PepsiCo Ανασκοπήσεις Υπαλλήλου σε Θεσσαλονίκη

Βρέθηκαν 3 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 14.965 ανασκοπήσεις
4,0
Δημιουργικό περιβάλλον
Ιδανική εργασία για ανθρώπους που αποσκοπούν την εξέλιξη στον κλάδο των πωλήσεων.
εταιρεια που μου προσφερε πολυ καλο μισθο πολυ καλο κλιμα εργασιας και δυνατοτητα εξελιξης
πολυ καλη εταιρεια με δυνατοτητα εξελιξης ακουγοντας παντα τα οποια προβληματα δημιουργοντουσταν , λειτουργουσε παντα με γνωμονα το καλυτερο δυνατο κλιμα να υπαρχει μεσα στην εταιρεια
απαιτητικό περιβάλον εργασίας με μεγάλη ανασφάλεια και υπερπροσπάθεια όλων των εργαζομένων να οδηγηθεί η εταρεία έξω απο το "κόκκινο"
Έβαλα 3 αστέρια στο μάνατσμεντ επειδή πιστεύω ότι η εταιρεία είχε πολλές φορές την ευκαιρεία να κερδίσει μερίδια στην αγορά και να αυξήσει τον κύκλο εργασιών της που όμως δεν εκμεταλεύτηκε όπως έπρεπε με αποτέλεσμα να οδηγηθεί σε αρνητικό ισολογισμό για αρκετά χρόνια που οδήγησε στο κλείσιμο του υποκαταστήματος στη Θεσσαλονίκη.
Ενώ η πολιτική της διαρκούς συρίκνωσης σε προσωπικό, πάγια, διφημιστικά πακέτα οδηγούσε σε συρίκνωση της ίδιας της εταιρείας στην αγορά και το αναπόφευκτο κλείσιμο της να είναι ορατό, το μάνατζμετν δεν τόλμησε
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία PepsiCo
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην PepsiCo. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
3,8
Βασισμένο σε 14.965 αξιολογήσεις