόνο αν γίνεις υπεύθυνος τμήματος .Δηλαδή σχεδόν ποτέ εκτος αν υπάρχει ανάγκη απο παραίτηση κάποιου.Οι ταμίες 4ωρες και οι άλλοι εργαζόμενοι 6ωροι. Εκτός φυσικά απο τους παλιούς του Βερόπουλου που είναι 8ωρο.
Αλλά μπορώ να πω πως το κλίμα είναι καλό γενικά , οι διευθυντές (τουλάχιστον όσοι έχω συνεργαστεί εγώ) δεν αδιαφορούν για τις ανάγκες του εργαζομένου , είναι εξυπηρετικοί.
Πληρωμή στην ώρα, καλό κλίμα
Κατά
καμία προοπτική εξέλιξης, πλήρης απασχόληση πάρα πολύ δύσκολα.

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

Χειρότερη εταιρία στον κλάδο .
Στέλεχος (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική18 Σεπτεμβρίου 2019
Χειρότερη εταιρία στον κλάδο λιανικής , ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ σε υπαλλήλους της εξαγοραστεας εταιριας βερόπουλου από την ημέρα τις εξαγοράς μέχρι και σήμερα , απειλές από διευθυντές καταστημάτων και περιφεριακων κατά εργαζομένων βερόπουλου με μεταθέσεις και απολύσεις βάση στημένης αξιολογήσεις από περιφερειακό και διευθυντή ,τεράστιες ίντριγκες με οφέλη μόνο στο παλαιό δίκτυο ,άσχετα στελέχη καταστήματος που ζουν για να ταλαιπωρούν τους εργαζόμενους ειδικά του νέου δικτύου(βερόπουλου ) ,Καλή μισθοί μόνο για το παλαιό δίκτυο ,με επιδόματα ,διατακτικές ,bonus κ.α,Στελέχη βερόπουλου εδω και 3χρονια δεν έχουν πάρει την αύξηση που εχει υποσχεθεί ο ιδιοκτήτης τις εταιρίας κ. Π........ Σ για να ισοροποισουν η μισθοί παλαιόυ δικτύου και νέου δικτύου .Προφάσεις περιφεριακων που προσπαθούν να δημιουργούν προβλήματα στους εργαζόμενους τις εταιρίας βερόπουλου απειλώντας με υποβιβασμό κ.α .Δεν σέβονται προβλήματα υγείας εργαζομένων βερόπουλου και τους πιέζουν και τους ταλαιπωρούν για να φύγουν από την εταιρία από μόνη τους ,σέβονται μόνο τα προβλήματα του παλαιού δικτύου(My market)και δίνουν άμεσα λύση .Προγραμματα εργασίας με όφελος μόνο την ανάγκη του του κάθε καταστηματοσ και οχι τις σύμβασης που εχει υπογραφή .Ωρες απλήρωτες,Κόμπλεξ σε μεγάλο βαθμό.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Τραγικές συνθήκες εργασίας
Αποθηκάριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική14 Σεπτεμβρίου 2019
Μια εταιρεία όπου άμα δεν είσαι ρουφιάνος ή χαφιές δεν μπορείς να επιβιώσεις. Άθλιες συνθήκες εργασίας χωρίς να τηρούνται τα ωράρια με τους υπαλλήλους να είναι υποχρεωμένοι να δουλέψουν παραπάνω ώρες λες και ζουν μόνο για να εργάζονται στη συγκεκριμένη εταιρεία. Διευθυντές που λειτουργούν υπό το καθεστώς <αποφασίζομεν και διατάζομεν> χωρίς κανένα σεβασμό στους υπαλλήλους του και τους αναγκάζουν να δουλεύουν με το φόβο μην τα ακούσουν ακόμα και όταν είναι σωστοί στην εργασία τους, χωρίς να εμπνέουν κανένα σεβασμό. Υποδιευθύντριες που πληρώνονται αδρά χωρίς να ξέρουν να κάνουν τη δουλειά τους κάνοντας πασαρέλα μέσα στο μαγαζί. Μια εταιρεία που δεν υπολογίζει καθόλου τη γνώμη του υπαλλήλου της.
Σταθερός μισθός εργασίας
Κατά
Τα πάντα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

2,2

My Market Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας