Αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

πιεστικο περιβαλλον με πολυ γκρινια χωρις λογο

16 Νοεμβρίου 2019
εργαστηκα 7 μηνες και μεσα σε αυτους εβλεπα να φευγουνε συνεχεια ατομα για την ακριβεια φυγανε 10 ατομα μεσα σε αυτους τους μηνες κ ο διευθυντης να λεει οτι καλο θα ειναι να κραταμε τα καινουρια ατομα που θα ερθουν να μην τα διωχνουμε και εκει που ητανε να μου κανουνε την τριτη συμβαση μ λεει λιπαμαι αλλα δεν την ανανεωνουνε μικαμε για καραγκιοζιδες ολα αυτα για να μην γινω αοριστου ουτε απ εξω δεν ξαναπερναω ασε που πας στα αλλα σουπερ και δε βλεπεις κανεναν εργαζομενο να κανει αυτα που μας βαζανε να κανουμε εκει.
κανενα
Κατά
βρωμια παντου μεταφορικα και κυριολεκτικα
Similar reviews
1 Αυγούστου 2018
Οι ανώτεροι πραγματικά πολύ λίγοι για να διευθύνουν τέτοιου βεληνεκούς μαγαζί!προβληματα με τη διευθύντρια,αυταρχική,μας χρέωνε τα λάθη της,απειλούσε με απολύσεις,δεν μας άφηνε να μιλάμε πέρα από την πώληση προϊόντος με τον κόσμο,μας άλλαζε πόστα βλέποντας πως δεν αποδίδουμε στην αλλαγή,χρέωνε λιγότερες ώρες από τα δεδουλευμένα!
Κανενα
Κατά
Χαμηλός μισθός εξαντλητικά ωράρια χαλια συμπεριφορα
26 Μαΐου 2020
Same location
Ταμείο (Τωρινός υπάλληλος) - Αθήνα
Εργαζόμουν στο καταστημα Χαλανδρίου λεωφόρος Πεντέλης και Αττική οδός. Ήταν όλοι καταπληκτικοί συνεργάτες το μόνο μου πρόβλημα ήταν με τον υποδιευθυντή ο οποίος ήταν απόλυτα ξινός και αντιπαθής στους περισσότερους. Εμένα προσωπικά ενώ μου είχαν πει θα είμαι 1 εβδομάδα πρωί και 1 απόγευμα ο συγκεκριμένος για ένα μήνα με είχε μόνο απόγευμα και άντε να είχα κανει 2-3 πρωινά.
Μισθός. Πληρωμένες υπερωρίες πάντα
Κατά
Ο συγκεκριμένος άνθρωπος που προανέφερα
11 Δεκεμβρίου 2019
Γενικά,στις 2 βδομάδες που κατάφερα να μείνω( γιατί για παραπάνω ούτε λόγος)έχω μια εικόνα για το τι παίζει.
Ξεκινησα 1 η μέρα χωρίς να έχω ιδέα από σούπερ μάρκετ και ταμείο που ήταν και η θέση μου.Απο τις 7 που πήγα φιλοτιμηθηκε η αρχιταμειας να μου δείξει στις 8 παρα πέντε(ενώ άνοιγε 8) πως κόβω απόδειξη και μετά ότι είναι να τη ρωτήσω και έχω απορία.Τη ρωτούσα συνέχεια γιατί δεν μου είχε εξηγήσει τίποτα και μου λέγε:τι θέλεις;;;;;μπροστά στους πελάτες ενώ σου τονίζουν εξαρχής τα γνωστά για ευγένεια κλπ.Ζητουσα ψιλά γιατι δεν είχαμε και μου λέγε ότι αργω.Οταν δεν ζητούσα με εκραζε γιατί και καλά δεν είχα ψιλά.Με έψελνε 2 βδομάδες καθημερινά ότι και να εκανα.Τετοια κακιά δεν έχω ξαναδει.Δεν θα την χαρακτήριζα κάπως γιατί δεν αξιζει οποτε πάμε παρακάτω.

Οι συνάδελφοι μερικοί αδιάφοροι και με υφος λες και πήγες να τους φας τη δουλειά,άλλοι ήταν γλυκύτατοι.Οι ανώτεροι (διευθυντης και υποδιευθυντής) καλοί όχι ότι είχα πολλά πολλά μαζί τους αλλά θεωρώ ότι θα έπρεπε να κάνουν focus στους υπαλλήλους και στη συμπεριφορά τους και να κόψουν τον αέρα χιλίων καρδιναλιων που έχουν μερικοί μερικοί και κάποιους να τους διώξουν οπωσδήποτε από την εταιρεία γιατί δεν γίνεται έτσι..

Λυπάμαι γιατί ξεκίνησα με πολύ θετικά vibes και μου το έβγαλαν ξινό.Φυσικα και δεν θα έμενα κάπου με 500 € να έχω όλη αυτή την πίεση,το άγχος,την αγένεια και να βγάλω και την ατέλειωτη δουλεια .Σίγουρα ο μισθός είναι πολύ λίγος για αυτά που κάνεις. Τέλος με θλίβει που υπάρχουν τέτοια άτομα σε αυτήν την κοινωνία αλλά αυτό είναι άλλο καπέλο.Αυτα!
Κατά
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,1
2,4