Αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της My Market

Εκμεταλλευση
Κάποιος (Τωρινός υπάλληλος) –  Κάπου29 Μαΐου 2019
Εργάζομαι στην εταιρεία και είμαι πλήρως απογοητευμένος. Η αξιολογήσεις θετικές και ο ρόλος μου στο τμήμα αποδεδειγμένα καταλυτικός, ωστόσο ο μισθός παραμένει σταθερός για πολλά χρόνια και δεν συνάδει σε καμία περίπτωση με την προσφορά μου. Το "μέσον" επικρατεί και η αναξιοκρατία βασιλεύει. Η πίεση στη δουλειά μεγάλη και μόνιμη. Η "Νούμερο 1" ελληνική εταιρεία , είναι νούμερο 1 σε εκμετάλλευση αλλοδαπών χαμηλής μόρφωσης επίσης καθώς το ποσοστό των Ινδών, Αλβανών,Πακιστανών στις αποθήκες είναι πολύ μεγάλο. Επίσης μεγάλη είναι και η συμμετοχή των συνεργαζόμενων εργολάβων.. Άλλη εκμετάλλευση από κει. Εργατοώρες απλήρωτες πάρα πολλές , ειδικά για τα γραφεία που δεν δικαιολογούν οι συμβάσεις τους υπερωρίες και στην πράξη το 8 Ώρο επιεικως γίνεται 9 Ώρο. Τα παράπονα των προηγούμενων σχολίων είναι όλα δικαιολογημένα. Δυστυχώς εκμεταλλεύονται την ανεργία και την ανασφάλεια που υπάρχει και πατούν στην σταθερότητα της μισθοδοσίας που προσφέρουν η οποία σε πολλές άλλες εταιρίες δεν είναι δεδομένη.
Σταθερότητα
Κατά
Υποχρεωτικές άδειες, Αναξιοκρατια, Εργασιακή εκμετάλλευση

Άλλες αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

Τραγικές συνθήκες εργασίας
Αποθηκάριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική14 Σεπτεμβρίου 2019
Μια εταιρεία όπου άμα δεν είσαι ρουφιάνος ή χαφιές δεν μπορείς να επιβιώσεις. Άθλιες συνθήκες εργασίας χωρίς να τηρούνται τα ωράρια με τους υπαλλήλους να είναι υποχρεωμένοι να δουλέψουν παραπάνω ώρες λες και ζουν μόνο για να εργάζονται στη συγκεκριμένη εταιρεία. Διευθυντές που λειτουργούν υπό το καθεστώς <αποφασίζομεν και διατάζομεν> χωρίς κανένα σεβασμό στους υπαλλήλους του και τους αναγκάζουν να δουλεύουν με το φόβο μην τα ακούσουν ακόμα και όταν είναι σωστοί στην εργασία τους, χωρίς να εμπνέουν κανένα σεβασμό. Υποδιευθύντριες που πληρώνονται αδρά χωρίς να ξέρουν να κάνουν τη δουλειά τους κάνοντας πασαρέλα μέσα στο μαγαζί. Μια εταιρεία που δεν υπολογίζει καθόλου τη γνώμη του υπαλλήλου της.
Σταθερός μισθός εργασίας
Κατά
Τα πάντα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Σαδισμός και ξεφτιλα
Πωλητης (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθηνα12 Σεπτεμβρίου 2019
Άθλιο εργασιακό περιβάλλον στεγνή ρουφανια από Διεύθυνση και υποδιεύθυνση. Απειλές στους υπαλλήλους παράνομες παρακολουθήσεις από κάμερες,κατάχρηση εξουσιών συμπεριφορές αισχρες επιπέδου Τρούμπας. Γλείψιμο ακόμα και στους πιο ελεεινους πελάτες με αποτέλεσμα να υποφέρουν οι εργαζόμενοι και να αναγκάζοντας να καταπίνουν άθλιες συμπεριφορές με τις ευλογίες της διεύθυνσης. Μακριά από αυτήν την ελεεινή εταιρεία που θέλει να φέρει εργασιακό μεσαίωνα για εργαζόμενους του εικοστού πρώτου αιώνα.... Κ
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

2,2

My Market Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας