Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Αξιολογήστε αυτή την εταιρία

Ταξινόμηση με βάση

ΧρησιμότηταΒαθμολογίαΗμερομηνία
Βρέθηκαν 7 αξιολογήσεις που αντιστοιχούν στην αναζήτησηΔείτε και τις 2,311 ανασκοπήσεις

Χαλαρο πειβαλλον

Επιλεγμένη αξιολόγηση Indeed

Επιλέχθηκε ως πιο χρήσιμη από την Indeed
Ευχαριστο περιβαλλον με ομαδικο πνευμα εξελισσοντας τα comunnication skills
Διοίκηση

Αγχος, κομπλεξικοι εργοδότες. Καθολου σεβασμος στον εργαζομενο

Δούλευα στο νέο κατάστημα στα mall Athens στα Accessories για έναν μήνα. Και πολύ έκατσα...Παρατηρήσεις με το παραμικρό του στυλ γιατί σου έπεσε το παπούτσι κάτω στην αποθήκη, γιατί δεν ξεσκονισες καλά το ράφι...Κανένα περιθώριο λάθους, σε ξεφτιλιζουν και σε μειώνουν με το παραμικρό,σου φορτώνουν αγγαρείες, πρέπει όλη την ώρα να είσαι στο πόδι. Κανένας σεβασμός στους εργαζόμενους, μας θεωρούν πρόβατα που πρέπει να τους έχουμε ανάγκη για τον μισθουλακο που δίνουν ώστε να συμφωνούμε με τους απαράδεκτους όρους τους, να δουλεύουμε υπερωρίες απλήρωτες, να δεχόμαστε τις προσβολές τους ,λέγοντας τους και ευχαριστώ. Κομπλεξικοί υπεύθυνοι, και δήθεν βοηθοί εκπαιδευτές που δήθεν είναι εκεί για να σε βοηθήσουν και να σε εκπαιδευσουν Ενώ το μόνο που κάνουν στη πραγματικότητα είναι να ελέγχουν τη κάθε σου κίνηση και να σε καρφώνουν για το παραμικρό στον εργοδότη. Ρουφιανιά παντού . Μακριά....

Πληρώνουν στην ωρα τους

Κατά

Ολα τα υπολοιπα

απλα οχι

πιεστικό και ανταγωνιστικό περιβάλλον, υποχρεωτικό 6ημερο στην θερινή σεζόν, καμία δυνατότητα ευελιξίας και απουσία κατανόησης. ΜΑΚΡΙΑ!!!!!

Πολύ ωραίο κλίμα

Έχει μια δικιά της κουλτούρα η εταιρεία πολύ καλή μαθαίνεις πολλά πράγματα έχεις εξέλιξη αλλά έχει και πίεση με τους στόχους πολύ ωραία εμπειρία πολύ φιλικό περιβάλλον άνθρωποι πάνω από όλα οι υπεύθυνοι

Πληρωμή στην ώρα της πολύ καλός μισθός μπόνους δωρα

Κατά

Πίεση άγχος στρες

Εργασιακό μπάχαλο..ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ

Η συγκεκριμένη εταιρεία ανήκει στον όμιλο Sarkk και έχει και την Calvin Klein.Τα 2 μαγαζια που δούλεψα ηταν στο εκπτωτικό χωριό Mcarthur Glen και ενω με πηραν για την Calvin Klein ήμουν μπαλαντερ μια πανω μια κατω στην Tommy. Το management γενικά για τοσο μεγαλη εταιρεία οπως η Sarkk ειναι άθλιο, φαίνονται καλοι επειδή γλείφουν τους ανώτερους τους οταν έρχονται επίσκεψη στα μαγαζια και δεν δείχνουν τον πραγματικό τους εαυτό. Τι να πρωτοπώ οτι οι υπεθυνοι και των 2 μαγαζιών ηταν χαλαρουιτα και πινανε καφε έξω, οτι κανανε βολτες? Οτι δεν ειχαν σημειο επαφης με το κατάστημα παρα μονο για κανα μισαωρο? Παλι καλα που υπήρχαν και οι συνυπευθυνοι κι ειχες κάποιον να σε βοηθήσει οταν υπήρχε πρόβλημα..Και στα 2 μαγαζια ολοι παραιτουνταν πολυ γρήγορα, εγω στο δικο μου κατάστημα το οποιο με πήραν ξεκίνησα με 10 ατομα και αλλαξανε οι 6 λογω της υπεθυνης..διάλειμμα εκανες με το ζορι κι αν υπήρχε κοσμος κι εκανες διάλειμμα κι ετρωγες σε εβαζε μεσα και δεν το συνεχιζες..Και το καλύτερο? Με απελυσε μια μερα πριν το lockdown του Νοεμβρίου σαν εκδίκηση επειδη της πηγαινα κόντρα σε πράγματα που δεν εστεκαν!! Είναι πραγματικά πολυ λυπηρό για τετοια εταιρεια να εχει τετοιους ανθρώπους σαν εικόνα καταστήματος και που το καλύτερο είναιοτι η μια υπεθυνη εγινε υπεύθυνηλογω της κουμπαριας που ειχε με την αλλη υπεθυνη κι οταν η συνυπευθυνη του δικούμου καταστηματος εμπαινε μπροστα για μας και μας υποστηρίζε το αποτέλεσμα ηταν να απολυθει..αλλα και γενικα στο εκπτωτικό χωριο ολοι αλλαζουν καταστήματα ο καθενας μπορεί να εχει δουλέψει σε 5-6..

Μισθός στην ώρα του, Ασφάλιση!

Κατά

Ολα τα υπόλοιπα.

Ανάρμοστο εργασιακό περιβάλλον

Αγενείς υπεύθυνοι με ανάρμοστη συμπεριφορά, προώθηση ανταγωνισμού μεταξύ του προσωπικού και πολιτική διακρίσεων

Μπορει και καλυτερα

Δεν ειναι μια ευκολη εταιρεία για να εργαστεις Δεν υπαρχει εξελιξει μεσα στα καταστηματα
Δείτε περισσότερες αξιολογήσεις για την εταιρεία Tommy Hilfiger

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην Tommy Hilfiger. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.Κάντε μια Ερώτηση

3.8

Βασισμένο σε 2,311 αξιολογήσεις