Αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της My Market

Ξεζουμισμα μεχρι θανατου
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική8 Μαρτίου 2019
Το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν το "φαίνεσθαι" για τους πελάτες πως όλα λειτουργούν άψογα και μέσα γινόταν της π....άνας. Στελέχη παντελώς ανίκανα να διαχειρισθούν οποιοδήποτε πρόβλημα (βύσματα γαρ) , γλύφτες , ρουφιάνοι.Στα παράπονα των πελατών ή των προμηθευτών κρυβόντουσαν για να μη χρεωθούν αρνητική κριτική.Συμπεριφορά αλαζονική , υπεροπτική με ύφος χιλίων καρδιναλίων από ανθρώπους με έλλειψη παιδείας και έλλειψη διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού...Μετά την συγχώνευση οι αρχιρουφιάνοι υπάλληλοι του MY MARKET "έδιναν" στεγνά τους υπαλλήλους του πρώην ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ...Ευτυχώς που μας έλεγαν πως πλέον είμαστε όλοι μια οικογένεια...Που? Στην ρουφιανιά? Συνεχή τρομοκρατία πως πρέπει να δουλεύουμε ακατάπαυστα και πέραν του 8ώρου για να μη χάσουμε την δουλειά μας με την πρόφαση πως είναι δύσκολοι καιροί , όταν κάναμε διάλειμμα μας στραβοκοίταζαν , γυναίκες μεγάλες σε ηλικία που έκλαιγαν σχεδόν κάθε μέρα από την ανάρμοστη συμπεριφορά και μάλιστα παρουσία των πελατών, απειλές περί προσέλευσης ανά πάσα στιγμή του ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΟΥ μυστικού επισκέπτη , έλλειψη προσωπικού με αποτέλεσμα να κάνεις δουλειά για δύο άτομα , παράνομη κατάληψη πεζοδρομίων επί ώρες προκειμένου να ξεφορτώσουν τα φορτηγά με αποτέλεσμα την δύσκολη πρόσβαση σε ηλικιωμένους και γυναίκες με παιδιά , πληρωμή των υπερωριών μετά από μήνες , δυσμενείς μεταθέσεις σε όσους αντιδρούσαν με εντολή περιφερειάρχη και φυσικά του ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ. Το αποκορύφωμα? ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΩΝ ΣΑΚΙΔΙΩΝ που είχαμε μαζί μας για νερό ή κάτι φαγώσιμο μη τυχόν και έχουμε προβεί σε κλοπή.Αυτά με λίγα λόγια ήταν η 2χρονη εμπειρία μου στο ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ  περισσότερα... ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ...Να τα φάνε στα νοσοκομεία ΤΑ ΥΠΕΡΚΕΡΔΗ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΑΤΟΓΛΥΦΤΕΣ..  λιγότερα
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ
Κατά
ΟΛΑ

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

Πιεστικο περιβαλλον
Αποθηκαριος (Τωρινός υπάλληλος) –  Θεσσαλία4 Σεπτεμβρίου 2019
Ουδεν σχολιον.Πολυ εσωστρεφεια.Φοβικο κλιμα.Χωρις καμια εξελιξη
Μισθοδοσια στην ωρα της
Κατά
Οχι εξελιξη, πιεση, τραγικες συνθηκες
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 2ΌχιΑναφορά
Μοντέρνο Αουσβιτς
Αποθηκάριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Χαλκίδα18 Ιουλίου 2019
ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΤΕ ΕΚΕΙ!!!!!Το περιβάλλον εργασίας στο κέντρο είναι άριστο για τους χαφιέδες,τους διπρόσωπους και τους ρουφιάνους.Οι ανώτεροι,είμαι σίγουρος,ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται.Οι εργοδηγοί ανάγωγοι,χαμηλοτάτου επιπέδου,αμόρφωτοι με πολλά κόμπλεξ και με ύφος σαράντα καρδιναλίων βγάζουν όλα τα απωθημένα τους στους εργάτες.Εξουσία είναι αυτή,πως να το κάνουμε.Ψυχολογική κατάρευση!!Δεν ενδιαφέρονται ούτε καν τα στελέχη για την καλή λειτουργία του κέντρου.Υπερηφανεύονται για τον τζίρο τους και πληρώνεις 25 ευρώ το μήνα το λεωφορείο,άσχετα με αυτά που σου τρώνε!!! Πληρώνεις ακόμα και το νερό που θα πιείς!!!Η επιθεώρηση εργασίας έχει κάνει πάρτι εκεί,απ' 'οτι κατάλαβα,απο το λίγο που ''εργάστηκα'' στο μπάχαλο τους.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 15ΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

2,2

My Market Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας