MY SERVICES Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Βρέθηκαν 14 ανασκοπήσεις που ταιριάζουν με την αναζήτηση Δείτε και τις 15 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
Φύλακες
Φυλακας (Πρώην Υπάλληλος) –  Φυλακας26 Σεπτεμβρίου 2019
Πρώην JCB (ψάξτε την). Σκάνδαλα, με πολιτικούς για πλάτες, να υπογράφεις λευκά χαρτιά για να πάρεις το μισθό, οπότε θέλουν, όσα θέλουν, ΑΝ θέλουν. ΜΑΚΡΙΑ!!
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 6ΌχιΑναφορά
Απαράδεκτοι !!
Καθαριστής (Πρώην Υπάλληλος) –  Βουλιαγμένη, Αττική27 Ιουλίου 2019
Απο τις περιπτώσεις που διερωτάσαι αν ειναι δυνατόν να υπάρχουν !απλήρωτοι και καουμποικες συμπεριφορές!Το αυτονόητα προβλεπόμενο απο το νόμο το πουλάνε ως παροχή!! Αν διαμαρτυρηθείς σε έφαγε ...το σύστημα και φυσικά δεν πρόκειται να πάρεις φράγκο!Πιο εύκολα μπαίνεις σε Πρέσβεια παρά στο χώρο τους Αυτο λέει πολλα!!
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 12ΌχιΑναφορά
Το περιβάλλον της δουλειάς είναι καλό
Security (Τωρινός υπάλληλος) –  Κομοτηνή24 Ιουλίου 2019
Δεν γνωρίζω είναι νωρίς ακόμα για καταλάβω όλα οκ απλά δεν θέλω να πω δεν ξέρω δεν απαντώ
Κοροιδευουν τους εργαζομενους.
Καθαρισμος (Πρώην Υπάλληλος) –  Αττική15 Ιουλίου 2019
Ειναι απλα απατεωνες!!παρακαλω να τους πειτε οτι οταν περνει την ετησια αδεια ο εργαζομενος<την κανονικη εννοω>πληρωνετε κανονικα με αποδοχες!!!και ως 25 ιουλη πρεπει να βαλουν οι απατεωνες και επιδομα αδειας!!!αυτοι εκει μεσα οταν ζητας τη αδεια που δικαιουσε --στην δινουν ανεφ αποδοχων!!!ειναι απιστευτο το θρασος τους.αλλα δυστηχως εμεις φταιμε!!!!ολοι στην επιθεωρηση!!!μην φοβαστε
Τιποτα
Κατά
Αδειες εργαζομενων
Απαράδεκτοι
Τεχνολόγος τροφίμων (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα26 Ιουνίου 2019
Δεν έχω δουλέψει μέρα στην εταιρεία. Κριτική γράφω για την αγγελία που είδα για τεχνολογο τροφίμων όπου γράφονται σαν παροχές, άδεια, δώρα και σταθερή εργασία. Να σας πω λοιπόν κιμπαρηδες ότι αυτά που εσείς λέτε σαν παροχές είναι τα αυτονόητα από το νόμο. Οπότε χαλαρώστε και πείτε αν δίνετε και μισθό γιατί δεν το γράφετε.
Εργασία στη συγκεκριμένη εταιρεία
Ανθρώπινο δυναμικό (Πρώην Υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική6 Ιουνίου 2019
Απαράδεκτοι με προσλάβανε για 4 μέρες και μετα με διώξανε χωρίς κανέναν δισταγμό επειδή έλεγα την άποψη μου. Πρέπει να κλείσει από το κράτος,δεν πρέπει να πάει κανένας για δουλεια εκεί.μαφιοζοι και απατεώνες!!!
Κατι παίζει σίγουρα εκεί με ξέπλυμα χρήματος.δεν ξέρουν καν να κάνουν τη δουλεια τους. Να μην πάει κανένας για δουλεια εκεί γιατι ειναι κλέφτες.εχουν γίνει τόσα σκάνδαλα και απορώ πως το κράτος εξακολουθεί να τους κρατάει ανοιχτούς.ο τίτλος της δουλειάς τους ειναι εκμεταλευση ανθρώπινου δυναμικού.προσλαμβανουν ανθρώπους κατα κύριο λόγο αλλοδαπούς που δεν ξέρουν Καλα τη γλώσσα και τους εκμεταλευονται.
Τιποτα
Κατά
Πρέπει να κλείσει
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 27ΌχιΑναφορά
Χαλαρό περιβάλλον
Προσωπικό ασφαλείας (Πρώην Υπάλληλος) –  Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά18 Μαΐου 2019
Γενικά από τις χειρότερες εταιρείες που έχω συνεργαστεί,,, αξιολόγηση προσωπικού δε γίνεται με αποτέλεσμα να παίρνουν άτομα ανίκανα στο να εργαστούν,, φυσικά δε τους ενδιαφέρει γιατί πληρώνονται με το κεφάλι,,
Κατά
Ίντριγκες σε βαθμό αηδιας, δεν εμφανίστηκε ποτέ ένα στέλεχος της εταιρείας
Απαιτητικο εξαντλητικο ειδος εργασιας χαμηλοι μισθοι
ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα23 Μαρτίου 2019
Η εταιρεια ειναι σταθερη στις πληρωμες τις αλλα το οικονομικο δεν ειναι ικανοποιητικο. Πολυ απαιτητικο και εξαντλητικο το ειδος της συγκεκριμενης εργασιας οσον αφορα τον τομεα της καθαριοτητας. Συγκεκριμενο και με σειρα το ειδος εργασιων αναλογα το εργο και το ποστο..Απαραιτητη τηρηση ωραριων και ολοκληρωση εργασιας εντος χρονικου πλαισιου. Απαραιτητη η οργανωση η γρηγοραδα και πειθαρχεια. Οσον αφορα το μαναντζμεντ και την οργανωση της εταιρειας δεν γνωριζω πολλα επι του θεματος. Το πιο ευχαριστο μερος ασιαστης εργασιας οσον αφορα εμενα ειναι η ικανοποιηση των υπευθυνων της εταιρειας αλλα και των πελατων οτι η δουλεια γινεται σωστα και καλα. Κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει ικανοποιητικος βαθμος επαγγελματικης εξελιξης. Εμαθα να προσαρμοζομαι αναλογα .Με τις ευθυνες αλλα και απαιτησεις του καθε υπευθυνου αλλα και του καθε χωρου-ποστου.
Όλα λάθος.
Υπεύθυνη καθαρισμού στο κτηματολόγιο (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθηνα28 Φεβρουαρίου 2019
Δούλεψα εκεί μόνο 1 μήνα και έφυγα γιατί έμαθα τι παίζει, έχει περάσει ένας μήνας και προσπαθώ να πάρω τα λεφτά που μου χρωστάνε, δε σηκώνουν τα τηλέφωνα και δεν μου βάζουν τα λεφτά. Τα χρήματα που δίνουν είναι 2,5 ευρώ την ώρα!!! Και για υπεύθυνες με ένα μπόνους φτάνει τα 3. Στα χαρτιά φαίνεται κάποιος ότι δουλεύει άλλες ώρες από ότι στην πραγματικότητα. Η εκπαίδευση της υπεύθυνης είναι να μάθει να μαγειρεύει τα δεδομένα για να τη βγάλουν καθαρή σε περίπτωση ελέγχου. Επίσης άφησαν συναδέλφους μου 3 μήνες απλήρωτους και αρνούνταν για καιρό να παραδεχτούν ότι δεν είχαν βάλει τα χρήματα, ή το έπαιζαν τρελοί ή όντως ήταν. Ψάξε να βρεις άκρη τώρα.
Τίποτα.
Κατά
Το ότι δεν έχει κλείσει ακόμα.
Πρώην jcb επίσης jonathan
Καθαριότητα (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθ24 Αυγούστου 2018
Μια μαφιόζικη επιχείρηση που λειτουργεί με τις ευχές του ελληνικού κράτους και όπως είναι λογικό κάνει ότι γουστάρει απειλεί υπαλλήλους και τους έχει και δουλεύουν σαν σκλάβοι
Κανένα
Κατά
Ολα
Πιεση,πιεση,πιεση...
Καθαριστρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Ναυτικο νοσοκομειο Αθηνων23 Αυγούστου 2018
Η χειροτερη μακραν εταιρεια που θα μπορουσε να υπαρχει.Για να παρεις εναν μισθο των 380€ π.χ πρεπει να εργαστεις τουλαχιστον 14-16 ωρες.
Εκμεταλευονται τους υπαλληλους,δωρα,επιδοματα οτι γουσταρουν αυτοι.. Κι αν παρεις και αναρρωτικη?
Μπηκες στη μαυρη λιστα κατα αυτους...
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ MY SERVICES!!!
ΤΙΠΟΤΑ..
Κατά
ΜΙΣΘΟΣ, ΔΩΡΑ, ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ, ΕΝΣΥΜΑ...
4,0
πιεστικό αλλά ταυτόχρονα παραγωγικό περιβάλλον
ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ (Πρώην Υπάλληλος) –  Ρέθυμνο6 Μαρτίου 2018
Πολλές ώρες εργασίας με πολλές εξίσου δυσκολίες όσο αναφορά το εργασιακό περιβάλλον...συνεχής εγρήγορση αλλά εν κατακλείδι στο τέλος της βάρδιας υπάρχει μια αίσθηση πληρότητας και ανακούφησης...
tips
Μακρια και αγαπημενοι
Security (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική23 Μαρτίου 2017
Με το ζορι 12ωρα και 16 ωρα..προστιμα μεμειωση μισθου.δεν πληρωνουν αναρωτικες,σε υποχρεωνουν και αρρωστος να δουλευεις εκτεθειμενος.Αδιαφορουν για οτι ζητας.υπαρχουν ατομα που δουλευουν εως και 24ωρο.ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ 2.5μηνες
Κατά
Καταπατηση ολων των δικαιωματων του εργαζομενου.

Δείτε περισσότερες MY SERVICES ανασκοπήσεις

Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην MY SERVICES. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

1,4

MY SERVICES Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία