MY SERVICES Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα23 αξιολογήσεις
Βρέθηκαν 23 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 25 ανασκοπήσεις
Απο επιδοματα αδειας/και αδεια που δεν περνεις ποτε+δωρα χριστουγεννων και πασχα που σε κοροιδευουν.-Που συστηματικα αργουν να σε πληρωσουν.Το παιζουν ολοι τρελα και δεν τους βρισκεις ποτε στο τηλ.Που εχουν εναν σεκιουριτη στα γραφεια τους και δεν σε αφηνει να ανεβεις<για 500 € καποια στιγμη θα φαει και ξυλο>.Ελπιζω καποια στιγμη το κρατος να τους τσακισει!!!.Καντε καταγγελιες μην φοβαστε!!!!
Τιποτα
Κατά
Ολα
Συμφωνώ σε όλα με τους υποβάλλοντες σχόλια πριν από εμένα. Ο, τι χειρότερο υπάρχει στην αγορά... Ευτυχώς αντιλήφθηκα εγκαίρως το τι παίζει και κατέγραψα μόλις 3 μεροκαματα στο νοσοκομείο τής Ρόδου... Για να πληρωθώ λοιπόν αυτά τα 69 ευρώ, έφτασα μέχρι την οικεία επιθεώρηση εργασίας Δωδεκανήσου...
χαλιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Είμαι εργαζόμενη στη συγκεκριμένη εταιρεία! !÷ λόγω ανάγκης και ηλικίας! !÷ ότι λένε οι παραπάνω εργαζόμενοι εινα ι περα για πέρα αληθινά και για τους μισθούς και για τις πολλές θέσεις και για τις συμβάσεις μυστήριο! ÷÷επιπλέον σε στάσεις του μετρό υποχρεονομαστε να παμε στη δουλειά με ταξί! Τα χρηματα δεν δίνονται ποτέ! Συν οτι μας κοβουν και τις ωρες που φευγουμε νωριτερα να προλαβουμε το μετρι! Το. 20018 που προσεληφθειν υπεγραψα σε λευκα χαρτια! Όταν πηγα στις 7 Φεβρουαρίου να ξαναυπογραψω γιατί μου ειπαν οτι με ειχαν βαλει 6ωρη για το λίγο διάστημα που δούλεψα ταυτόχρονα στο Μεταξά! Με εβαλαν να υπογράψω χωρις ημερομηνίες! Όταν ρώτησα που είναι οι ημερομηνία και ο μισθός! Μου ειπαν θα τα φτιάξει το λογιστήριο! Όσο για το μισθό θα είναι 2.80 οπως ηταν! Στο Μεταξά άντεξα μόνο 9 ημέρες παρόλο οτι είχα ανάγκη τη δουλειά ομως δεν άντεξα τους τρελούς ρυθμους και τη μεγαλη πιεση!! Συγχρόνως η δουλειά δεν μπορουσε να γίνει όπως θα επρεπε
Τα χρηματα ελαχιστα σχεδον 200 ευρω κατω απο το νομιμο βασικο μισθο.Οι Κυριακες και οι αργιες δεν πληρωνονται ειναι μεσα στα 400 ευρω που περιπου δινουν.Μου εκλεισαν ραντεβου με την υπευθυνη του τομεα που θα εργαζομουν λαθος ωρα .Η υπευθυνη δεν βρισκοταν καν στο χωρο που ειχε οριστει το ραντεβου.Δεν με πηραν ποτε τηλεφωνο οπως ειχε κανονιστει για να δουμε εαν τελικα συνεργαστουμε.
Άσχημο περιβάλλον και διαφημίζουν ως παροχές τα λίγα χρήματα που δίνουν. Υπογράφεις επίσης άσπρα χαρτιά που μέσα τα αλλάζουν όπως θέλουν για να μην τους κανεις καταγγελία. Το ένα αστέρι είναι πολύ!
Μακριά μακριά. Κανείς τι δουλειά σου και αυτοί ακούνε τους άλλους και σε διωχνουν
Τιποτσ
Κατά
Σκατα
Το ενα αστερι ειναι παρα πολυ για αυτη την ετερεια,ο'τι χειροτερο υπαρχει στην Ελλαδα!Μην πατε καν για συνεντευξη!Δυστυχως ειναι μια εταιρεια που θα πρεπει να μαθουν οσοι πανε να εργασθουν εκει,ο'τι πληρωνουν οποτε θελουν και οπως θελουν!ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!
τιποτα το ιδιαιτερο κακο κλιμα κ πολλες φωνες διχως λογο
Jcb Jonathan και πόσα άλλα ονόματα με τις πλάτες πολιτικών αλλαγές αφμ φοροδιαφυγή και απατεώνες μισθοί κάτω του νόμιμου υπογραφές λευκών χαρτίων σε υπαλλήλους με το έτσι γουστάρω ωράρια εργασίας παράνομα συμπεριφορά ανωτέρων μην χέσω που αρμόζει σε μαφιόζουςσε
Τίποτα
Κατά
Μισθός σύμβαση εργασίας άδειες επιδόματα ωράρια εργασίας
Πρώην JCB (ψάξτε την). Σκάνδαλα, με πολιτικούς για πλάτες, να υπογράφεις λευκά χαρτιά για να πάρεις το μισθό, οπότε θέλουν, όσα θέλουν, ΑΝ θέλουν. ΜΑΚΡΙΑ!!
Απο τις περιπτώσεις που διερωτάσαι αν ειναι δυνατόν να υπάρχουν !απλήρωτοι και καουμποικες συμπεριφορές!Το αυτονόητα προβλεπόμενο απο το νόμο το πουλάνε ως παροχή!! Αν διαμαρτυρηθείς σε έφαγε ...το σύστημα και φυσικά δεν πρόκειται να πάρεις φράγκο!Πιο εύκολα μπαίνεις σε Πρέσβεια παρά στο χώρο τους Αυτο λέει πολλα!!
Δεν γνωρίζω είναι νωρίς ακόμα για καταλάβω όλα οκ απλά δεν θέλω να πω δεν ξέρω δεν απαντώ
Ειναι απλα απατεωνες!!παρακαλω να τους πειτε οτι οταν περνει την ετησια αδεια ο εργαζομενος<την κανονικη εννοω>πληρωνετε κανονικα με αποδοχες!!!και ως 25 ιουλη πρεπει να βαλουν οι απατεωνες και επιδομα αδειας!!!αυτοι εκει μεσα οταν ζητας τη αδεια που δικαιουσε --στην δινουν ανεφ αποδοχων!!!ειναι απιστευτο το θρασος τους.αλλα δυστηχως εμεις φταιμε!!!!ολοι στην επιθεωρηση!!!μην φοβαστε
Τιποτα
Κατά
Αδειες εργαζομενων
Δεν έχω δουλέψει μέρα στην εταιρεία. Κριτική γράφω για την αγγελία που είδα για τεχνολογο τροφίμων όπου γράφονται σαν παροχές, άδεια, δώρα και σταθερή εργασία. Να σας πω λοιπόν κιμπαρηδες ότι αυτά που εσείς λέτε σαν παροχές είναι τα αυτονόητα από το νόμο. Οπότε χαλαρώστε και πείτε αν δίνετε και μισθό γιατί δεν το γράφετε.
Απαράδεκτοι με προσλάβανε για 4 μέρες και μετα με διώξανε χωρίς κανέναν δισταγμό επειδή έλεγα την άποψη μου. Πρέπει να κλείσει από το κράτος,δεν πρέπει να πάει κανένας για δουλεια εκεί.μαφιοζοι και απατεώνες!!!
Κατι παίζει σίγουρα εκεί με ξέπλυμα χρήματος.δεν ξέρουν καν να κάνουν τη δουλεια τους. Να μην πάει κανένας για δουλεια εκεί γιατι ειναι κλέφτες.εχουν γίνει τόσα σκάνδαλα και απορώ πως το κράτος εξακολουθεί να τους κρατάει ανοιχτούς.ο τίτλος της δουλειάς τους ειναι εκμεταλευση ανθρώπινου δυναμικού.προσλαμβανουν ανθρώπους κατα κύριο λόγο αλλοδαπούς που δεν ξέρουν Καλα τη γλώσσα και τους εκμεταλευονται.
Τιποτα
Κατά
Πρέπει να κλείσει
Γενικά από τις χειρότερες εταιρείες που έχω συνεργαστεί,,, αξιολόγηση προσωπικού δε γίνεται με αποτέλεσμα να παίρνουν άτομα ανίκανα στο να εργαστούν,, φυσικά δε τους ενδιαφέρει γιατί πληρώνονται με το κεφάλι,,
Κατά
Ίντριγκες σε βαθμό αηδιας, δεν εμφανίστηκε ποτέ ένα στέλεχος της εταιρείας
Η εταιρεια ειναι σταθερη στις πληρωμες τις αλλα το οικονομικο δεν ειναι ικανοποιητικο. Πολυ απαιτητικο και εξαντλητικο το ειδος της συγκεκριμενης εργασιας οσον αφορα τον τομεα της καθαριοτητας. Συγκεκριμενο και με σειρα το ειδος εργασιων αναλογα το εργο και το ποστο..Απαραιτητη τηρηση ωραριων και ολοκληρωση εργασιας εντος χρονικου πλαισιου. Απαραιτητη η οργανωση η γρηγοραδα και πειθαρχεια. Οσον αφορα το μαναντζμεντ και την οργανωση της εταιρειας δεν γνωριζω πολλα επι του θεματος. Το πιο ευχαριστο μερος ασιαστης εργασιας οσον αφορα εμενα ειναι η ικανοποιηση των υπευθυνων της εταιρειας αλλα και των πελατων οτι η δουλεια γινεται σωστα και καλα. Κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει ικανοποιητικος βαθμος επαγγελματικης εξελιξης. Εμαθα να προσαρμοζομαι αναλογα .Με τις ευθυνες αλλα και απαιτησεις του καθε υπευθυνου αλλα και του καθε χωρου-ποστου.
Δούλεψα εκεί μόνο 1 μήνα και έφυγα γιατί έμαθα τι παίζει, έχει περάσει ένας μήνας και προσπαθώ να πάρω τα λεφτά που μου χρωστάνε, δε σηκώνουν τα τηλέφωνα και δεν μου βάζουν τα λεφτά. Τα χρήματα που δίνουν είναι 2,5 ευρώ την ώρα!!! Και για υπεύθυνες με ένα μπόνους φτάνει τα 3. Στα χαρτιά φαίνεται κάποιος ότι δουλεύει άλλες ώρες από ότι στην πραγματικότητα. Η εκπαίδευση της υπεύθυνης είναι να μάθει να μαγειρεύει τα δεδομένα για να τη βγάλουν καθαρή σε περίπτωση ελέγχου. Επίσης άφησαν συναδέλφους μου 3 μήνες απλήρωτους και αρνούνταν για καιρό να παραδεχτούν ότι δεν είχαν βάλει τα χρήματα, ή το έπαιζαν τρελοί ή όντως ήταν. Ψάξε να βρεις άκρη τώρα.
Τίποτα.
Κατά
Το ότι δεν έχει κλείσει ακόμα.
Μια μαφιόζικη επιχείρηση που λειτουργεί με τις ευχές του ελληνικού κράτους και όπως είναι λογικό κάνει ότι γουστάρει απειλεί υπαλλήλους και τους έχει και δουλεύουν σαν σκλάβοι
Κανένα
Κατά
Ολα
Η χειροτερη μακραν εταιρεια που θα μπορουσε να υπαρχει.Για να παρεις εναν μισθο των 380€ π.χ πρεπει να εργαστεις τουλαχιστον 14-16 ωρες.
Εκμεταλευονται τους υπαλληλους,δωρα,επιδοματα οτι γουσταρουν αυτοι.. Κι αν παρεις και αναρρωτικη?

Μπηκες στη μαυρη λιστα κατα αυτους...

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ MY SERVICES!!!
ΤΙΠΟΤΑ..
Κατά
ΜΙΣΘΟΣ, ΔΩΡΑ, ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ, ΕΝΣΥΜΑ...
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην MY SERVICES. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
MY SERVICES Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία