Αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

Τραγικές συνθήκες εργασίας

14 Σεπτεμβρίου 2019
Μια εταιρεία όπου άμα δεν είσαι ρουφιάνος ή χαφιές δεν μπορείς να επιβιώσεις. Άθλιες συνθήκες εργασίας χωρίς να τηρούνται τα ωράρια με τους υπαλλήλους να είναι υποχρεωμένοι να δουλέψουν παραπάνω ώρες λες και ζουν μόνο για να εργάζονται στη συγκεκριμένη εταιρεία. Διευθυντές που λειτουργούν υπό το καθεστώς <αποφασίζομεν και διατάζομεν> χωρίς κανένα σεβασμό στους υπαλλήλους του και τους αναγκάζουν να δουλεύουν με το φόβο μην τα ακούσουν ακόμα και όταν είναι σωστοί στην εργασία τους, χωρίς να εμπνέουν κανένα σεβασμό. Υποδιευθύντριες που πληρώνονται αδρά χωρίς να ξέρουν να κάνουν τη δουλειά τους κάνοντας πασαρέλα μέσα στο μαγαζί. Μια εταιρεία που δεν υπολογίζει καθόλου τη γνώμη του υπαλλήλου της.
Σταθερός μισθός εργασίας
Κατά
Τα πάντα
Similar reviews
1 Ιουνίου 2020
δούλεψα στο my market Παιανίας για 2 μήνες λόγο κορονοιου λιγοστοί υπάλληλοι άξιοι της θέσης τους οι υπόλοιποι δε περιγράφονται αγενια ρουφιανιλικι κόμπλεξ κανένας σεβασμός στον υπαληλο από ανώτερους στο κατάστημα λυπάμαι ειλικρινά αλλά η θέση κάποιον υπαλλήλων εκεί μέσα ντροπιάζουν την αλυσίδα της metro !!!
18 Νοεμβρίου 2019
Same roleSame location
αποθηκαριος (Πρώην Υπάλληλος) - Αθήνα
καλη σαν εταιρεια, αλλα με πολλα θεματα σε οργανωση με τους διευθυντες.
26 Μαΐου 2020
Same location
Ταμείο (Τωρινός υπάλληλος) - Αθήνα
Εργαζόμουν στο καταστημα Χαλανδρίου λεωφόρος Πεντέλης και Αττική οδός. Ήταν όλοι καταπληκτικοί συνεργάτες το μόνο μου πρόβλημα ήταν με τον υποδιευθυντή ο οποίος ήταν απόλυτα ξινός και αντιπαθής στους περισσότερους. Εμένα προσωπικά ενώ μου είχαν πει θα είμαι 1 εβδομάδα πρωί και 1 απόγευμα ο συγκεκριμένος για ένα μήνα με είχε μόνο απόγευμα και άντε να είχα κανει 2-3 πρωινά.
Μισθός. Πληρωμένες υπερωρίες πάντα
Κατά
Ο συγκεκριμένος άνθρωπος που προανέφερα
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,1
2,4