MY SERVICES Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα29 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 29 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 31 ανασκοπήσεις
ανεύθυνα και αδιάφορα άτομα με διοικητικές θέσεις
Εξεραιτική εταιρία. Άριστο περιβάλλον. Καλή δοιήκηση.
Δεν πληρωνει στην ωρα της και δεν υπαρχει προγραμμα
οτι χειρότερο υπάρχει στην ελληνική αγορά.δεν ξέρουν τι θέλουν κάθε μέρα σου αλλάζουν πρόγραμμα απατεώνες μέχρι αηδιας.σε βάζουν υπογράφεις αορίστου κ μετά σου λένε να παραιτηθείς.
κανενα
Κατά
ολα
Ντροπή τους έχω να πω δεν είναι καθόλου σωστοί εγώ φέτος που δουλεύω σε άλλη εταιρεία. Έπρεπε να μας βάλουν σε αναστολή για να πάρουμε το βοήθημα. Τα 534 και δεν με είχαν δηλώσει καθόλου η εταιρεία που συνεργαστικα πέρυσι έλεος πια δηλαδή εμείς που έχουμε ανάγκη αυτό το επίδομα...... Δεν σέβονται τίποτα.......
Μηδέν
Το ένα αστέρι είναι πολύ,τραγικοί,απαράδεκτοι,καθόλου επαγγελματίες,κοροϊδεύουν τον κόσμο!
Τίποτα
Κατά
Ολα
Λοιπόν "εταιρία" που κάθε μέρα σου αλλάζει το πρόγραμμα.. Δεν έχεις άλλες δουλειές πρεπει να μα στε παρόν στην καυλα τους... Πρέπει να περιμένεις δύο μήνες για να πληρωθείς τον προηγούμενο... Όντως ισχύουν τα λευκά χαρτιά... Εκεί είναι και μια ξυνη στον έλεγχο που έχει υφακι λες και δουλεύει δε ξέρω που.. Τι άλλο; γενικά η εταιρία δεν είναι αξιόλογη και καλό είναι να μη την εμπιστευτεί τε εμπιστευτεί
Τίποτα
Κατά
Όλα.
Απο επιδοματα αδειας/και αδεια που δεν περνεις ποτε+δωρα χριστουγεννων και πασχα που σε κοροιδευουν.-Που συστηματικα αργουν να σε πληρωσουν.Το παιζουν ολοι τρελα και δεν τους βρισκεις ποτε στο τηλ.Που εχουν εναν σεκιουριτη στα γραφεια τους και δεν σε αφηνει να ανεβεις<για 500 € καποια στιγμη θα φαει και ξυλο>.Ελπιζω καποια στιγμη το κρατος να τους τσακισει!!!.Καντε καταγγελιες μην φοβαστε!!!!
Τιποτα
Κατά
Ολα
Συμφωνώ σε όλα με τους υποβάλλοντες σχόλια πριν από εμένα. Ο, τι χειρότερο υπάρχει στην αγορά... Ευτυχώς αντιλήφθηκα εγκαίρως το τι παίζει και κατέγραψα μόλις 3 μεροκαματα στο νοσοκομείο τής Ρόδου... Για να πληρωθώ λοιπόν αυτά τα 69 ευρώ, έφτασα μέχρι την οικεία επιθεώρηση εργασίας Δωδεκανήσου...
χαλιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Τα χρηματα ελαχιστα σχεδον 200 ευρω κατω απο το νομιμο βασικο μισθο.Οι Κυριακες και οι αργιες δεν πληρωνονται ειναι μεσα στα 400 ευρω που περιπου δινουν.Μου εκλεισαν ραντεβου με την υπευθυνη του τομεα που θα εργαζομουν λαθος ωρα .Η υπευθυνη δεν βρισκοταν καν στο χωρο που ειχε οριστει το ραντεβου.Δεν με πηραν ποτε τηλεφωνο οπως ειχε κανονιστει για να δουμε εαν τελικα συνεργαστουμε.
Άσχημο περιβάλλον και διαφημίζουν ως παροχές τα λίγα χρήματα που δίνουν. Υπογράφεις επίσης άσπρα χαρτιά που μέσα τα αλλάζουν όπως θέλουν για να μην τους κανεις καταγγελία. Το ένα αστέρι είναι πολύ!
Μακριά μακριά. Κανείς τι δουλειά σου και αυτοί ακούνε τους άλλους και σε διωχνουν
Τιποτσ
Κατά
Σκατα
Το ενα αστερι ειναι παρα πολυ για αυτη την ετερεια,ο'τι χειροτερο υπαρχει στην Ελλαδα!Μην πατε καν για συνεντευξη!Δυστυχως ειναι μια εταιρεια που θα πρεπει να μαθουν οσοι πανε να εργασθουν εκει,ο'τι πληρωνουν οποτε θελουν και οπως θελουν!ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!
τιποτα το ιδιαιτερο κακο κλιμα κ πολλες φωνες διχως λογο
Jcb Jonathan και πόσα άλλα ονόματα με τις πλάτες πολιτικών αλλαγές αφμ φοροδιαφυγή και απατεώνες μισθοί κάτω του νόμιμου υπογραφές λευκών χαρτίων σε υπαλλήλους με το έτσι γουστάρω ωράρια εργασίας παράνομα συμπεριφορά ανωτέρων μην χέσω που αρμόζει σε μαφιόζουςσε
Τίποτα
Κατά
Μισθός σύμβαση εργασίας άδειες επιδόματα ωράρια εργασίας
Πρώην JCB (ψάξτε την). Σκάνδαλα, με πολιτικούς για πλάτες, να υπογράφεις λευκά χαρτιά για να πάρεις το μισθό, οπότε θέλουν, όσα θέλουν, ΑΝ θέλουν. ΜΑΚΡΙΑ!!
Απο τις περιπτώσεις που διερωτάσαι αν ειναι δυνατόν να υπάρχουν !απλήρωτοι και καουμποικες συμπεριφορές!Το αυτονόητα προβλεπόμενο απο το νόμο το πουλάνε ως παροχή!! Αν διαμαρτυρηθείς σε έφαγε ...το σύστημα και φυσικά δεν πρόκειται να πάρεις φράγκο!Πιο εύκολα μπαίνεις σε Πρέσβεια παρά στο χώρο τους Αυτο λέει πολλα!!
Δεν γνωρίζω είναι νωρίς ακόμα για καταλάβω όλα οκ απλά δεν θέλω να πω δεν ξέρω δεν απαντώ
Ειναι απλα απατεωνες!!παρακαλω να τους πειτε οτι οταν περνει την ετησια αδεια ο εργαζομενος<την κανονικη εννοω>πληρωνετε κανονικα με αποδοχες!!!και ως 25 ιουλη πρεπει να βαλουν οι απατεωνες και επιδομα αδειας!!!αυτοι εκει μεσα οταν ζητας τη αδεια που δικαιουσε --στην δινουν ανεφ αποδοχων!!!ειναι απιστευτο το θρασος τους.αλλα δυστηχως εμεις φταιμε!!!!ολοι στην επιθεωρηση!!!μην φοβαστε
Τιποτα
Κατά
Αδειες εργαζομενων
Δεν έχω δουλέψει μέρα στην εταιρεία. Κριτική γράφω για την αγγελία που είδα για τεχνολογο τροφίμων όπου γράφονται σαν παροχές, άδεια, δώρα και σταθερή εργασία. Να σας πω λοιπόν κιμπαρηδες ότι αυτά που εσείς λέτε σαν παροχές είναι τα αυτονόητα από το νόμο. Οπότε χαλαρώστε και πείτε αν δίνετε και μισθό γιατί δεν το γράφετε.