VOI & NOI Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Εμφανίζονται και οι 21 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
Κακό εργασιακό περιβάλλον
Πωλήτρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Πάτρα7 Νοεμβρίου 2019
Πολύ κακό εργασιακό περιβάλλον. Αλλάζει συνέχεια προσωπικο και είναι δύσκολο να προσαρμοστείς.
Καταστημα καλαματας
Χαμαλης (Πρώην Υπάλληλος) –  Καλαμάτα, Πελοπόννησος1 Νοεμβρίου 2019
Δεν θελουν να υπάρχει καμια επικοινωνια οι κοπέλες μεταξύ τους η υπεύθυνη κι η συνυπευθηνη δημιουργούν εντάσεις με ψεύτικα λογια στα κοριτσια κι κατ' επέκταση στον κ. Κουρουνιώτη. Η υπεύθυνη δεν κρατάει μια ουδέτερη κι σταθερή θέση απλως κατηγορεί την συνηπευθηνη στις υπόλοιπες πωλητριες για να ανεβει στα ματια τους. Άθλιο περιβαλλον. Άθλιες συνθηκες. Ειρωνικές
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 18ΌχιΑναφορά
Οτι χειροτερο εχω κανει στην ζωη μου!
Χαίρομαι που έχω την ευκαιρία να σας δώσω πίσω οτ ι δώσατε σε εμένα και πολλούς ακόμη συναδέλφους.. έμεινα στο κατάστημα της Θησέως στην Καλλιθέα για 1 χρόνο. 1 μηνιαία σύμβαση δοκιμαστική και 11μηνη μετά όπως ΚΆΝΕΙ ΣΕ ΌΛΟΥΣ πλην μερικών σπανίων εξαιρέσεων. Ότι χειρότερο έχω κάνει ποτέ από δουλειά.. πρόβατα στην σφαγή χωρίς να υπάρχει ίχνος σεβασμού.. Κατώτατος μισθός με κουβαλημα καθημερινό και ανελέητο. Καμία υπερωρία που αν δεν κάτσεις είσαι υπό την απειλή της απόλυσης.. Δείτε καπου αλλου για δουλεια....
Air conticion
Κατά
ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΨΕΙΣ
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 26ΌχιΑναφορά
Καμία εμπιστοσύνη
Πωλήτρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Κερατσίνι, Αττική24 Σεπτεμβρίου 2019
Τελείως ανοργάνωτη εταιρία. Προσλήφθηκα ως ταμίας αλλά τελικά έκανα τον χαμαλι για όλες τις δουλειές. Όλη την ώρα σηκώναμε βάρη, στίναμε και ξεστίναμε ολόκληρους τοίχους, e-shop μες τον κόσμο, τεράστιος όγκος παραλαβών κάθε μέρα, συνέχεια αλλαγές τιμών,κ.α. Προσωπικά δεν είχα καμία εκπαίδευση, περιμέναν από εμάς να ξέρουμε να εξυπηρετήσουμε 3 ορόφους παππούτσια. Όλη την ώρα να παραιτείται προσωπικό, από υπεύθυνοι καταστήματος και προσωπικού και να μην υπάρχει καμία οργάνωση. Το ωράριο είναι 6-7 ώρες και 6ήμερο και μάλιστα μου ζητήσανε να πηγαίνω υποχρεωτικά μισή ώρα πριν το ωράριό μου και να φεύγω μισή ώρα αργότερα, δηλαδή αν μια μέρα είχα σπαστό εργαζόμουν 2 ώρες παραπάνω τζάμπα. Το μόνο που είναι εντάξει είναι πως μας πλήρωναν στην ώρα μας, αλλά αυτό πρέπει να το έχουμε σαν δεδομένο και όχι σαν 《καλό》.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 23ΌχιΑναφορά
Καμία οργάνωση
Χαμάλι (Πρώην Υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική20 Σεπτεμβρίου 2019
Στο κατάστημα της Καλλιθέας που κάθε βδομάδα αλλάζει προσωπικό.. Με μια "κυρία" ο Θεός να την κάνει, η οποία μιλάει όλη την ώρα στα τηλέφωνα, που νομίζει ότι είναι πιο πάνω κι από τα αφεντικά και μοιράζει 10% σε ελαττωματικα παπούτσια σαν να μοιράζει τσίχλες.. Η εξυπηρέτηση από τις ηλικιωμένες που βαριούνται να μιλάνε.. άθλια και η αντίδραση τους απέναντι σε ξένους επίσης..
ΤΟ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ ΚΑΤΆΣΤΗΜΑ ΜΕ ΥΠΟΔΉΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΈΑ!!!
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 19ΌχιΑναφορά
Καλή επικοινωνία κι εξυπηρέτηση
ΠΩΛΗΤΡΙΑ-ΤΑΜΙΑΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Σέρρες13 Σεπτεμβρίου 2019
Κακή συμπεριφορά των ανωτέρω (επιθεωρητές εργασίας)
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 13ΌχιΑναφορά
Ενα χαος
ΤΑΜΙΑΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Πετρούπολη, Αττική23 Αυγούστου 2019
Η συγκεκριμένη εταιρεια μονο εταιρεια δεν μπορει να λεγεται. Κακως λενε τα σπιτια με το κοκκινο φωτακι οπως τα λενε . Αυτη η εταιρεια τα περιγραφει απολυτα ! Καμια οργανωση με υπευθυνες που νομιζουν οτι διοικουν καμια εταιρεια η καταστημα της προκοπης, καταστηματα γεματα ελαττωματικα που κοροιδευουν τον κοσμο και δουλεια χωρις αργιες και ρεπο με απληρωτες υπερωριες. Κανονικα λαμογια.
κανενα πλεονεκτημα. απο οπου και να το πιασεις ειναι κοροιδια
Κατά
ενα σωρο. απληρωτες υπερωριες, κακες συνθηκες εργασιας, απαραδεκτη συμπεριφορά του κυριου καο της κυριας κουρουνιωτη απεναντι στους υπαλληλους, πληροφοριοδοτες παντου και πολλα αλλα.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 27ΌχιΑναφορά
Απόλυτη έλλειψη οργάνωσης, εξαντλητικές συνθήκες εργασίας
Πωλήτρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική9 Ιουλίου 2019
Η εταιρεία χαρακτηρίζεται από έλλειψη οργάνωσης σε κάθε στάδιο, απουσία ξεκάθαρου προσανατολισμού,το μόνο που απαιτούν είναι ολοένα και περισσότερα κέρδη χωρίς να δίνουν στο προσωπικό τα κατάλληλα εργαλεία(εκπαίδευση, αξιοπρεπείς συνθήκες εργασίας, σταθερότητα).Οι πωλήτριες ασχολούνται με ένα σωρό άλλα πράγματα πέραν της εξυπηρέτησης των πελατών: τεράστιος όγκος παραλαβών, συνεχές κουβάλημα,,e-shop,μεγάλο όγκο επιστροφών/διακινήσεων, συνεχείς αλλαγές τιμών,στήσιμο και αλλαγές στο κατάστημα χωρίς προφανή λόγο και με καμία ταύτιση απόψεων από όσους εμπλέκονται:, εταιρεία, επιθεωρητής, υπεύθυνοι.Επίσης,η εταιρεία δεν εμπιστεύεται κανέναν,αναζητά"πρόθυμους"πληροφοριοδότες, ακόμα και σε υπαλλήλους που είναι χρόνια και έχουν δείξει εργατικότητα κάνει συμβάσεις ορισμένου χρόνου,ο μισθός είναι ελάχιστος, υπάρχει μόνιμη ανασφάλεια για το αν θα διατηρήσει κάποιος τη δουλειά του.Ολα αυτά έχουν σαν αποτέλεσμα την πολύ συχνή αλλαγή προσωπικού (σε όλες τις βαθμίδες),την αποχώρηση ανθρώπων που γνωρίζουν τη δουλειά,μια και δεν αντέχουν μακροπρόθεσμα όλη αυτή την κατάσταση.Δυστυχώς,η εταιρεία θεωρεί ότι η έγκαιρη καταβολή του μισθού υποχρεώνει τους υπαλλήλους να ανέχονται τη σωματική και ψυχική εξάντληση.
Μισθός και δώρα στην ωρα τους
Κατά
Χαμηλός μισθός, συμβάσεις ορισμένου χρόνου, ανασφάλεια
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 55ΌχιΑναφορά
Κουπι στην γαλερα
αποθήκη (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική26 Ιουνίου 2019
Αθλιες αυνθήκες εργασίας , στην αποθήκη με εναν κολόγερο με που βρίζει συνέχεια με χάλια οργάνωση και και το πιο σημαντικό ωράρια γαλέρας χωρις ρεπό ή άδειες. Βρείτε κάποια άλλη δουλεία απο εκεί ...ΜΑΚΡΙΑ
Κατά
Πολύ κουπί στην γαλέρα χωρίς διαλειμμα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 37ΌχιΑναφορά
Ανοργανωτη εταιρεια!!!!!!
Σύμβουλος πωλήσεων (Πρώην Υπάλληλος) –  Αγιος Δημητριος26 Ιουνίου 2019
Είχα την ατυχία να εργαστώ στη VOI NOI αλλά για λίγο καιρό γιατί είδα από την αρχή πόσο ανοργανωτη ήταν όλη η τακτική της εταιρίας!
Κατά αρχήν δεν υπάρχει προσωπικό στα καταστήματα με αποτέλεσμα να υπάρχει στη βάρδια ΕΝΑ άτομο σε όλο το κατάστημα κυρίως σε μέρες με πολύ κόσμο όπως εκπτωσεις και γιορτές, καθόλου σωστή εκπαίδευση, ποτέ δεν σχολουσα το βράδυ στίς εννιά όπως ήταν το αναμενόμενο αλλά με κρατούσαν μέχρι τις 11 το βράδυ για καθαριότητα, γέμισμα ραφιών, τακτοποίηση.... Πραγματα δηλαδή που πρέπει να γίνονται έν ώρα εργασίας και όχι μετά τη λήξη της βάρδιας! Και φυσικά δεν πληρώνουν αυτές τίς υπερωρίες!!! Εκμετάλλευονται κανονικά τους εργαζόμενους τους! Ντροπή τους! 😠
Κανένα
Κατά
Οχι διάλειμμα, οχι ρεπο, υπερωρίες, έλλειψη επιπλέον προσωπικού
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 37ΌχιΑναφορά
Ευχαριστο περιβαλον καλο κλιμα
Υπευθυνη (Πρώην Υπάλληλος) –  Αιγάλεω18 Ιουνίου 2019
Καλη εταιρια ευγενικο προσωπικο τυπικος ο εργοδοτης στις υποχρεωσεις του
Καλο κλιμα, καλες οι αποδοχες
Κατά
Δεν υπειρχε ρεπο
Αθλιες συνθηκες εργασιας, απαραδεκτο τροπο συμπεριφορας προς τους εργαζομενους
Πωλητρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Χαλκιδα17 Ιουνίου 2019
Μια απαραδεκτη εταιρεια, αθλιες συνθηκες εργασιας.
Πληρωμη στην ωρα της
Κατά
Απολυση μετα την 4 συμβαση, Δεν υπαρχει σεβασμος. Δεν υπαρχει αξιοκρατια. Πολυ βαρος. Αθλιες συνθηκες εργασιας
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 36ΌχιΑναφορά
Μαυρα χαλια
πωλητης (Πρώην Υπάλληλος) –  ελλαδα24 Μαΐου 2019
Το μονο καλο ειναι οτι πληρωνει στην ωρα του ολα τα αλλα κατω του 0 οπως ειπαν και οι προηγουμενοι
πληρωμες κατωτατος μισθος αλλα στην ωρα του
Κατά
ολα τα αλλα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 28ΌχιΑναφορά
Αθλιες συνθηκες εργασιας.
Πωλητρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, Αττική29 Μαρτίου 2019
πιεση για στοχους..καμια προοπτικη για εξελιξη..αβεβαιοτητα και συμβασεις ορισμενου χρονου και απολυσεις προσωπικου το πολυ μετα απο 3 συμβασεις..χωρις ρεπο..κουβαλημα στις παραλαβες με τεραστιο ογκο με κουτες με αποτελεσμα να μην μπορεις να παρεις τα ποδια και την μεση σου μετα..επισης υπαρχει παντα ενας #πληροφοριοδητης #μεσα στο καταστημα για να ενημερωνει τι γινεται με το προσωπικο..γενικα το περιβαλλον αγχωτικο και χωρις καμια εκπαιδευση.
Κουπονια
Κατά
Ολα τα αλλα
Καμια οργανωση
πωλητης (Πρώην Υπάλληλος) –  Καλλιθέα, Αττική14 Ιανουαρίου 2019
Καμία οργάνωση, υπεύθυνες που νομίζουν ότι διοικούν τη Google, καμία υποστήριξη, καμία εκπαίδευση, προσωπικό που αλλάζει σχεδόν κάθε μήνα (γιατί άραγε ???). Κάθε κατάστημα έχει τον .... "πληροφοριοδότη..." που αναφέρεται στην επιθεωρήτρια ! έτσι προσπαθούν να ελέγξουν το προσωπικό !
Χωρίς εκπαίδευση, χωρίς καθοδήγηση έχουν και απαιτήσεις για επίτευξη στόχων !!
Πληρωμή στην ώρα
Κατά
ολα τα υπόλοιπα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 58ΌχιΑναφορά
Συνέντευξη εργασίας στα Voi noi
Συνεντευξη πωλητριας (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία5 Δεκεμβρίου 2018
Καθυστερηση στο ραντεβου τουλάχιστον 15 λεπτα. Η υπευθυνη δεν ειχε σωστο λογο και οι αναφορες της σχετικα με την εργασια δεν ειχαν καμια συνοχη. Η συνέντευξη εγινε διπλα στα ταμεια, εκει που στέκεται ο πελατης και ακουει καθε τι που λες. 500€ 6ημερο σπαστα. Απαραδεκτοι! Εκμετάλλευση καθαρα! Τραγικοι.
Σαν τελευταία επιλογη ειναι καλη.
Κατά
Πολλα
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 52ΌχιΑναφορά
4,0
Πολύ καλό περιβάλλον, υπέροχη συνεργασία.
Πωλήτρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Τρίκαλα18 Νοεμβρίου 2018
Έμεινα πολύ ευχαριστημενη, υπήρχε πολύ καλή προοπτική και πολύ καλές συμβουλές στο θέμα της πώλησης.
Διάλειμμα.
Κατά
Μίνι άδειες.
Μια σωστη εταιρια
Saleswoman (Τωρινός υπάλληλος) –  Αθήνα24 Ιουλίου 2018
Καλο κλημα περιβαλλοντος με καλους συνεργατες και καλο ωραριο εργασιας
Bonus
Κατά
Σπαστο ωραριο
Πολυ καλες συνθηκες εργασιας
Πωλητής- β' υπεύθυνος (Τωρινός υπάλληλος) –  Γιαννιτσά, Κεντρική Μακεδονία19 Αυγούστου 2016
Μισθός στην ώρα του
Extra bonus
Άδειες για όλους τους εργαζόμενους
Προοπτική εξέλιξης
A sales oriented company
Sales Representative & Assistant Brand Manager (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα, GREECE10 Μαΐου 2014
Working at this company at the sales department, gave me the opportunity to understand better the way customers think. Also, enabled me to understand how to manage the conflicts of interest between the company and the customers.Finally, as a buyer I had the opportunity to travel and to learn how to bargain and get the best deals for my employer company.
Διεκδικήστε αυτή την εταιρική σελίδα

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην VOI & NOI. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

1,8

VOI & NOI Αξιολογήσεις ανά Τίτλο Θέσης Εργασίας