Αναρτήστε το βιογραφικό σας - Χρειάζονται μόνο μερικά δευτερόλεπτα

θέσεις εργασίας: Σαλαμίνα

Ταξινόμηση ανά: συνάφεια - ημερομηνία
Σελίδα 1 από 4.703 θέσεις εργασίας
Lidl Ελλάς
Σαλαμίνα
  • Υπάλληλοι Καταστήματος (μερική απασχόληση, ορισμένου χρόνου) στην Σαλαμίνα.
  • Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση.
Ελευσίνα
  • Αναζητούμε ανθρώπους που έχουν πάθος και ενθουσιασμό για τον χώρο των πωλήσεων!
  • Είμαστε ένας από τους μεγαλύτερους εργοδότες στην Ελλάδα με πάνω από 10.000…
ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
Αθήνα
  • Ζητείται Γραμματειακή Υποστήριξη από όμιλο διαγνωστικών κέντρων στην Αθήνα.
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΙΑΤΡΕΙΟ OI ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Αθήνα
  • Ζητείται Γραμματέας για το ΙΔ.
  • ΠΟΛ. "ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ" Α.Ε. στους Αγ.
  • Αναργύρους καθώς και για την στελέχωση του υποκαταστήματος στην Ν. Ιωνία.
DARAS DENTAL
Αθήνα
  • Οδοντιατρική Κλινική στα Κάτω Πατήσια ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπάλληλο Υποδοχής - Γραμματειακής Υποστήριξης, αρμόδιο για την πρώτη επαφή και υποδοχή των…
ACCURATE HEALTH AUDITING AND CONSULTING
Αθήνα
  • Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου σε μεγάλη ιατροασφαλιστική εταιρεία στην Αθήνα .
TUI Hellas Travel Tourism and Airlines A.E.
Αθήνα
  • Joining the TUI Destination Experiences as Booking & Yield executive, you will manage transfers, excursions and offline hotel bookings for 3rd party clients…
TNL GREECE S.A.
Πειραιάς
  • Εμπορική εταιρία στον Πειραιά, που δραστηριοποιείται στο χώρο της ναυτιλίας επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Λογιστηρίου.
  • Άριστη χρήση Η/Υ, ERP (Softone).
ΓΑΙΩΕΡΓΑ
Αθήνα
  • Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου σε τεχνική εταιρεία στο Παγκράτι .
  • Αρμοδιότητες: Γραμματειακή Υποστήριξη Διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών.
Μέγαρα
  • Στο χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση.
  • Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι.