Αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

Ξεζουμισμα μεχρι θανατου

8 Μαρτίου 2019
Το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν το "φαίνεσθαι" για τους πελάτες πως όλα λειτουργούν άψογα και μέσα γινόταν της π....άνας. Στελέχη παντελώς ανίκανα να διαχειρισθούν οποιοδήποτε πρόβλημα (βύσματα γαρ) , γλύφτες , ρουφιάνοι.Στα παράπονα των πελατών ή των προμηθευτών κρυβόντουσαν για να μη χρεωθούν αρνητική κριτική.Συμπεριφορά αλαζονική , υπεροπτική με ύφος χιλίων καρδιναλίων από ανθρώπους με έλλειψη παιδείας και έλλειψη διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού...Μετά την συγχώνευση οι αρχιρουφιάνοι υπάλληλοι του MY MARKET "έδιναν" στεγνά τους υπαλλήλους του πρώην ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ...Ευτυχώς που μας έλεγαν πως πλέον είμαστε όλοι μια οικογένεια...Που? Στην ρουφιανιά? Συνεχή τρομοκρατία πως πρέπει να δουλεύουμε ακατάπαυστα και πέραν του 8ώρου για να μη χάσουμε την δουλειά μας με την πρόφαση πως είναι δύσκολοι καιροί , όταν κάναμε διάλειμμα μας στραβοκοίταζαν , γυναίκες μεγάλες σε ηλικία που έκλαιγαν σχεδόν κάθε μέρα από την ανάρμοστη συμπεριφορά και μάλιστα παρουσία των πελατών, απειλές περί προσέλευσης ανά πάσα στιγμή του ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΟΥ μυστικού επισκέπτη , έλλειψη προσωπικού με αποτέλεσμα να κάνεις δουλειά για δύο άτομα , παράνομη κατάληψη πεζοδρομίων επί ώρες προκειμένου να ξεφορτώσουν τα φορτηγά με αποτέλεσμα την δύσκολη πρόσβαση σε ηλικιωμένους και γυναίκες με παιδιά , πληρωμή των υπερωριών μετά από μήνες , δυσμενείς μεταθέσεις σε όσους αντιδρούσαν με εντολή περιφερειάρχη και φυσικά του ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ. Το αποκορύφωμα? ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΩΝ ΣΑΚΙΔΙΩΝ που είχαμε μαζί μας για νερό ή κάτι φαγώσιμο μη τυχόν και έχουμε προβεί σε κλοπή.Αυτά με λίγα λόγια ήταν η 2χρονη εμπειρία μου στο ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ - περισσότερα...
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ
Κατά
ΟΛΑ
Similar reviews
1 Ιουνίου 2020
δούλεψα στο my market Παιανίας για 2 μήνες λόγο κορονοιου λιγοστοί υπάλληλοι άξιοι της θέσης τους οι υπόλοιποι δε περιγράφονται αγενια ρουφιανιλικι κόμπλεξ κανένας σεβασμός στον υπαληλο από ανώτερους στο κατάστημα λυπάμαι ειλικρινά αλλά η θέση κάποιον υπαλλήλων εκεί μέσα ντροπιάζουν την αλυσίδα της metro !!!
18 Νοεμβρίου 2019
Same roleSame location
αποθηκαριος (Πρώην Υπάλληλος) - Αθήνα
καλη σαν εταιρεια, αλλα με πολλα θεματα σε οργανωση με τους διευθυντες.
26 Μαΐου 2020
Same location
Ταμείο (Τωρινός υπάλληλος) - Αθήνα
Εργαζόμουν στο καταστημα Χαλανδρίου λεωφόρος Πεντέλης και Αττική οδός. Ήταν όλοι καταπληκτικοί συνεργάτες το μόνο μου πρόβλημα ήταν με τον υποδιευθυντή ο οποίος ήταν απόλυτα ξινός και αντιπαθής στους περισσότερους. Εμένα προσωπικά ενώ μου είχαν πει θα είμαι 1 εβδομάδα πρωί και 1 απόγευμα ο συγκεκριμένος για ένα μήνα με είχε μόνο απόγευμα και άντε να είχα κανει 2-3 πρωινά.
Μισθός. Πληρωμένες υπερωρίες πάντα
Κατά
Ο συγκεκριμένος άνθρωπος που προανέφερα
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,1
2,4