Nova

Nova Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Αξιολογήστε αυτή την εταιρία

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Βρέθηκαν 7 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτησηΔείτε και τις 184 ανασκοπήσεις

Απαιτητικό περιβάλλον εργασίας

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
Άψογη συνεργασία με την ομάδα των 6 υφισταμένων ως προς την εξυπηρέτηση των συνδρομητών της εταιρείας. Ανάπτυξη προσωπικών ικανοτήτων επικοινωνίας με συνδρομητές της εταιρείας , ανάπτυξη managerial skills

Άσχημη εμπειρία

Ήμουν στην τεχνική εξυπηρέτηση σε κλήσεις, σε καθεστώς τηλεργασιας και το βασικό πρόγραμμα για που είχα για να κάνω ελέγχους κολλούσε και έκλεινε, με αποτέλεσμα να χάνω όλα όσα έχω κάνει.... φανταστείτε να συμβαίνει αυτό ενώ ο άλλος στη γραμμή σε βρίζει γιατί η άχρηστη εταιρεία που δούλευεις τον άφησε χωρίς τηλέφωνο/ίντερνετ για μέρες/μήνες. Οι team leaders ανίκανοι να μου λύσουν το πρόβλημα που δεν με άφηνε να δουλέψω....αλλά να μου τα πρήζουν για τους χρόνους... εντελώς εκτός τόπου και χρόνου. Κακή εμπειρία. Εντάξει να έχεις τον δυσαρεστημένο πελάτη...την πίεση να τελειώσεις μια κλήση σε 10 λεπτά ενώ για να κάνεις τους ελέγχους μόνο θέλεις παραπάνω... αλλά να προσπαθείς να τα κάνεις όλα αυτά και τα προγράμματα να μη δουλεύουν....πάει πολύ για τον βασικό μισθό.

Κανένα.

κακή εμπειρία μετά απο 15 μίνες εργασίας στον Ταύρο

έχοντας εργαστεί και σε αλλους παροχους αλλα και με μεσάζοντα (first data) η nova forthnet ειναι η χειρότερη και σαν παροχή και σε αντιμετώπιση προς τους υπάλληλους με 2 μηνες συμβάσεις μείωσης άλλων τμημάτων προσωπικού με αποτέλεσμα φόρτο εργασίας σε τεχνικό τμήμα (διαχείριση παραπόνων) που δεν ειχε καμιά σχέση .... με 1 εβδομάδα training και με αντιμετώπιση ειρωνείας και μη σεβασμού προς τον agent ... βλέπετε εαν 10 άτομα ειναι μόνιμα και εφόσον έχουν γινει μια μικρή οικογένεια απο υπεύθυνο μεχρι team leaders οι υπόλοιποι είμαστε αναλώσιμοι και σου λεει οσο αντέξουν... καθε μηνα φεύγουν απο 1 εως 3 άτομα με δικια τους πάντα θέληση .... 8ωρο 550 ευρω

Κατά

2 μηνες συμβάσεις, 8ωρο 550 ευρω, κακή αντιμετώπιση συνάδελφών

Κακή μεταχείριση εργαζομένων

Απαραδεκτη συμπεριφορα πολλες απαιτησεις χωρις καθολου εκπαιδευση . Απαιτησεις παράλογες σε διαστημα μιας βδομάδας απο την αρχη της εργασιας του εργαζομένου! Κανενας πελατης ευχαριστημένος! Πολλα παράπονα!

Δεν βρισκω

Κατά

Πολλα
Διοίκηση

Μην πάτε αν δεν έχετε γερό στομάχι

Το αφεντικό είναι από τα χειρότερα. Μην το προσπαθήσετε αν δεν είστε αποφασισμένοι. Το χειρότερο εργασιακό περιβάλλον ever.

Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Ευχάριστο κλίμα συνεργασίας, όλα όσα μαθαίνεις εκεί κάθε μέρα είναι και κάτι καινούργιο, χρειάζεται υπομονή και φυσικά καλή διάθεση
Διοίκηση

Χαλαρο περιβαλλον με ανεση δημοουργια με εκφραση του λογου...οι συνθηκες εργαδιας σωστες χωρις κανενα προβλημσ

Τελεια αψογη υπεροχη αριστηπαραγωγικο κ χαλαρο περιβαλλον
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Nova

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Nova. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

3.6

3.6Ισορροπία Εργασίας/Ζωής