Sens Creation Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Βρέθηκαν 31 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτηση
Δείτε και τις 35 ανασκοπήσεις
Εργάζομαι στην Sens Creation 2 χρόνια. H εταιρεία πληρώνει κάθε βδομάδα, είναι πολύ οργανωμένοι και το πιο βασικό για μένα είναι ότι μου δίνουν προγράμματα κάθε εβδομάδα.
πληρωμή κάθε εβδομάδα
Εκτιμούν τους εργαζομένους και προσπαθούν να δώσουνε την δυνατότητά να εργαστούν όλοι οι εργαζόμενοι. Το σίγουρο είναι ότι οι συνεπείς ως προς τις υποχρεώσεις και τα ωράρια δεν μένουν καμία εβδομάδα χωρίς εργασία. Εγώ είμαι στην εταιρεία 9 μήνες αλλά έχω γνωρίσει άτομα που είναι πάνω από 7 έτη. ‘Έχει προγράμματα part time και full time οπότε ανάλογα την περίοδο και την διαθεσιμότητά μου εργάζομαι πάντα. Και το πιο σημαντικό είναι η εβδομαδιαία πληρωμή χωρίς καθυστερήσεις . Προσωπικά την συνιστώ.
Κατά
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Πολύ καλό περιβάλλον από την πρώτη στιγμή που έδωσα τη συνέντευξη.Είμαι αισθητικός και μπόρεσα μέσω στης sens creation να πιάσω εργασία σε κατάστημα καλλυντικών. Αυτό που μου άρεσε όμως ήταν η πολύ καλή εκπαίδευση από την ίδια την εταιρεία. τα χρήματα είναι λίγα για την εμπειρεία που εχω, παίρνω λίγο πιο πάνω από το βασικό αλλά εργάζομαι μόνιμα και σταθερά σε πολύ καλό περιβάλλον και το πιο σημαντικό στον τομεα μου
πληρωμή πάντα στις 29 του μήνα
Πήγα δήθεν για συνέντευξη ως πωλήτρια σε κατάστημα καλλυντικών.Στον χώρο ήταν και άλλες κοπέλες και μας έβαλαν να συμπληρώσουμε το γνωστό ερωτηματολόγιο που αναφέρουν και άλλοι.Συνέντευξη φυσικά δεν υπήρξε,μπήκε μια τύπισσα (γιατι κυρία δεν την λες) και μας έλεγε ότι η αγγελία αφορά διάφορες δουλειές (άσχετες με καλλυντικά) και ότι παίρνεις 20 ευρώ το 8ωρο και αν δεν μας αρέσει να φύγουμε (με υφάκι όλο αυτό).Φυσικά με το που άκουσα αριθμό κάτω του βασικού ήθελα να φύγω αλλά είχα και περιέργεια τι άλλο θα μας έλεγαν οι κλόουν.Μετά μπήκε ένας αστείος τύπος και μου είπε για σουπερμάρκετ (ξαναλέω,άσχετο με την αγγελία για την οποία πήγα) και όταν τον ρώτησα για ασφάλιση τα μάσαγε.Δεν ήξερα αν πρέπει να γελάσω ή να πάω να υπογράψω και να κάνω μετά καμιά καταγγελία έτσι γιατί έχω χρόνο...Υστερόγραφο...είστε και βλάκες,πάτε και παίρνετε τηλέφωνο φοιτητές απο πολυτεχνεία,οικονομικά πανεπιστήμια κλπ και νομίζετε ότι τι;Θα μας ξεγελάσετε;
Τραγικοί! Μου είπαν να παω 5 φορές εκεί λέγοντας μου ότι θα πιάσω την δουλειά και ότι απλά θέλουν να με δουν.... Την μια φορά με ξέχασαν και όταν έφτασα μου είπαν να φύγω μη σκεπτόμενοι ότι έχω κάνει μια διαδρομή για να φτάσω εκεί... Ζητάνε γραμματέα ενώ σε θέλουν για το τηλεφωνικό κέντρο να λες ψέμματα σε υποψήφιους υπαλλήλους... Τραγικό κλίμα ο εργοδότης και καλά χαβαλέ και μετά εξαφανισμένος ώστε να μην μου δώσει μια απάντηση ενώ η άλλη κυρία που είναι "υπεύθυνη" ακόμα δεν έμαθε τι θα πει ευγένεια
Θελω να ευχαριστησω τους υπευθυνους της sens creation γιατι προσπαθουσα να βρω δουλεια ως διανομεας και στην sens creation οχι μονο βρηκα την δυνατοτητα να εργαζομαι καθε μερα αλλα με πληρωνουν καθε εβδομαδα και μου κολλανε και τα εργοσιμα που σε αλλες εταιρειες αλλα σου λενε και αλλα κανουν. Συνιστω την εταιρεια ανεπιφυλακτα σε οποιον θελει να εργαστει και να εχει ενα καλο ημερομισθιο και πολυ σημαντικο να πληρωνεται καθε εβδομαδα!!!
ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
Απαρεωνας , μην χανετε τον χρονο σας δεν θα κερδισετε κατι .Πηγα την πρωτη μερα για "συνεντευεξη' και το μονο πραγμα που ειπαμε ηταν να παω την αλλη μερα στις 5 για "εκπεδευση" . Πηγα λοιπον την αλλη μερα στην ωρα μου οπως και τα αλλα παιδια και η εκπεδευση αρχισε στις 5:30 ... Μας λεει να παμε την επομενη μερα να δωσουμε αμκα αφμ και αμα για την ασφαλιση ... Πηγα λοιπον την επομενη μερα διχως να εχω το αμα διοτι θα ητα;ν η πρωτη μου εργασια και χρειαζοταν εξουσιοδοτιση . Τους το ειπα και οι ανθρωποι πολυ χαλαροι "εεε ζητα το απο ενα κεπ " μου ειπε , ενω χρειαζεται εξουσιοδοτηση απο αυτον .Τοτε καταλαβα οτι κατι δεν παει καλα στην εταιρια . Την επομενη μερα (κυριακη) πηγα για την Συμβαση αφου το διαβασα προσεκτικα υπεγραψα . Μου λεει ο εργοδοτης οτι θα με τηλεφωνισει για να μου τι ωρα να ειμαι την δευτερα και που για να αρχισω την δουλεια . Ε λοιπον σημερα ειναι τεταρτη και ουτε ενα τηλεφωνιμα .Μονο εγω πηρα 3 φορες τηλ και λεει τις κλασικες δικαιοιλογιες του κ*λου οτι εχει γινει ενα λαθος κτλπ.Το αστειο ειναι οτι το ιδιο πραγμα εγινε και στον φιλο μου με τον οποιον μαζι ηταν να μπουμε στην δουλεια. Τελος παντων , μακρια απο αυτη την εταιρια θα χασετε τον χρονο σας...
Κατά
απατη
Η εταιρεία ειναι γελοία. Σε καλουν για συνέντευξη (ο Θεός να την κάνει). Σε βάζουν να συμπληρώσεις ένα βιογραφικό σημείωμα με τα στοιχεία σου (ΑΦΜ,ΑΜΑ,ΑΜΚΑ) την εργασία των γονέων σου, το υψος και το βάρος σου, το προφίλ σου στο φεισμπουκ ασχημη εντυπωση αο την πρωτη στιγμη γιατι συνέντευξη δεν υπήρξε ποτε. Ο υπεύθυνος μου ειπε να περασω αυριο με τα σχετικα έγγραφα και ενώ πηγα δεν μου ανοιγαν την πορτα ο αντιεπαγγελματισμος σε ολου του το μεγαλείο!!!!
Δεν υπάρχουν
Κατά
Αναξιόπιστοι, αντι επαγγελματισμός
Είμαι επόπτης στην συγκεκριμένη εταιρεία πάνω από 2 χρόνια. Σταθερή 5νθημερη εργασία και πληρωμή κάθε εβδομάδα. Σχετικά χαμηλό ημερομίσθιο αλλά καμία καθυστέρηση στις πληρωμές. Πολύ φιλικό και ανθρώπινο περιβάλλον.
μονιμη εργασία
Ειμαι πολύ ευχαριστημένοι απο την συγκεκριμένη εταιρεία.Εργάζομαι στην προώθηση αρκετά χρόνια και έχω γυρίσει αρκετές εταιρείες στην συγκεκριμένη αμοίβομαι αρκετά καλά και με πληρώνουν πάντα κάθε εβδομάδα και ασφαλίζομαι. Είναι σημαντικό η πληρωμή κάθε εβδομαδα καθώς στο παρελθόν είχα εργαστεί σε άλλες εταιρειες και πληρωνόμους στην καλύτερη μετά από ένα μήνα. Την προτείνω ανεπιφύλακτα καθώς έχει πολλά προγράμματα και μπορεί κανείς να εργάζεται όσες μέρες την εβδομάδα θέλει.
πληρωμή κάθε εβδομάδα
Οτι χειρότερο μην χάσετε καν τον χρόνο σας! Συμφωνήσαμε να ξεκινήσω να εργάζομαι. δώσαμε τα χέρια και μετά εξαφανίστηκαν δεν ξανά σήκωσαν το τηλέφωνο! Η χειρότερη εταιρία της Αθήνας με διαφορά
Κανένα
Μην εμπιστευειτε για κανενα λογο αυτη τη διαφημιστικη, οποιαδηποτε αλλη απο αυτην ειναι πολυ καλυτερη, μια εταιρεια που ειναι βουτηγμενη στο βωμο του μαυρου χρηματος και στην παρανομια. Απο προσωπικη εμπειρια τους κυνηγουσα για να πληρωθω, η συμβαση, ειναι συμβαση παροχης υπηρεσιων και δεν αναγραφει πουθενα τις συνολικες ωρες εργασιας καθε βδομαδα, ουτε το σωστο ωρομισθιο ποσο. Μαλιστα προσωπικα μου αρνηθηκαν να μου δωσουν και αντιγραφο. Η πληρωμη γινεται παντα χερι με χερι απο κοντα υπογραφωντας ενα προχειρο ανεπισημο χαρτι Α4. Μην περιμενετε να σας τα βαζουν στην τραπεζα δεν υπαρχει περιπτωση να γινει αυτο ποτε, οτι και να σας πουν. Η υπευθυνη των οικονομικων σε οτιδηποτε και αν χρειαστειτε να ξερετε οτι δεν προκειται να σας παρει τηλεφωνο ποτε, προσωπικα για να μαθω ποτε πληρωνομαι περιμενα τηλεφωνο τους καμια βδομαδα... Υπερωριες,αδειες οπως (φοιτητικες,αναρρωτικες), bonus, δωρα κ.τ.λ δεν προκειται να δειτε ποτε και θα ειστε παντα η μαριονετα τους. Καταγγελια θα εκανα πολυ ευκολα αλλα δυστυχως τα εχουν φτιαξει τοσο καλα που δεν φαινονται πουθενα. Μακρια οσο γινεται απο αυτους τους απατεωνες υπαρχουν χιλιαδες αλλες διαφημιστικες που θα σας προσφερουν πολλα παραπανω. Δεν ειναι τιποτα παραπανω απο ουρακοταγκοι σε ζωολογικο κηπο.
Πήγα που λέτε με την προοπτική ότι επιτέλους βρήκα κάτι αξιόλογο, κ όταν μπήκα μέσα για την «συνέντευξη» μας λέει το παιδί ότι ψάχνουν άτομα για 18 καταστήματα της xiaomi. Η xiaomi εν τω μεταξύ έχει 1 στην Αθήνα. Σου δίνουν 4€ την ώρα (ημερομίσθιο ικανοποιητικό) για να είναι οι νταβ@τζηδες σου. Κι όταν ρωτήθηκε απο έναν υποψήφιο για ποιο λόγο δεν ανάρτησε η ίδια αγγελία, το παιδί απάντησε πως η εταιρία τους θα τους πάει περισσότερα άτομα απ ότι θα βρουν έξω μέγα ψέμα! Έχοντας λοιπόν γνωστό στην quest ρώτησα κατά ποσό ισχύει ψάχνουν μου λέει αλλά στην Θεσσαλονίκη που ΘΑ ανοίξει
Οι πληρωμές είναι πάντα κάθε εβδομάδα. Μας ενημερώνουν και μας εκπαιδεύουν πάντα πριν από κάθε δουλειά, πολύ καλή οργάνωση σε όλα τα επίπεδα και από την άλλη πάντα υπάρχει βοήθεια αν κάποιός την χρειαστεί.
μονιμο πρόγραμμα
Πραγματικα μην χαλασετε ουτε ενα λεπτο απο την ζωη σας για να πατε εκει περα. Ο,τι χειροτερο μακραν με διαφορα. Πηγα σε ''συνεντευξη'' ο θεος να την κανει για πωλητρια σε καταστημα καλλυντικων. Μας εβαλαν να συμπληρωσουμε ενα τυπου βιογραφικο ( χαχα ) οπου ζητουσε επαγγελμα γονεων, το υψος μου τα κιλα μου και ολα τα προσωπικα μου στοιχεια ( αφμ δου αριθμο δελτιου ταυτοτητας αμα αμκα) ενω δεν μασ εχουν μιλησει καν ακομα για την δουλεια και τι θα περιλαμβανει. Επειτα μπηκε στο χωρο ενας αστειος τυπος που δεν μπορουσε ουτε ο ιδιος να πει ακριβως τι θα κανουμε... Δεν θα πω περισσοτερα μονο κατι τελευταιο! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20 ευρω το 8ωρο.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παραπλανητικές αγγελίες, εργασία 8ωρη με μισθό κάτω του βασικού...
Το μεγαλυτερο avantage στην εταιρεια ειναι η αμεσοτητα και η ανθρωπινη συμπεριφορα των υπαλληλων σε οποιοδηποτε προβλημα υπαρξει.
ΑΜΕΣΟΤΗΤΑ
Εργάζομαι ως προωθήτρια στη συγκεκριμένη εταιρεία τους τελευταίους 6 μήνες. Είμαι ευχαριστημένη γιατί υπάρχει συνέπεια στις πληρωμές και εργάζομαι κάθε εβδομάδα. Έχω εργαστεί και σε άλλες προωθητικές και πληρωνόμουν μετά από 2 μήνες. Τώρα πληρώνομαι κάθε εβδομάδα.
ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
Αληθινοι διαλογοι με τον υπευθυνο της συνεντευξης: -Εχεις αμαξι; -Ναι. -Μπραβο ο μπαμπας, θα το χρειαστουμε για εξωτερικες δουλειες. -Στην Ελλάδα δεν μετράνε τα πτυχια, αλλα η προυπυρεσια οπου και να είσαι. Δευτερα ως Παρασκευη 9:00-18:00 και Σαββατο 9:00-12:00 συν καθαριότητες στο τέλος της ημερας Μισθος 540 ευρω. -Οπου και αν πας δεν θα βρεις καλύτερα
θα εβαζα 0 αν ηταν δυνατον.σε κοροιδευουν για την πληρωμη και δν σε ξανα παιρνουν τηλ. εχει γινει σε 3 κοπελες π ξερω
Δουλεύω μέσω της συγκεκριμένης εταιρείας σε κατάστημα ηλεκτρονικών ειδών σε μόνιμο πρόγραμμα. Όλα άψογα. Για 4ωρο promotion παίρνω σχεδόν όσο είναι ο βασικός του 8ωρου. Μία κοπέλα στο γραφείο μιλάει απότομα πολλές φορές αλλά ποιος νοιάζεται.
μονιμο πρόγραμμα