Αξιολογήσεις εργαζομένων για My Market

Κακή συμπεριφορά των προίσταμένων

14 Νοεμβρίου 2019
η εταιρεία τα νόμιμα (μισθός αποζημιώσεις κ.τ.λ. ) είναι τυπική το άτομο που είχα προϊστάμενο από Βερόπουλο μεριά ήταν αγράμματος και μίλαγε στο προσωπικό του με χυδαίο τρόπο και με τις παρατηρήσεις που έκανα στα κεντρικά του καταστήματος ήταν και ο λόγος που δεν μου ανανέωσαν την σύμβαση
Similar reviews
6 Μαρτίου 2019
Ότι χειρότερο πραγματικά... Ο χλαπάτσας ήταν πιο τίμιος από τα σαλιγκάρια που δουλεύουν στο κωλο μαγαζί σας... Διευθυντές σκουπίδια "συνάδελφοι" ρουφιάνοι...
Ρουφιανιά
Κατά
Μισθός, άδειες, δώρα περιβάλλον
4,0
9 Δεκεμβρίου 2015
ήταν πολύ καλό το περιβάλλον εργασίας σε ότι αφορά την ίδια την εργασία και στη συνεργασία με τους συναδέλφους. το δυσκολότερο μέρος μέρος της δουλειάς για όλους τους εργαζομένους στο κατάστημα ήταν η συνεργασία με έναν από τους τρεις διευθυντές. δημιουργούσε συνεχώς εντάσεις ρίχνοντας τις ευθύνες δικών της σοβαρών λαθών στους υφισταμένους της. δημιουργούσε κλίμα ανασφάλειας απειλώντας συνεχώς με απολύσεις. και ο τρόπος ομιλίας και συμπεριφοράς στους υφισταμένους της ήταν εριστικός και πάντα υποτιμητικός.
πολύ καλός μισθός
Κατά
υποτιμητική συμπεριφορά ενός από τους διευθυντές
26 Μαΐου 2020
Same location
Ταμείο (Τωρινός υπάλληλος) - Αθήνα
Εργαζόμουν στο καταστημα Χαλανδρίου λεωφόρος Πεντέλης και Αττική οδός. Ήταν όλοι καταπληκτικοί συνεργάτες το μόνο μου πρόβλημα ήταν με τον υποδιευθυντή ο οποίος ήταν απόλυτα ξινός και αντιπαθής στους περισσότερους. Εμένα προσωπικά ενώ μου είχαν πει θα είμαι 1 εβδομάδα πρωί και 1 απόγευμα ο συγκεκριμένος για ένα μήνα με είχε μόνο απόγευμα και άντε να είχα κανει 2-3 πρωινά.
Μισθός. Πληρωμένες υπερωρίες πάντα
Κατά
Ο συγκεκριμένος άνθρωπος που προανέφερα
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην My Market. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,1
2,4