ZARA Αξιολογήσεις Υπαλλήλων

Καλό περιβάλλον εργασίας
Απολαβές στην ώρα τους

Οι Υπερωρίες παντα πληρώνονταν

Οι υπεύθυνες στο κατάστημα

Δεν ήταν τόσο ανεκτικες με τα καινούργια ατομα

Αρκετά επικριτικες
Βλαπτουν τα κεντρικα γραφεια
Κανενας σεβασμος στους συναδελφους,πηγαδακια των υπευθυνων σε βαρος των υπαλληλων,παραταση της βαρδιας αφου δεν μπορεις να φυγεις το βραδυ εαν δεν αλλαξουν ολοι με αποτελεσμα το 9.30 να γινεται 10,προσβολες επι προσωπικου επιπεδου,παρουασιαση λογων οταν δεν υπηρχε η δυνατοτητα για να αλλαχθει το προγραμμα,καλυψη μεταξυ παλαιοτερων συναδελφων οταν εκαναν λαθη, η ΔΚ ιδιαιτερως ειρωνικη,στοχοποιηση οταν υπηρχε αρνηση για παραταση της βαρδιας(εν μεσω αυτης!).Οι HR κ η τα γραφεια της εταιρειας θα επρεπε να εχουν ενημερωθει κ λαβει μετρα, καθως χανεται ανθρωπινο δυναμικο.
We were good group of people and i enjoyed to worked in zara.
We were good group and i enjoyed to work in zara. I start like a sales assistant in the shop and after few days they put me on the cash. I liked both - on the cash and in the shop
Περισσότερες ωρες εργασιας
Καλό θα ήταν να μην υπάρχει η τετράωρη εργασία διοτη κανεις δεν μπορεί να ζήσει με 360 ευρω
Ομαδικό περιβάλλον
Κατά
Γρηγοροι ρυθμοί
Worst job ever, acceptable salary
If ingratitude, mistreating and favoritism had a home , Inditex would be it.
Παραγωγικό περιβάλλον .. δεν σου προκαλεί πλήξη διότι κάθε μέρα κάνεις κάτι καινούργιο .. έχει μεν άγχος αλλά σε δελεάζει κιόλας . Και άμεση επαφή με
Ειναι πένα περιβαλον το οποίο έχεις άμεση επαφή .ε τον πελάτη και έτσι χρειάζεται να είσαι επικοινωνιακός..
Τυπική στις πληρωμες
Παραγωγικό αλλά με πολύ γρήγορους ρυθμούς περιβάλλον
Το μόνο άσχημο ως δικιά μου κριτική είναι η υπεύθυνη που υπάρχει έως κ τώρα που έχει πατήσει επί πτωμάτων κ έχει καταστρέψει πολλους αξιόλογους πωλητές/πωλητριες για να μην χάσει την δικιά της θέση
δυναμικό περιβάλλον εργασίας
έντονοι ρυθμοί
το πρόγραμμα της εβδομάδας αλλάζει συνεχώς

πληρώνεσαι στην ώρα σου
Επίμονη και ενεργητική
Επικοινωνικό δεν φοβάται κανενός έργου , αισιόδοξος και μου αρέσει να χαράω τους ανθρώπους.
δωρεάν γεύματα
Κατά
μίνι άδειες
Kassierer
Einen typischen Tag auf Arbeit wurde sein, dass ich die Kunden bedienen musste und ich musste auch mich mit Kundenbeschwerden beschäftigen. Ich habe viele Dinge auf dieser Arbeit gelernt wie Geduld, Diszipli, Organisation und Gruppengeist.
Bonus und extra Geld
Κατά
Probleme mit Kollegen
Ευχαριστημένη από τους εργοδότες
Σωστή αντιμετωπιση του εργαζόμενου και φιλικό περιβάλλον.Καλες απολαβές και δυνατότητα ανάπτυξης.
Ja
Jag var jätte glad med mitt jobb i Zara butiken i Grekland
Καλό εργασιακό περιβάλλον
Αρκετά καλή οργάνωση, προοπτική εξέλιξης, συνεχόμενη επαγγελματική εκπαίδευση.
4,0
γρήγοροι ρυθμοί εργασίας, συνεχής επαφή με κόσμο, αναγκαίο το πνεύμα συνεργασίας
ευέλικτο ωράριο, λίγες ώρες στη σύμβαση εργασίας, καλό ωρομίσθιο σε σχέση με άλλων αντίστοιχων καταστημάτων, τυπικότητα σε πληρωμές, άδειες και λοιπές παροχές, εβδομαδιαίο πρόγραμμα εργασίας χωρίς άμεση ενημέρωση και αλλαγές της τελευταίας στιγμής, τακτικές αξιολογήσεις και έλεγχοι παραγωγικότητας, διαρκής μάθηση νέων δεξιοτήτων, ανάπτυξη φιλικών σχέσεων με τους συνεργάτες, όχι πάντα αναβάθμιση με πλήρως αξιοκρατικά κριτήρια, συχνά κλίμα με ένταση λόγω εργασιακής πίεσης
Ευχαριστο περιβαλλον
Ευχάριστο περιβάλλον,φιλικά άτομα και ευχαριστα, ,
Υγιες κ χαρουμενο περιβαλλον
Εργασια με πολλες ευθυνες,κουραση αλλα κ πολλες ευχαριστες στιγμες. Πολυ καλες αποδοχεσ.Ευχαριστο περιβαλλον.
ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΠΩΣ Κ Η ΔΙΑΜΟΝΗ Κ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ.
Κατά
ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ, ΑΔΕΙΕΣ, ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ, ΔΩΡΑ.ΜΠΟΝΟΥΣ.
Εξαιρετικό εργασιακό κλίμα, ιδανικές εταιρικές αξίες
Προγραμματισμένη μέρα με αρμοδιότητες για τον κάθε υπάλληλο/εργαζόμενο. Διεκπαιρέωση εργασιών ημερησίως αλλά και μηνιαίως απαραίτητη. Μέσω των οικονομικών στόχων μαθαίνεις να πειθαρχείς αλλά και να σέβεσαι τον εαυτό σου με σκοπό την επίτευξη αυτών.
αδειες, επιδοματα, ευελικτα ωραρια
Παραγωγικό περιβάλλον με ρυθμούς έντονους
Παραλαβές προϊόντων,αναπλήρωση κωδικών στο κατάστημα,διακινήσεις σε καταστήματα εντός Ελλάδος και επιστροφές στα κεντρικά στην Ισπανία, τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και καταστημάτων,εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα
παραγωγικό και έντονο περιβάλλον
Είνα μια δουλειά που απαιτεί να έχεις οργανωτικό και ομαδικό χαρακτήρα, ευγένεια, υπομονή και καθόλου παρορμητισμό.
Good first job
It was my first job, a lot of work, we were running lik crazy all daybut the environment was good as were the commission. lots of ears have passed so I dont know how things are nowadays
Εναλλασόμενες συνθήκες
Η εργασία λίγο πολύ γνωστή σε όλους μας: εξυπηρέτηση, ταμείο, οργάνωση χώρου. Αυτό που έχει να κερδίσει κάποιος από τη συγκεκριμένη εργασία είναι ότι μπορεί να βρεί τρόπους να ελίσσεται και να προσαρμόζεται στις συνθήκες που συναντά κάθε φορά (γιατί κάθε πελάτης είναι και μια διαφορετική πρίπτωση). Η συνεργασία μου με τα υπόλοιπα άτομα σε γενικές γραμμές ήταν απίστευτα καλή, πράγμα που μου έδωσε τη δυνατότητα να δημιουργήσω πολλές και μακροχρόνιες φιλές. Το δύσκολότερο κομμάτι ήταν το να προσπαθείς να εξυπηρετήσεις πολλά άτομα συγχρόνως και παράλληλα να φέρεις εις πέρας τις υποχρεώσεις σου στο εκάστοτε κατάστημα. Όσο για το ευχάριστο κομμάτι της εργασίας αυτό ήταν το περιβάλλον. Επιπροσθέτως, μπορεί γενικά η τάση και η κουλτούρα να μας λέει ότι οι πολιεθνικές εταιρείες είναι απρόσωπες και οι υπάλληλοί τους είναι αναλώσιμοι αλλά στις υποχρεώσεις τους είναι άριστοι σαν εργοδότες. Γνωρίζαμε ακριβώς ποιες μέρες είναι αργίες, πότε ακριβώς θα πάρουμε άδεια, πότε θα πάρουμε το οποιοδήποτε δώρο δικαιούμασταν, πότε θα πληρωθούμε και όλα αυτά με ακριβείς ημερομηνίες που τις γνωρίζαμε από την αρχή κάθε ημερολογιακού έτους.
Κατοχυρωμένο προφίλ
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με την εργασία ή τις συνεντεύξεις στην ZARA. Η κοινότητά μας είναι έτοιμη να απαντήσει.
3,8
Βασισμένο σε 5.805 αξιολογήσεις