VICKO Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Ελλάδα6 αξιολογήσεις
Εμφανίζονται και οι 6 ανασκοπήσεις
Ανάλογα που θα πέσεις
Στα εταιρικά καταστήματα τα ωράρια είναι στάνταρ και το πρόγραμμα βγαίνει νωρίς, έχεις βέβαια τα 3 σταστα σου και βέβαια 6ημερο αλλά έτσι όπως βγαίνει το πρόγραμμα έχεις και κάποιες μέρες 5ωρο και μπορείς να πεις ότι ζεις και εκτός μαγαζιού. Το βράδυ βέβαια κλείσιμο ταμείου και καθάρισμα που έτσι σου τρώνε όμορφα όμορφα ένα 40λεπτο χωρίς να το πάρεις χαμπάρι. Στα περισσότερα όμως το κλίμα που επικρατεί είναι αυστηρό αλλά ανθρώπινο. Τώρα δε αν έχεις την τύχη/ατυχία και πέσεις στην πλειοψηφία που είναι franchise τότε.. Ένας θεός ξέρει. Έχω ακούσει ιστορίες και ιστορίες από πολύ καλούς εργοδότες και πολύ πολύ κακούς. Βέβαια η πλειοψηφία τους είναι φαντασμενοι νεόπλουτοι που απλά έχουν 100.000€. Στην δική μου περίπτωση τα πράγματα ήταν πιο σύνθετα με αφεντικά που δεν γνώριζαν καθόλου μα καθόλου την δουλειά και δεν μπορούσαν να οργανώσουν το μαγαζί δημιουργώντας άσχημες συνθήκες με πολύ πίεση.
Γενικά και στις δύο περιπτώσεις στην πλειονότητα μεγάλη τυπικότητα στην μισθοδοσία και σε όλα τα νόμιμα δικαιώματα του εργαζόμενου βέβαια με τον εκάστοτε κατώτατο. Φυσικά γενικότερη αντιμετώπιση ως αναλώσιμος που εύκολα μπορεί να αντικατασταθεί. Αν θέλετε να εργαστείτε προσπαθήστε να μείνετε στην εταιρία γιατί έχει περισσότερες προοπτικές εξελίξεις
Τυπική στις υποχρεώσεις τους
Κατά
Λίγα χρήματα, Πολλά Σπαστά
Βιογραφικο πληρη ενημερωση
Εχω καρτα ανεργιας οαεδ (οχι ταμειο) αμεση αναγκη και θεληση εργασιας. Η εταιρεια σας προσφερει πολλα και προσειτα προιοντα σε αρκετα καταστηματα στην θες/νικη, θελω να εργαστω στην εταιρεια σας σας ευχαριστω νικολαιδης θοδωρος 693104410
αγχος
χαλια γκρινια κουραση εξευτηλισμος μειοση προσοπικοτιτας
Πιεστικό περιβάλλον εργασίας
Κάκιστη εμπειρία. Απίστευτα ωράρια, κανένα ρεπό, πολύ βάρος, 5 λεπτά διάλειμμα με το ρόλοϊ.
Πλήρες ανχωτικο περιβάλλον
Vicko Βόλου Ιάσωνος . Καλά ούτε κατά διάνοια σωστή επιχείριση. Μέχρι και το εξαωρο λέει ο υπεύθυνος ότι απαγορεύεται το διάλλειμα το τσιγάρο. Μην σε δει με καφέ στο χέρι τρελαίνεται το κεφάλι του
Και ενώ ζητούσε αποθηκαριο τα καθήκοντά του αποθηκαριου? Να σπάει και να μεταφέρει μόνος του από τον δρόμο τις εκατονταδες κούτες και προϊόντα στον πρώτο όροφο να βολεύει τα πράγμΑτα να γεμίζει το μαγαζί να εξυπηρετεί τον κόσμο και τα κορίτσια που δουλεύουν εκεί μέσα και αλλα Πολλά. Και όλα αυτά δίχως διάλλειμα καφέ ή τσιγάρο

Ότι νανε
Μονο η επικοινωνία με των κόσμο
Κατά
Τα παντα απο το αφεντικο μεχρι και τα λευτα ολο το μαγαζί
Σπαστό ωράριο
Εργασία όσο είναι ανοιχτή η επιχείρηση χωρίς κανένα ρεπό

Ευχάριστο κομμάτι της εργασίας η υπέροχη επικοινωνία με τον κόσμο και η διαδραστικότητα που προσφέρει η θέση
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην VICKO. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
2,3
1,8