Αναρτήστε το βιογραφικό σας - Χρειάζονται μόνο μερικά δευτερόλεπτα
Σελίδα 1 από 1.881 θέσεις εργασίας
Αθήνα
  • We are now proceeding with recruiting of an Executive Assistant for our premises in Athens under a fixed term contract for maternity cover.
  • Four Seasons Astir Palace Hotel, Athens is looking for a talented Front Desk Receptionist-Season.
  • The Front Desk Receptionist is a central part of the Front…
PHARMA MATRIX
Αθήνα
  • Εταιρεία Φαρμακευτικών στην Αθήνα (Λεωφ. Αλεξάνδρας) ζητά Υπάλληλο Γραφείου για θέση πλήρους απασχόλησης.
Trafigura
Αθήνα
  • The purpose of this role is to provide a professional reception and administration services to the Athens office and its visitors.
TO FARMAKEIOMOU.GR
Αθήνα
  • Ζητείται Yπάλληλος Αποθήκης - Picker σε e-shop φαρμακείου με ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά και έδρα την Αθήνα.
Google
Αθήνα
  • Bachelor's degree or equivalent practical experience.
  • Ability to speak and write in Greek fluently and idiomatically.
  • Experience in advertising sales/marketing.
Ελληνική Βιομηχανική / Κατασκευαστική Εταιρία
Αθήνα
  • Ελληνική Βιομηχανική Εταιρία με έδρα το Κορωπί Αττική ς αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης.
  • Αρμοδιότητες: Υποδοχή πελατών Διαχείρηση τηλεφωνικού κέντρου…
ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΡΕΑΤΩΝ
Αθήνα
  • Επιχείρηση χονδρικής κρεάτων στον Αγ.
  • Ι Ρέντη ζητά υποψήφια για τη θέση της Υπαλλήλου Γραφείου .
  • Εργασία πρωινή, πενθήμερη και πλήρους απασχόλησης.
ΚΙΦΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ
Αθήνα
  • Από μεταφορική εταιρεία με έδρα στον Βοτανικό Αττικής ζητείται Υπάλληλος Γραφείου.
TOTAL BEAUTY BUSINESS
Αθήνα
  • Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εμπορική εταιρεία καλλυντικών στο Ίλιον Αττικής.