Αξιολογήσεις εργαζομένων για The Body Shop

Δείτε όλες τις αξιολογήσεις της The Body Shop

Εργασια με επαγγελματικη σταθεροτητα,υψηλες αξιες,ιδανικα,προσωπικη αναπτυξη και εξελιξη,,Σεβασμο προς τον εργαζομενο καθως και προς τον ανθρωπο.
ΠΩΛΗΤΡΙΑ (Πρώην Υπάλληλος) –  Σπ.Σπυριδη 38,Βολος28 Αυγούστου 2016
Σταθεροτητα,,στοχοι-πλανα,,συναδελφικοτητα,,αλληλεγγυη,,πνευμα ομαδικοτητας μεσα απο καθημερινη προσωπικη προσπαθεια,,ευγενεια,επαγγελματισμο,σεβασμος προς τον ανθρωπο και τις αναγκες του με εντονο φιλανθρωπικο χαρακτηρα.Συμμετοχη σε προγραμματα υποστηριξης κοινωνικων ομαδων,εκστρατειες,εμποριο με κοινοτητες,Green Peace,΄΄Το χαμογελο του παιδιου΄΄,και αλλα.Εμαθα να αξιολογω τον εαυτο μου και τον πελατη κατ'επεκταση,να συνεργαζομαι ομαλα,να σεβομαι τη διαφορετικοτητα και να εργαζομαι σκληρα και με πιστη για ενα κοινο στοχο-αποτελεσμα.Οταν αγαπας τη δουλεια σου και πιστευεις σ'αυτη,δινεις το 100% του εαυτου σου και οι δυσκολιες εκμηδενιζονται.Το πιο ευχαριστο κομματι της εργασιας μου ηταν η αμεση επαφη με τον κοσμο και η επικοινωνια μαζι τους..
εργασιακες αποδοχες βαση νομου, πληρης απασχοληση και ασφαλιστικη καλυψη, day offs, αδειες, επιδοματα, αποζημιωση
Κατά
εργοδοτες με υψηλο αισθημα ευθυνης τοσο προς τον εργαζομενο οσο κ προς τον πελατη
Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην The Body Shop. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

3,9
Βασισμένο σε 1.582 αξιολογήσεις