MY SERVICES Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Πειραιάς

Πειραιάς1 αξιολόγηση
Βρέθηκε 1 αξιολόγηση που αντιστοιχεί στην αναζήτηση
Δείτε και τις 26 ανασκοπήσεις
Είμαι εργαζόμενη στη συγκεκριμένη εταιρεία! !÷ λόγω ανάγκης και ηλικίας! !÷ ότι λένε οι παραπάνω εργαζόμενοι εινα ι περα για πέρα αληθινά και για τους μισθούς και για τις πολλές θέσεις και για τις συμβάσεις μυστήριο! ÷÷επιπλέον σε στάσεις του μετρό υποχρεονομαστε να παμε στη δουλειά με ταξί! Τα χρηματα δεν δίνονται ποτέ! Συν οτι μας κοβουν και τις ωρες που φευγουμε νωριτερα να προλαβουμε το μετρι! Το. 20018 που προσεληφθειν υπεγραψα σε λευκα χαρτια! Όταν πηγα στις 7 Φεβρουαρίου να ξαναυπογραψω γιατί μου ειπαν οτι με ειχαν βαλει 6ωρη για το λίγο διάστημα που δούλεψα ταυτόχρονα στο Μεταξά! Με εβαλαν να υπογράψω χωρις ημερομηνίες! Όταν ρώτησα που είναι οι ημερομηνία και ο μισθός! Μου ειπαν θα τα φτιάξει το λογιστήριο! Όσο για το μισθό θα είναι 2.80 οπως ηταν! Στο Μεταξά άντεξα μόνο 9 ημέρες παρόλο οτι είχα ανάγκη τη δουλειά ομως δεν άντεξα τους τρελούς ρυθμους και τη μεγαλη πιεση!! Συγχρόνως η δουλειά δεν μπορουσε να γίνει όπως θα επρεπε
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία MY SERVICES
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην MY SERVICES. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
MY SERVICES Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας
MY SERVICES Αξιολογήσεις ανά Τοποθεσία