ZARA Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Βρέθηκαν 10 ανασκοπήσεις που ταιριάζουν με την αναζήτηση Δείτε και τις 4.098 ανασκοπήσεις
Ταξινόμηση με βάση: Χρησιμότητα | Βαθμολογία | Ημερομηνία
Καλό εργασιακό περιβάλλον
Πωλητής ανδρικής ένδυσης (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα24 Ιανουαρίου 2018
Αρκετά καλή οργάνωση, προοπτική εξέλιξης, συνεχόμενη επαγγελματική εκπαίδευση.
γρήγοροι ρυθμοί εργασίας, συνεχής επαφή με κόσμο, αναγκαίο το πνεύμα συνεργασίας
πωλήτρια-αποθηκάριος (Πρώην Υπάλληλος) –  Λάρισα29 Νοεμβρίου 2017
ευέλικτο ωράριο, λίγες ώρες στη σύμβαση εργασίας, καλό ωρομίσθιο σε σχέση με άλλων αντίστοιχων καταστημάτων, τυπικότητα σε πληρωμές, άδειες και λοιπές παροχές, εβδομαδιαίο πρόγραμμα εργασίας χωρίς άμεση ενημέρωση και αλλαγές της τελευταίας στιγμής, τακτικές αξιολογήσεις και έλεγχοι παραγωγικότητας, διαρκής μάθηση νέων δεξιοτήτων, ανάπτυξη φιλικών σχέσεων με τους συνεργάτες, όχι πάντα αναβάθμιση με πλήρως αξιοκρατικά κριτήρια, συχνά κλίμα με ένταση λόγω εργασιακής πίεσης
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 10ΌχιΑναφορά
Ευχαριστο περιβαλλον
Πωλητρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθηνα1 Οκτωβρίου 2017
Ευχάριστο περιβάλλον,φιλικά άτομα και ευχαριστα, ,
Υγιες κ χαρουμενο περιβαλλον
ΥΠΕΥΘΗΝΗ ΑΠΟΘΗΚΗΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Λάρισα23 Αυγούστου 2017
Εργασια με πολλες ευθυνες,κουραση αλλα κ πολλες ευχαριστες στιγμες. Πολυ καλες αποδοχεσ.Ευχαριστο περιβαλλον.
ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΠΩΣ Κ Η ΔΙΑΜΟΝΗ Κ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ.
Κατά
ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ, ΑΔΕΙΕΣ, ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ, ΔΩΡΑ.ΜΠΟΝΟΥΣ.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 2ΌχιΑναφορά
Εξαιρετικό εργασιακό κλίμα, ιδανικές εταιρικές αξίες
Βοηθός κεντρικού ταμία - πωλήτρια (Πρώην Υπάλληλος) –  Κολωνάκι, Αττική21 Ιουνίου 2017
Προγραμματισμένη μέρα με αρμοδιότητες για τον κάθε υπάλληλο/εργαζόμενο. Διεκπαιρέωση εργασιών ημερησίως αλλά και μηνιαίως απαραίτητη. Μέσω των οικονομικών στόχων μαθαίνεις να πειθαρχείς αλλά και να σέβεσαι τον εαυτό σου με σκοπό την επίτευξη αυτών.
αδειες, επιδοματα, ευελικτα ωραρια
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;ΝαιΌχιΑναφορά
Παραγωγικό περιβάλλον με ρυθμούς έντονους
ΠΩΛΗΤΡΙΑ - ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη7 Ιουνίου 2017
Παραλαβές προϊόντων,αναπλήρωση κωδικών στο κατάστημα,διακινήσεις σε καταστήματα εντός Ελλάδος και επιστροφές στα κεντρικά στην Ισπανία, τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και καταστημάτων,εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα
παραγωγικό και έντονο περιβάλλον
Πώληση - Διακόσμηση (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα9 Μαΐου 2017
Είνα μια δουλειά που απαιτεί να έχεις οργανωτικό και ομαδικό χαρακτήρα, ευγένεια, υπομονή και καθόλου παρορμητισμό.
Ήταν αυτή η αξιολόγηση χρήσιμη;Ναι 13ΌχιΑναφορά
Εναλλασόμενες συνθήκες
Cashier - Saleswoman (Πρώην Υπάλληλος) –  Αθήνα28 Μαρτίου 2016
Η εργασία λίγο πολύ γνωστή σε όλους μας: εξυπηρέτηση, ταμείο, οργάνωση χώρου. Αυτό που έχει να κερδίσει κάποιος από τη συγκεκριμένη εργασία είναι ότι μπορεί να βρεί τρόπους να ελίσσεται και να προσαρμόζεται στις συνθήκες που συναντά κάθε φορά (γιατί κάθε πελάτης είναι και μια διαφορετική πρίπτωση). Η συνεργασία μου με τα υπόλοιπα άτομα σε γενικές γραμμές ήταν απίστευτα καλή, πράγμα που μου έδωσε τη δυνατότητα να δημιουργήσω πολλές και μακροχρόνιες φιλές. Το δύσκολότερο κομμάτι ήταν το να προσπαθείς να εξυπηρετήσεις πολλά άτομα συγχρόνως και παράλληλα να φέρεις εις πέρας τις υποχρεώσεις σου στο εκάστοτε κατάστημα. Όσο για το ευχάριστο κομμάτι της εργασίας αυτό ήταν το περιβάλλον. Επιπροσθέτως, μπορεί γενικά η τάση και η κουλτούρα να μας λέει ότι οι πολιεθνικές εταιρείες είναι απρόσωπες και οι υπάλληλοί τους είναι αναλώσιμοι αλλά στις υποχρεώσεις τους είναι άριστοι σαν εργοδότες. Γνωρίζαμε ακριβώς ποιες μέρες είναι αργίες, πότε ακριβώς θα πάρουμε άδεια, πότε θα πάρουμε το οποιοδήποτε δώρο δικαιούμασταν, πότε θα πληρωθούμε και όλα αυτά με ακριβείς ημερομηνίες που τις γνωρίζαμε από την αρχή κάθε ημερολογιακού έτους.
Perfect Job
Sales Assistant , Cashiers (Πρώην Υπάλληλος) –  Θεσσαλονίκη, GRB6 Φεβρουαρίου 2015
I learnt to be polite!!The hardest part of the job was the stock room I think!!The most enjoyable part for me was when I service my customers!!

Δείτε περισσότερες ZARA ανασκοπήσεις

Κατοχυρωμένο προφίλ

Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ZARA. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.

3,9
Βασισμένο σε 4.108 αξιολογήσεις