Αξιολογήσεις εργαζομένων για MY SERVICES

19 Μαρτίου 2020
χαλιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Similar reviews
7 Ιουλίου 2020
Λοιπόν "εταιρία" που κάθε μέρα σου αλλάζει το πρόγραμμα.. Δεν έχεις άλλες δουλειές πρεπει να μα στε παρόν στην καυλα τους... Πρέπει να περιμένεις δύο μήνες για να πληρωθείς τον προηγούμενο... Όντως ισχύουν τα λευκά χαρτιά... Εκεί είναι και μια ξυνη στον έλεγχο που έχει υφακι λες και δουλεύει δε ξέρω που.. Τι άλλο; γενικά η εταιρία δεν είναι αξιόλογη και καλό είναι να μη την εμπιστευτεί τε εμπιστευτεί
Τίποτα
Κατά
Όλα.
21 Ιουνίου 2020
Απο επιδοματα αδειας/και αδεια που δεν περνεις ποτε+δωρα χριστουγεννων και πασχα που σε κοροιδευουν.-Που συστηματικα αργουν να σε πληρωσουν.Το παιζουν ολοι τρελα και δεν τους βρισκεις ποτε στο τηλ.Που εχουν εναν σεκιουριτη στα γραφεια τους και δεν σε αφηνει να ανεβεις<για 500 € καποια στιγμη θα φαει και ξυλο>.Ελπιζω καποια στιγμη το κρατος να τους τσακισει!!!.Καντε καταγγελιες μην φοβαστε!!!!
Τιποτα
Κατά
Ολα
16 Μαΐου 2020
Συμφωνώ σε όλα με τους υποβάλλοντες σχόλια πριν από εμένα. Ο, τι χειρότερο υπάρχει στην αγορά... Ευτυχώς αντιλήφθηκα εγκαίρως το τι παίζει και κατέγραψα μόλις 3 μεροκαματα στο νοσοκομείο τής Ρόδου... Για να πληρωθώ λοιπόν αυτά τα 69 ευρώ, έφτασα μέχρι την οικεία επιθεώρηση εργασίας Δωδεκανήσου...
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην MY SERVICES. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
MY SERVICES Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία